Skocz do zawartości

Zdjęcie

Teorie spiskowe

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
857 odpowiedzi na ten temat

#1 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  •  PSN: polo510

Napisany pon 27 kwi 18:39

czyli wszystko co sie miesci w tematyce ;)
misio chciales nowy topic to masz xD

hmm co do H1N1 Rockefeler ma kase zeby zlecic badania nad tym wirusem ( to jest polaczenie ptasiej , swinskiej i ludzkiej grypy) wiec troche dziwne combo.....
  • NellieKef, AlisaCace, DalinaWep i 3 innych lubi to

#2 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany pon 27 kwi 19:12

Co do wirusa grypy - sprawa nie jest do końca jednoznaczna. Jego mutację są na 100% jednym z ubocznych efektów szczepień na zwykłą grypę. Wirus po prostu się uodparnia na szczepionkę poprzez mutację. Stąd pojawiają się wirusy, które atakują ludzi pomimo iż ten się szczepił jak mu na kazał lekarz. To jest już w gronie farmaceutów badających interakcje leku potwierdzone.
Jednak nie to ma wpływu bezpośredniego na tak poważną mutację jak ta w przypadku grypy świńskiej.
Tutaj już zaczyna się pole do popisu dla spekulantów i fanów właśnie wszelkich teorii mniej lub bardziej spiskowych...

Sam już czytałem, jakoby wirus atakujący w Meksyku jest tworem laboratoryjnym, który w sposób niekontrolowany wydostał się z bezpiecznej strefy ???

#3 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany pon 27 kwi 19:19

Co do tego ostatniego zdania jestem zdolny uwierzyć.

#4 Major_Kupricz

Major_Kupricz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 445 postów

Napisany pon 27 kwi 19:54

I tak nigdy się tego nie dowiemy. Na temat teorii spiskowych można by utworzyć nowe forum, tyle tego jest haha.

#5 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany pon 27 kwi 20:03

Hehe ale temat wymyśliłeś polo :D Na necie jest multum informacji o pierdołach jak bazy na księżycu, albo że nigdy ludzie tam nie byli. Że niby rząd US i A to jakaś banda "naświetlonych" czy jak im tam. Bez przesady. Można mieć pretensje do złej polityki czy podziału ludzi na wierzenia religijne, ale żeby zaraz siać zamęt że to wszystko spisek i "jutro" nas świat
Spoiler
to już chyba jest paranoja. Większość tych teorii wymyślają komuniści albo ludzie nie akceptujący tego co się dzieje na świecie. Takie jest moje zdanie.

#6 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pon 27 kwi 20:11

Widzisz to kolejna teoria spiskowa. Wszystkiemu winni komuniści. Czym Twoje teoria różni się od innych? ;)

#7 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany pon 27 kwi 20:16

Ha. Ogólnie w US i A jest demokracja. Tam już dawno temu wytępili "czerwonych" więc tego typu teorie mogą być robione na siłę przez nich aczkolwiek nie koniecznie. Na tych teoriach spiskowych niezłą kasę ludzie robią. Widziałem, czytałem różne pierdoły i Ja mam z tego niezły ubaw :D

#8 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów
  •  PSN: POZnan*

Napisany pon 27 kwi 20:19

Teorie spiskowe??
Hmm... Są ludzie, którzy nadal wierzą, że kody kreskowe na opakowaniach produktów to wiadomoąci od U.F.O.

Ale ja w telewizji kilkakrotnie słyszałem, że zieloni szprechają po angielsku.

#9 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  •  PSN: polo510

Napisany pon 27 kwi 20:22

ale NWO wcale nie musi byc tylko teoria.... pomyslecie co jakis czas rodzi sie na swiecie swir ktory dazy do wladzy absolutnej, do wladania cala planeta....  Nie zdziwil bym sie jak by ten caly Rockefeler  mial szczepionke na tego wirusa a jedyne co chcial by w zamian to podporzadkowaniu sobie wszystjich rzadow ;)
PS wierzy ktos w kosmitow?? :-\

#10 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany pon 27 kwi 20:27

Pewnie. I mieszkają na księżycu pomagając rządowi US i A w wydobywaniu minerałów nie znanych ludziom na ziemi :D  W zamian dostają krowy do jedzenia i robią z nich wirusy, którymi trują ludzkość zaczynając od UK i US i A  rotfl/ Są sprawy, które faktycznie mnie zastanawiają jak na przykład zamach na Kenediego, ale to jest akurat jeden przypadek gdzie faktycznie komuś się ten człowiek nie spodobał. Są już teorie że zrobili to płatni zabójcy... Polacy.

Ja tak. Ale nie w jakieś spiski między planetarne czy coś. My ledwo oderwaliśmy się od ziemi a co dopiero lecieć gdzieś po za układ słoneczny? Jeżeli ludzie zamierzają rakietkami latać po wszechświecie to tak jakby taczką przepłynąć przez ocean.

"Inni" mogą nas odwiedzać czemu nie. Ale czemu mieliby akurat trzymać z US i A?
Spoiler

#11 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pon 27 kwi 20:41

W dość durnym filmie jakim był Marsjanie atakują był taki dialog.
- Czy we wszechświecie żyją jakieś inteligentne formy życia?
- No gdzieś muszą...

Więc tak, ja tam wierzę :) Serio jesteśmy takimi szczęściarzami, że na tyle wszechświatów jesteśmy tylko my?

JFK to największy spisek w dziejach. Akcje z przyblokowaniem samochodu po pierwszych dwóch strzałach, dziwnym trafem informacja w australijskiej gazecie o śmierci prezydenta USA (choć drukowana była kilka godzin przed zamachem), morderca, który został schwytany kilkanaście minut później kilkadziesiąt km od miejsca ataku, dziwnym trafem mordowani kolejni świadkowie. A wszystko bo nie chciał wojny chyba w Wietnamie. Albo Korei... Teraz już nie pamiętam.

#12 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany pon 27 kwi 20:52

Ja dorzucę oliwy do ognia i z przyjemnością zaostrzę dyskusję ;D Największym spiskiem w dziejach ludzkości jest istnienie tak zwanej czarnej, watykańskiej sekty. Ich hipokryzja, obłuda, pazerność na kasę i władzę, która przetrwała ponad 2000 lat to największa zagadka w dziejach świata. Największym ich osiągnięciem jest zniewolenie umysłu człowieka i wciśniecie mu ciemnoty, że bóg, niebo, piekło, aniołki i diabełki istnieją ;D

#13 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów

Napisany pon 27 kwi 20:55

Tyle, że Wiara dla Wiernych nie jest żadną zagadką...

#14 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pon 27 kwi 21:02

Jest bo wiara zakłada jeden dogmat - nie zastanawiaj się. Tłumacząc - nie myśl.

#15 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów

Napisany pon 27 kwi 21:05

Tak, a potwierdza to chocby Św. Franciszek.

#16 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany pon 27 kwi 21:06

Tyle, że Wiara dla Wiernych nie jest żadną zagadką...

Uwierz mi, że jest. Wierzący twierdzi, że wie sporo na temat swojej wiary, jednak wystarczy mi go pokazać, kilka szybkich pytań i taki człek leży na dywanie. Przeciętny wierzący wie naprawdę nie wiele o tym w co wierzy. Poznałem różnych ludzi, dobrze znam religię Bliskiego Wschodu i takie pierdoły jakie oni wyznają w życiu nie słyszałem, a jednak to rzeczywistość. Nie trzeba jednak daleko szukać, wystarczy popatrzeć na syf w kraju. Nie ma co nawet dyskutować o zwykłych ludziach, gdyż przykład idzie z góry. Faceci w czarnych sukienkach z biblią, bogiem nie mają nic wspólnego.

Najbardziej śmieszy mnie fakt, że gdy czegoś kościół nie może racjonalnie wytłumaczyć to wciska ludziom 'dogmat' którego samo znaczenie słowa to bzdura, albo rzuca ulubionym hasłem 'oto tajemnica wiary' a biedne barany klękają i wierzą we wszystko co czarny mówi ;D  

#17 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany pon 27 kwi 21:09

Najbardziej śmieszy mnie fakt, że gdy czegoś kościół nie może racjonalnie wytłumaczyć to wciska ludziom 'dogmat' którego samo znaczenie słowa to bzdura, albo rzuca ulubionym hasłem 'oto tajemnica wiary' a biedne barany klękają i wierzą we wszystko co czarny mówi ;D  

człowieku... święte słowa !

#18 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów

Napisany pon 27 kwi 21:10

Największa bzdura to w nic nie wierzyc. wtedy wszystko co złe, nie jest złe, bo nie ma dobra i zła. Nie ważne do jakiego Boga się modlisz. Ale jak nie masz boga w ogóle, to powinieneś się leczyc. (piszę bezosobowo).

Każdy ma swoje przekonania, najważniejsze, że po prostu je mamy.

#19 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pon 27 kwi 21:15

Najważniejsze jak żyjesz a nie w co wierzysz czy nie wierzysz.

Dobra a teraz mi powiedzcie jakim cudem Amerykanie wylądowali na księżycu i z niego wrócili mając na pokładzie komputer o mocy kiepskiego kalkulatora? :D

#20 Hades

Hades

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów
  •  PSN: HadesHell_

Napisany pon 27 kwi 21:19

człowieku... święte słowa !

Czyżby DarudeK nam się tu zrobił wyrocznią?... dalej tak pójdzie, to od potępianego, dojdziemy do wielbionego i w efekcie męczennika :P

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników