Skocz do zawartości

Zdjęcie

ArcheAge

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany czw 04 wrz 11:01

Witam dziś rusza w końcu otwarta beta ArchAge. Jeszcze nie grałem , ale słyszałem dużo dobrego o tej grze, więc na pewno ją sprawdzę. Gra będzię F2P, ale jak będzie z item shopem to zobaczymy. 

• NellieKef, Welchcecy i Encubcurb lubi to

#2 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany czw 04 wrz 11:06

Na razie strona im padała. No u mnie oczekiwania też są duże. Jednak martwią mnie właśnie mikrotransakcje w tej grze.

#3 nademix11

nademix11

Newbie

• Members
  • Pip
  • 74 postów

Napisany czw 04 wrz 11:15

Będzie i item shop i konta premium. Sam dziś przetestuje jak stronka zadziała i będzie można pobrać klienta. Podoba mi się, że jest mnóstwo klas w grze i rozbudowany crafting. 

#4 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany pią 05 wrz 08:34

Pograłem wczoraj. Kolejki były po 20 minut. Gra się fajnie, trochę mi to przypomina Guild Wars 2. Zobaczymy jak item shop na dłuższą metę wygląda. 

#5 nademix11

nademix11

Newbie

• Members
  • Pip
  • 74 postów

Napisany sob 06 wrz 10:16

Słyszałem, że będzie wipe po otwartej becie, więc teraz chyba nie ma sensu grać, a poczekać na premierę 16 września.

#6 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany wto 16 wrz 10:13

Dziś startuje już gra otwarta dla wszystkich, pewnie będą spore kolejki. Ponoć premium, czyli patrona, będzie można kupić od innych graczy, więc może nie być tak źle. 

#7 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany wto 16 wrz 10:18

W trakcie headstartu ludzie mieli problemy by wejść do gry. Teraz może być gorzej. Bynajmniej warto sprawdzić grę, czy naprawdę jest tak dobra jak się zapowiadała. 

#8 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany śro 24 wrz 10:36

Z pewnością sprawdzę, lubię czasem pograć w gierki tego typu. 

#9 tarzinio

tarzinio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany śro 12 lis 19:34

Gram w różnego typu MMO od jakiś 8 lat ale jeszcze w żadnym nie widziałem tylu świetnych pomysłów połączonych w jednej grze. Może i łączenie klas było w Rifcie, może już budowanie domów było w Aionie ale nigdy te pomysły nie były łączone ze sobą. Nawet jeśli walka to znów wciskanie hotkeyów to dynamiką i impaktem przypomina te z TERA lub C9. PvP sięgające po walke frakcji jak w WoWie oraz wiekie bitwy jak w Guild Wars 2. No i kto by nie chciał popływać własnym statkiem jak w AC4. Jedyna wada to chyba brak spektakularnych widoków.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników