Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak usunąć zdjęcie z fb które...

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany nie 27 lip 16:15

...było wysłane podczas rozmowy czatowej z drugą osobą?

Witam, nie używam na codzień fb jednak przez pewien okres czasu służył mi jako komunikator z pewnych przyczyn. Wysłałem parę prywatnych zdjęć komuś podczas czatu i chciałbym je jakoś zgłosić i poprosić FB o jego usunięcie. Nie znam się na tym całym fb, masa opcji i ustawień mnie przytłacza a przygotowane odpowiedzi jak usunąć zdjęcie mi nie wystarczają gdyż nie ma tam nic odnośnie fotek wysłanych podczas czatu. Jest jakiś mail kontaktowy na który będę mógł podesłać im wygenerowane linki do owych fotek i poprosić o ich usunięcie?

• NellieKef, DalinaWep i Payorrigolo lubi to

#2 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów
  •  PSN: nie_mam

Napisany nie 27 lip 19:59

Usunąć zdjęcie może tak w ogóle z menu wiadomości i tam możesz skasować cały chat, czy wyparuję on po drugiej stronie tego nie był bym pewn.

Bezpośredniego kontaktu z nimi jako tako nie ma zostaje tylko https://www.facebook...help/community/  i tu można pisać o problemach i w miarę odpisują. 

#3 Pelson

Pelson

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany pon 28 lip 10:37

Raczej nie ma takiej opcji, by z prywatnego czatu usunąć fotki. Możesz napisać do obsługi fb, lecz wątpię by coś zdziałali w tej sprawie. 

#4 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany pon 28 lip 13:34

Zdjęcia wysłane poprzez czat są automatycznie wgrane na serwer fb bo to widać po linku, także oni jako obsługa powinni móc takie zdjęcie z serwera wymazać. Naprawdę nie ma żadnego maila do obsługi fb? Jak nie polski, to może angielski bo to przecież jeden serwis. Może jakaś inna opcja prywatnej wiadomości z nimi tak by nie było to widoczne na publicznym kanale który nektrus podałeś.

#5 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów

Napisany wto 29 lip 06:45

Poszukam jeszcze ale ta ich strona kontaktu to jakiś kosmos. 

#6 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów

Napisany śro 30 lip 07:13

Tu jest meil 

info@facebook.com

a do usuwanie zdjęć nie ma mechanizmu bezpośredniego bardzo dużo osób pisze o tym i nie dają rady. Wydaje się że facebook trzyma zdjęcia nawet jak dwie strony skasują historie. Trzeba się z nimi kontaktować.

A na forum facebook/support też bym pisał przecież nie musisz pisać jakie to były zdjęcia. 

W najgorszym wypadku pisał bym "jak usunąć całą historie chatu z osobą wraz z danym z serwera"

#7 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany śro 30 lip 09:00

Ja czytałem, że usunięte zdjęcia pozostają jeszcze przez 30 dni na serwerze, potem są usuwane. Na ile w tym prawdy nie wiem, bo nie znam zasad działać fb. 

#8 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany śro 30 lip 20:49

Tu jest meil 

info@facebook.com

a do usuwanie zdjęć nie ma mechanizmu bezpośredniego bardzo dużo osób pisze o tym i nie dają rady. Wydaje się że facebook trzyma zdjęcia nawet jak dwie strony skasują historie. Trzeba się z nimi kontaktować.

A na forum facebook/support też bym pisał przecież nie musisz pisać jakie to były zdjęcia. 

W najgorszym wypadku pisał bym "jak usunąć całą historie chatu z osobą wraz z danym z serwera"

W takim razie muszę napisać do nich po angielsku, tak? Czy w każdym języku powinni móc mi pomóc?

#9 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów

Napisany śro 30 lip 22:04

Pisz po angielsku jak coś użyj google translator jak napiszesz po polsku to może to potrwać!

#10 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany pią 08 sie 02:00

I jak udało się usunąć zdjęcia?

#11 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany wto 30 wrz 19:50

Nie.

To już nie ważne.

Drugie pytanie, czy na fb mogę składać oferty kupna/sprzedaży jak na allegro czy jest to zabronione? W ich przygotowanych odpowiedziach jest tylko odnośnie broni i alkoholu, nic o normalnych ofertach.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników