Skocz do zawartości

Zdjęcie

Minecraft

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 Masmixu

Masmixu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  •  PSN: Masmix

Napisany śro 16 kwi 21:56

Sony Computer Entertainment Europe ogłasza nową edycję fenomenu na rynku gier - Minecraft: Edycja na Playstation3.
Od 14 maja będzie ona dostępna na płycie. Już od zeszłego roku można ją było pobrać na PSN. Pobrało ja do tej pory 1.5 miliona osób.
Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat.
Osobiście nie rozumiem fenomenu tej gry, ale może wśród nas jest ktoś taki co spędzza przy niej dużo czasu :)

#2 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany czw 17 kwi 15:08

Ja tez nie rozumiem fenomenu tej gierki :) No ale gimbaza gra, wystarczy spojrzec na ogladalnosc roznych kanalow jej poswieconych.

#3 Masmixu

Masmixu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  •  PSN: Masmix

Napisany czw 17 kwi 18:41

Też słyszałem, że to dzieci głównie grają :P Wersje cyfrową z takiej gry jeszcze zrozumiem ale żeby chwalić się pudełkiem na półce?
Może ktoś mi też powie o co w niej chodzi :)

#4 Zenek91

Zenek91

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany wto 29 kwi 14:25

w życiu nie zagram w tą grę... a dzieciaki się nią podniecają jakby nie wiadomo co to było :/

#5 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów
  •  PSN: nie_mam

Napisany śro 14 maj 17:05

No dziś wychodzi wersja pudełkowa na PS3 cieszyć się czy płakać, wersja online rozeszła się w nakładzie 1,5 miliona kopi :)

#6 MateuszZlotow

MateuszZlotow

Newbie

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany pon 02 cze 06:41

Jedno twórcom trzeba oddać- albo są geniuszami, albo mieli farta i trafili w gust. :D 

#7 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany pon 14 lip 17:13

Dzieci i nie tylko, znam osoby w wieku 20-30 lat, które dalej w tę grę grają, osobiście nie widzę w niej nic nadzwyczajnego, a nawet wartego uwagi, ale każdy gra w to co lubi :) 

#8 nademix11

nademix11

Newbie

• Members
  • Pip
  • 74 postów

Napisany czw 17 lip 09:06

Mi się gra podoba, a to, jacy gracze w nią grają nie obchodzi mnie. Bardzo ładnie można też zmodować grę, niestety tylko na PC. Podoba mi się też, że ciągle ją aktualizują.

#9 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany czw 17 lip 09:16

Niestety na konsolach nie da się wgrywać modów, jedynie na PC. Wiąże się to z modyfikacją plików gry. Bez modów i tak gra jest świetna.

#10 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany czw 17 lip 09:31

Na konsoli jeszcze nie grałem, nie wiem, czy wygodnie steruje się padem, ale na PC i telefonie gra się bardzo fajnie. Dużo ciekawych rzeczy można poznać i odkryć w grze. 

#11 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany czw 17 lip 16:42

Mówicie o tym, jakby była to super rozbudowana gra, ja w tym widzę mnóstwo kwadratów i z tym mi się ta gra kojarzy, bo nawet w nią nie grałem.

#12 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany sob 19 lip 09:11

No dla mnie właśnie taka grafika ma swój klimat. Dużo nowych gier zaczęło zgapiać ten pomysł na grafikę np. Ace of Spade, Blockland.

#13 maggked

maggked

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany pon 10 lis 23:19

Nie mam pojęcia, jak można tak bardzo wciągnąć się w grę, w której zabijasz kwadraty, jesz kwadraty, budujesz z kwadratów i sam jesteś kwadratem ;D Tym bardziej nie wyobrażam sobie tego na konsoli. Po co?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników