Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupujecie gry PS3?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi na ten temat

#1 hubertkot88

hubertkot88

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany pon 31 mar 19:40

Panowie, gdzie kupujecie gry? Najtaniej wiadome na allegro, ale też ryzyko transakcji spore. Trochę się boję...

#2 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów
  •  PSN: nie_mam

Napisany pon 31 mar 20:13

U mnie w mieście są dwa sklepy wymian gier na PS3 itd więc tam spokojnie można wymieniać no i jest chyba taki serwis gametrade.pl tam warto podobno!

#3 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany pon 31 mar 20:43

Ja kupuję na allegro używki, nigdy nie byłem oszukany. Wystarczy zwracać uwagę na komentarze i opis aukcji.

Nowe w cyfrowej dystrybucji, w muve, ultimie, ewentualnie Amazon, ale ja rzadko kupuje nówki :P

#4 Cerb3rus

Cerb3rus

Mój post jest lepszy od Twojego

• Members
  • PipPipPip
  • 1822 postów
  •  PSN: Cerb3rus1992

Napisany pon 31 mar 21:08

Ja wszystkie swoje gry kupuję na Allegro. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło że przyszła mi zepsuta, albo coś. Wystarczy czytać uważnie informacje i komentarze. Zresztą są sklepy na Allegro i przeważnie tam jest taniej niż w typowym sklepie internetowym.

#5 Blachowski

Blachowski

Newbie

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany śro 04 cze 12:16

Ja głównie kupuję przez allegro albo tablicę.pl, jeśli są ogłoszenia z mojego miasta. Często wybieram używane gry, jeśli mam okazję sam sprawdzić stan płyty.

#6 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany pią 08 sie 02:08

Ja różnie kupuję, czasami w sklepie oryginały, a czasem z allegro używane gierki. 

#7 Pelson

Pelson

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany pią 08 sie 02:27

Ja kupuję na allegro, myślę, że najbardziej opłaca się taka opcja zakupu gier. 

#8 vicky019

vicky019

Newbie

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany pon 11 sie 10:38

Ja jeśli gra mi się bardzo podoba, zamawiam ją po prostu w pre-orderze. Jeśli chcę po prostu w jakąś starszą grę zagrać to ją wypożyczam lub kupuję w przecenach na steam. 

#9 nademix11

nademix11

Newbie

• Members
  • Pip
  • 74 postów

Napisany wto 16 wrz 10:24

Tanio można wy-haczyć gry na PS3 na allegro, a nawet poszukać w lombardach w większych miastach. Trzeba tylko sprawdzić stan gry przed zakupem. 

#10 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  •  PSN: polo510

Napisany wto 16 wrz 17:33

Sklep dla idiotw , allegro, ultima.pl , gametrade.pl i US PSS (zdrapki z allegro;p) 

Tak czy siak gier na PS3 i tak już nie kupuje , nowe gry już tylko na PS4 ;)

#11 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany czw 18 wrz 10:17

Warto też odwiedzać porównywarki cen np. Ceneo, bo można wyhaczyć tam promocje sklepowe na gry. 

#12 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany pią 19 wrz 09:15

Na allegro trzeba dobre czytać opisy aukcji, bo można kupić grę tanio, ale np. tylko z j. francuskim. Dużo można tam znaleźć aukcji z lombardów.

#13 PMateuszP

PMateuszP

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany czw 06 lis 00:21

jw. jeśli się uważnie czyta i ma głowe na karku to ryzyko maleje poniżej 2. Dodatkowo tą dwójkęniweluje zwrot produktu albo negatywny komentarz. OLX kiedyś tablica to równieżdobra platforma tyle, ze ryzyka już znaczniejsze, bo nawet przesyłka za pobraniem nie do końca ratuje w przypadku gier.

Pozdrawiam

#14 gizmusia

gizmusia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany czw 06 lis 11:30

Ja również kupuję na allegro i nigdy nie zdarzyło mi się, że zostałam oszukana. Pamiętam nawet sytuację, kiedy kupiłam u jednego sprzedawcy 3 gry i 4 dostałam gratis :D

#15 player3111

player3111

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany czw 06 lis 11:37

Na początku kupowałem w sklepach- trochę drogo. Wszyscy kumple kupowali na Allegro, więc też się skusiłem i nie żałuję. Wszystkie gry były w porządku. 

#16 mroziu13

mroziu13

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany czw 06 lis 15:21

Jeśli chodzi o sklepy to najtaniej można kupić gry chyba w Tesco. Ale jak komuś nie przeszkadzają urzywki to nie ma co przepłacać i najlepiej z allegro.

#17 Danielos

Danielos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany czw 06 lis 20:05

Co do allegro osobiście nie polecam bo kilka razy się przejechałem. Ja kupuje głównie w sklepach jeśli chodzi moją opinie. Wolę dopłacić i mieć swoją nówkę :P

#18 millenium

millenium

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany sob 08 lis 19:32

ja kupuję przez internet, najczęściej na allegro, i jeszcze nie zostałam oszukana. Trzeba sprawdzić komentarze użytkownika i dokładnie czytać opisy aukcji ;)

#19 Anna777

Anna777

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany pon 10 lis 00:21

ja różnie, ale najczęściej na allegro

#20 denver666

denver666

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2068 postów

Napisany pon 10 lis 12:19

Ja ostatnio upatrzyłem sobie kupowanie w lombardzie. Akurat koło mnie jest takie, że sporo jest gier i jak jest coś co mnie interesuje i kosztuje maks 30zł to biorę :).

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników