Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metal Gear Solid V Ground Zeroes

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany sob 15 mar 16:05

ms.jpg

#2 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany sob 15 mar 16:09

Bilet na samolot do Japan kupiony. Kojima będzie miał ryj obity. Zatrudnienie Kiefera do roli Snake to strzał z bazooki w głowę. Chce mi się płakać, qrwa jestem załamany. Muszę wziąć leki na uspokojenie...

Skończyłem. Zajęło mi to dokładnie 2 godziny i 35 minut. A teraz odejmujemy... Godzinę lizałem kąty, sprawdzałem mechanikę, przeglądałem menu, bawiłem się mapą, dronem, ustawiałem opcje i inne pierdy. 30 minut byłem na zakupach i z psem (oczywiście Snake siedział sobie w kącie). Około 15 min to filmy. Jakieś 20-25 min podbijałem do przeciwników, przesłuchiwałem, strzelałem i robiłem z nich idiotów. Mamy 2h 10 minut. Zostało 25 minut i tyle mniej więcej było czystego grania przy czym nie leciałem od razu do targetu, a coś tam sobie robiłem po drodze. Mniejsza jednak o to, niech będzie, że 25 minut zajęło mi wykonanie misji za pierwszym razem na rangę A. Dla ciekawości zrobiłem na S czyli od miejsca startu do celu misje przeleciałem w 8 minut. OSIEM MINUT i zobaczyłem napisy. Tu chyba nie ma co komentować.

Ultima chcę za pudełko 110 PLN. Lamus spod budki z piwem jest w stanie skończyć tę "grę" w 1 godzinę. W życiu jeszcze nie wywaliłem tak szybko stówy w błoto... Definitywnie odradzam zakupu. Żałuję zakupy, powinienem jednak to spiracić, a za stówę kupić flaszkę i upić się z rozpaczy. Kojima pluje swoim fanom w twarz i cieszy mordę. Mam ochotę Kojimie tę mordę obić, bo należy mu się...

Anyway...

Technicznie gra wygląda bardzo ładnie, jak na złom na którym chodzi. Lokacja sporo, brak loadingu, podoba mi się. Mistrzostwem jest klimat, fan MGS będzie cieszył michę, bo jest naprawdę świetnie. Muzyki nawet nie oceniam, bo jest cudowna. Reżyseria, filmiki to tutaj stoi jak zawsze na najwyższy poziomie. Phantom Pain wyrwie z butów i będzie grą roku.

Głos Snake tragedia, jak już mówiłem, chce mi się płakać. Nie zauważyłem, aby można było przeszukać wroga i zabrać amonicję. Brakuje też animowanych zZz czy gwiazdek nad głową po uśpieniu/znokautowaniu. 

Nie mniej jednak czuć, że będzie to wielki MGS, śmiem twierdzić, że najlepszy jaki do tej pory zostanie stworzony. Niestety Ground Zeroes to gra niewarta polecenia. Więcej niż 10 PLN, to kasa w błoto...

#3 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany sob 15 mar 18:33

Kojima teraz w Paryżu, leć, będzie szybciej wpierdol ;)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników