Skocz do zawartości

Zdjęcie

Risen 3: Titan Lords

risen news game

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

#1 Masmixu

Masmixu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  •  PSN: Masmix

Napisany wto 25 lut 18:19

risen3_logo.png

Czas na trochę nowości :) Pojawiło się kilka informacji na temat Risen 3: Titan Lords. Na pewno znajdzie się wielu graczy, którzy będą chcieli zagrać. Pirania Bytes może stworzyć kolejny wciągający świat w którym gracze utkną na całe dnie :) Co wy na kolejną część przygód ?

#2 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów
  •  PSN: nie_mam

Napisany wto 25 lut 18:25

Szczerze w ogóle tytułu nie kojarzę ;/ 

#3 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany wto 25 lut 22:30

Risen? Coś tam gdzieś z tyłu czaszki się kołacze - Gothico-podobny RPG średnich lotów? Ja niestety jestem z obozu anty-Gothic ;)

#4 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany śro 26 lut 10:05

Gothic 1 i 2 były boskie. Risen też był świetny... ale Risend 2 to totalne nieporozumienie. Nie chcę marudzić, ale nie wierzę w R3. Wolę pozytywnie się zaskoczyć niż być rozczarowany tak jak przy R2  :(

#5 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany śro 26 lut 10:18

Gothic jako niemiecki RPG był tak samo boski jak boskie są niemieckie kobiety. Nooot :P

#6 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany śro 26 lut 11:14

Oj tam. Gra miałą bugi, ale klimat darkfantasy, dialogi i fabuła były na niezłym poziomie. Świat był świetny. Po ogarnięciu klawiszologii sterowanie było świetne (oczywiście przez pierwsze 10h nie potrafiłem handlować ;D). W dodatku swoboda była ogromna w grze. Poziom trudności też był na korzyść Gothica. Z Trzech Wielkich RPG 2002r (NWN, G2 i ICW2) Gothic zdeklasował konkurentów. Potem był równie świetny Morrowind, a 2002 był jednym z najlepszych roczników dla RPG  :)

#7 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany śro 26 lut 19:07

Eee, swoboda? Otwarty świat z wąskimi gardłami w postaci potworów których nie pokonasz :P Z młodości świetnie wspominam Fallout, Arcanum, Morrowind, Oblivion. A Gothic? Dla mnie meh... Zniechęciła mnie walka ze sterowaniem i kamerą, żeby pokonać głupie komary na początku :P

#8 Masmixu

Masmixu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  •  PSN: Masmix

Napisany śro 26 lut 22:55

To prawda, że Gothic 1 miał tragiczne sterowanie. Jednak dwójka i trójka naprawiły ten błąd. Co do trudności to chyba na tym właśnie to polegało, iż musiałeś się mieć na baczności :)

#9 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany śro 26 lut 23:50

Eee, swoboda? Otwarty świat z wąskimi gardłami w postaci potworów których nie pokonasz :P Z młodości świetnie wspominam Fallout, Arcanum, Morrowind, Oblivion. A Gothic? Dla mnie meh... Zniechęciła mnie walka ze sterowaniem i kamerą, żeby pokonać głupie komary na początku :P

Mogłeś wykosić całe miasto, miałeś 3 różne frakcje i niepowtarzalny świat. W dodatku na myśl Fallouta - mogłeś praktycznie w wielu questach albo się wkupić, albo użyć magii albo po prostu wykonać zadanie jak zostało zlecone przez NPC. 

#10 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany wto 22 lip 09:41

Druga część była fajna, była swoboda dużo rzeczy do roboty. Tylko technicznie moim zdaniem było wiele do poprawy. Mam nadzieje, że trzecia część będzie pod tym względem lepsza.

#11 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany wto 22 lip 09:52

Ja czekam z niecierpliwością na tą grę także. Ciekawi mnie jakie będą zmiany i co właśnie uda się poprawić. Silnik ma być ponoć ten sam.

#12 nademix11

nademix11

Newbie

• Members
  • Pip
  • 74 postów

Napisany wto 22 lip 09:59

Mnie zastanawia, czy będzie pełna polska wersja językowa z dubbingiem. W dwójce nawet było kilka znanych osób w obsadzie. 

#13 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany wto 22 lip 10:06

Planują wydać Risena 3 tylko z polskimi napisami, ale są petycje by był dubbing ;)

#14 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany pon 08 wrz 09:54

Pograłem trochę w trójkę i jestem zawiedziony. Oczekiwałem większych zmian. Gra się i tak dobrze, ale mniej więcej tak jak w Risen 2.

#15 Rymcio

Rymcio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 86 postów

Napisany wto 23 wrz 17:15

Ja nigdy nie grałem i nie wiem co to za gra. Z gier tutaj wymienionych, to zdecydowanie w Gothic grało mi się najlepiej, a nawet gra na tyle mnie wciągnęła, że mogłem grać w nią nocami. 

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: risen, news, game

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników