Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dark Souls II

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
69 odpowiedzi na ten temat

#61 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany nie 23 mar 23:46

Chociaż raz przelibyście grę bez guide'a. To jak granie w przygodówki z solucją...

95% gier przechodzę bez guide i road mapów, z prostego powodu, nie istnieją. Na Playstationtrophies czy Xboxachievements (bo to tylko przeglądam) tutek pojawia się jakieś 4-5 dni po premierze, czy wtedy kiedy mam już grę skończoną. Na Gamefaqs nie wchodzę (raz tylko korzystałem gdy połowa graczy na tym świecie zacięła się w pierwszym Darksiders w zagadką z teleportami). PDF od Prima czy Brady nie ściągam. Kiedy zaczynałem DS2 to wiki nie istniała, kompletnie zero informacji. Aktualnie jest może 20-30% materiałów, ale stoję przed ostatnim bossem, więc zbędne mi to :D

#62 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany wto 25 mar 21:34

Dzisiaj postanowiłem troszkę pomagać innym, stanąłem sobie przed trojaczkami i co jakieś 30 sekund mnie wzywano. Z racji że miałem 70 SL to walka była prosta, przy okazji zobaczyłem, że to jest niesamowity sposób na farmienie. Wystarczy pomagać innym i dusz nigdy nie zabraknie, a ryzyka nie ma, bo się nic nie traci po śmierci :)

Pokonałem dzisiaj gargulce, niezła była zabawa w kotka i myszkę z nimi, co prawda padły za 4-tym razem, ale wrażenia z uważania aby nic nie było za plecami przednie :) Zwycięska walka trwała chyba z 10 minut :)

#63 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany wto 25 mar 23:58

Co Ty wiesz o farmieniu bejbe :D Ja już skończyłem grę i DS2 ma najszybsze farmienie ever. Jest jeden banalny boss pod koniec gry, którego bije się na 4 strzały (gejzerem dusz), wrzucasz do ogniska żar ascezy, respawnujesz bossa, wpadasz do lokacji, zbierasz z chodnika żar ascezy, lejesz bossa w 30 sekund, wracasz do ogniska, wrzucasz żar ascezy i znów lecisz do typa. Oczywiście po 7 żarach gość jest na NG+++++++, ale nie ma to żadnego znaczenia, bo w sweet pocie w którym stoisz jesteś nietykalny. Dusze? Z boosterem w postaci pierścionka i reszty szmat dostajesz haha hahaha lol2 380k dusz :lol: Wylevelowałem tak maga z SL170 do 270 i na NG+ lecę jak Robocop zamkniętymi oczami :lol:

Inna farma jest w krypci. Jak dojdziesz do miejsca gdzie będziesz widział zombie i słyszał jak walą w dzwonek to jesteś w lokacji gdzie phantomy mają inifniti respawn. To jedyna lokacja w grze gdzie można lać ich w miliony. Ważne tylko, aby nie zniszczyć posągu, z którego wychodzą. Takie kamienne 4 na środku pokoju stoją. Zczaisz o co kaman. Dusze się sypią 1000/kill co daje średnio 10k/min, ale w minutę to ja farmiłem pół miliona swoim sposobem :D

#64 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów

Napisany wto 15 kwi 21:29

Mam na liczniku ponad 40h, od kilkunastu godzin robiłem 3 rank SunBro i teraz robię obrońców Dzwona :D Tak malutko gram że szok, niestety nie mam czasu na więcej choć bym chciał. Ale zabawa w pvp coraz bardziej mi się podoba :) Moim Bastard Sword +10 i ze zbroją Smeltera dość szybko się uczę i pojedynki stają się bardzo ciekawe.

Co do samej gry pve to nadal uważam, że jest dużo łatwiejsza niż poprzedniczki, na razie na ani jednym bossie nie siedziałem więcej niż 4 razy. Może nie jestem daleko w grze, bo dopiero po panu ognistym w Iron Keep, a wyczytałem gdzieś że jest kilka przegiętych bossów, ale to co do tej pory napotkałem na drodze jest słabe. Co dziwniejsze mam wrażenie, że lokacje są strasznie małe, kilka zakrętów i już się jest przed bossem, albo tych bossów po prostu jest więcej.

#65 Groszek

Groszek

Member

• Members
  • PipPip
  • 1064 postów
  •  PSN: marcinpudziek

Napisany wto 17 cze 19:13

Dawno mnie tu nie być  :ph34r: 
Można w jakiś sposób zaprosić kogoś, aby pograć razem ? 
Zostawiam znaki na ziemi, ale koleszka moich nie widzi. Jest człowiekem zaznaczam i ja też ? 
Czy duża różniaca poziomów między nami może być tego przyczyną ? Nie ukończyłem jeszcze gry, ja mam ok 90% a on 10%. 

#66 Blachowski

Blachowski

Newbie

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany śro 18 cze 14:06

Są takie gry, które ciężko przejść bez solucji. Osobiście starałem się unikać tego typu pomocy, choc niektóre misje były nie do przejścia. Ale śmiesznie jest czasami obejrzeć video recenzję jakiegoś dzieciaka. :D 

#67 Groszek

Groszek

Member

• Members
  • PipPip
  • 1064 postów
  •  PSN: marcinpudziek

Napisany śro 18 cze 16:38

Chce synowi pmóc ;)
Co do gry, to jesteśmy w tym samym przymierzu, to samo ognosko, nawet konsole stoją w pokojach obok :D

#68 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów

Napisany śro 25 cze 21:46

Musisz patrzeć po Soul Memory aby być w podobnym zakresie, a nie Soul Level. W tej części paruje właśnie po SM, przynajmniej w NG, w NG+ już ponoć bardziej liczy się SL.

@Blachowski

Akurat do tej gry jakakolwiek solucja nie jest potrzebna, bo jest tak naprawdę jedna ścieżka, no chyba że chcesz platynę zrobić to trzeba na wiki np zerknąć :)

#69 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany nie 20 lip 08:56

Próbowałem na PC i gra się fajnie. W porównaniu do jedynki da się grać za pomocą myszki i klawiatury. Nie długo ma wyjść jakieś duże DLC do gry.

#70 nademix11

nademix11

Newbie

• Members
  • Pip
  • 74 postów

Napisany nie 20 lip 09:03

Mi najwygodniej grało się na padzie. Moim zdaniem jest to rpg roku, choć nie grałem jeszcze w nowe Divinity.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników