Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dark Souls II

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
69 odpowiedzi na ten temat

#1 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany śro 05 lut 11:20

AyAPHJX.png

#2 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany pon 10 lut 10:29

Właśnie przed chwilą zobaczyłem że na Amazonie znowu się pojawiła Black Armour Edition, więc zacząłem składać zamówienie i zanim dotarłem do końca to produkt został wyprzedany, w tym samym czasie znikł na Zavvi.. Nieźle...

#3 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany wto 18 lut 10:37

Edycja jest na mega wypasie. Szkoda, że teraz dodają DLC z itemami, co gryzie się z formułą gry. 

#4 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów

Napisany wto 18 lut 19:29

Coś gdzieś widziałem, że do BA Edition dają jakieś płytki z grawerem podpisu autora czy coś. To dają do każdej takiej edycji?

Mi się wtedy tego samego dnia udało zamówić swoją kopie BA Edition :) Za czwartym razem gdy próbowałem i już gdzieś około północy, nagle się pojawiła. Wziąłem razem z Guide Bookiem, poprzedni był świetny, więc i ten pewnie będzie super :)

Co do DLC z itemami to nic nie wiem, za to ludzie z BA Edition mają mieć jakieś bronie na start, wygląd ich jest całkiem ciekawy :)

#5 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów
  •  PSN: nie_mam

Napisany pią 28 lut 20:52

Zamówień na Dark Soul II podobno 50% większe niż na 1 ta gra ma taki marketing że nigdy nie grając w jedynkę mam ochotę to kupić. Kto ma już zamówione?

#6 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany pią 28 lut 21:03

Ekehm... to jest "3" część  ;)

#7 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów

Napisany pią 28 lut 21:04

No coś było pomiędzy to może coś więcej Astarr a nie tak tajemnicą zawiało :)

#8 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany pią 28 lut 21:06

Było Demons Soul, Dark i teraz jest Dark II. Demony były na wyłączność PS3. Dark Souls nie kontynuowało tytułu, żeby posiadacze X360 nie czuli się, że "zaczynają od środka". Niemniej jednak akronim i człon "souls" są dość wymowne  :D

#9 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów

Napisany pią 28 lut 21:21

No tak jakby ja mam zamówione o czym pisałem wcześniej ;)

Doczekać się już nie mogę strasznie, a i Guide Booka chce już pomacać też :D

#10 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany pią 28 lut 23:25

Mnie kusi wersja PC. 60FPSów i lepsza grafika... plus mody. Kusi. Tym bardziej, że Soulsy zawsze miały problemy z płynnym działaniem  <_<

#11 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów

Napisany pią 28 lut 23:43

No ja mam wieloletniego lapka, więc odpada. Że o platynie nie wspomnę :P

#12 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany sob 08 mar 13:35

Ratowanie świata uważam za otwarte :P

#13 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów

Napisany sob 08 mar 13:59

Ratowanie świata uważam za otwarte :P

Rozwiń temat :D bo nie jaże!

#14 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany sob 08 mar 14:32

Hm... Gra wygląda paskudnie, napiszę jeszcze raz P A S K U D D N I E !!! Oczywiście można powiedzieć, że wiele gier ma mocniejsze i słabsze elementy od strony techniczne, że gry są nierówne bla bla bla, ale tego nie można powiedzieć o DS2. Gra wygląda naprawdę jakby to była jakaś edycja HD z PS2 :lol:

Jeśli przyjmiemy również fakt, że z czasem człowiek opatrzy się na współczesną grafikę i coś co wyglądało 3-4 lata temu dobrze, dziś wygląda już źle, coś co kilka lat temu zachwycało, dziś nie wywołuje żadnych wizualnych orgazmów - to Dark Souls 2 wygląda jeszcze gorzej i sprawia wrażenie, że gra jest brzydsza, niż DS i DkS1 w czasach swoich premier. Mówiąc inaczej czas poleciał do przodu, różni wydawcy zaczęli wyciskać siódme poty z konsol, a graficy z From Software zatrzymali się w czasie i to takim 10 lat temu. Poważnie, gdyby dwie PS2 skleić taśmą, to Soulsy ruszyłyby . Moim zdaniem to najbrzydsza gra całej generacji jeśli chodzi o gry "AAA" - celowo w " " bo DS nie jest wysokobudżetowy, ale marketing i Namco Bandai chce, aby ją tak określać, no to określam Soulsy jako wizualny crap najwyższego kalibru ostatnich lat. 

Jest to o tyle śmieszne, że po E3 wydawca zapewniał, iż DS2 śmiga na nowym silniku, hahahahahahahahahahahhahahahahahahaaha :lol: Ludzie którzy wciskali ten marketingowy bełkot powinni dostać z miejsca kule w ręce i nogi, a potem trafić do komory gazowej. Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Warto jeszcze podkreślić, że im większy telewizor tym większa tragedia na ekranie. Dam sobie łapę uciąć, że gra śmiga w jakiś 300x200 i jest skalowana :lol: Dropy oczywiście są i to w czasie zwykłego chodzenia po mieścinie. Strach pomyśleć co będzie przy walce.

Jeśli jednak już ktoś przetrawi kwestię graficzną to dostanie Soulsy, a Soulsy znaczą MASTEPIS MADAFAKA EVA. Razem z MGS to gry stulecia. Fapnąć się ze 2 razy, a jak trzeba to i trzeci raz, zaryć mocno banią w ścianę, łyknąć nurofen i tłuc w to cudo aż człowiek nie padnie na ryj ze zmęczenia. 

100/10 :D hehe

A tak BTW gra jest po polsku, polskie napisy :D

• nektrus lubi to

#15 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów

Napisany sob 08 mar 20:15

Gdyby nie ten przedostatni akapit to już miałem pisać, że to samo pisałeś przy poprzednich częściach, a potem przepadałeś bez reszty w świecie gry i w mechanice :)

Gra na bank będzie fantastyczna, a grafikę się przełknie, jak będzie to poziom poprzedniczek to może być :) Wiadoma sprawa że człowiek chciałby coś lepszego zobaczyć, ale to lore i mechanika rządzi tutaj.

Ja na szczęście nie powinienem mieć polskiej wersji, nie wyobrażam sobie szukania jakiegoś przedmiotu na wiki, mając przetłumaczone wszystkie przedmioty na polski :) Chyba był z tym problem z poprzednią częścią na PC jak się nie mylę, też była chyba po polsku? Ludzie nie mogli korzystać z wiki jak potrzebowali :P

#16 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany sob 08 mar 21:12

Moja gra wygląda tak, na lewo jakieś wrota zamknięte, na prawo zamknięte, jakaś dziura zamknięta, potem jeszcze 15 przejść zamkniętych, tu idę dostaje w ryj, tam idę dostaję w ryj, zero mapy jak wiadomo, nie wiadomo co robić, drop nędzny (jak coś wypadnie to raz na 20 poległych) a farmić też zbytnio nie ma co :lol: Nexus w jedynce był logiczny, bo trzeba było przelecieć od 1 do 5 kamienia, w DS już był bardziej otwarty świat, ale jakoś ogarniałem gdzie iść. W dwójce nie ogarniam nic, najbardziej ascetyczna gra pod względem podpowiedzi, a ginie się co 10 metrów :lol: haha

Gra miała być przystępniejsza, a zaczynamy z 1 butelką :lol: Do tego gemy odnawiające życie są limitowane u sprzedawców, wykupi się kilka sztuk i pozamiatane. Nie ma już walenia kwadratem w czasie walki z bossem i picie butelek haha, lifegame uzupełnia tak wolno życie, że w czasie walki jest to kompletnie bezużyteczny. Najlepsze jest jednak to, że nie będzie farmienia, wszystkie moby znikają z mapy po 15-20 killach i już się nie odradzają. Oczami wyobraźni widzę, jak wykupię wszystkie środki leczące i wybiję wszystkich przed bossem i nie będzie można uzupełnić ani życia, ani podbić lvl. Może i jest teleport na dzień dobry, ale w jedynce miskę lorda można było względnie szybko zdobyć i też używać teleportu. Tam przynajmniej można było względnie szybko levelować, a przy ognisku na starcie było 5 butelek. W moim przekonaniu DS2 jest najtrudniejszą częścią o tyle, że jestem przed bossem z 1 buteleczką, nie mam mobów, nie mam gemów i zastanawiam się czy nie skopiować save z ekwipunkiem na pena. I bynajmniej nie o skilla tu chodzi, a o slajd party w porywach 15 klatek w czasie walki :lol: haha

#17 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów

Napisany nie 09 mar 01:49

Wow. To teraz czekam jeszcze bardziej :D Super, bo poprzednie części były łatwe, może będzie jakieś prawdziwe wyzwanie w końcu :)

#18 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany nie 09 mar 10:39

Chyba będziesz musiał się zdecydować w co grać, bo MGS już w sklepach. Moja paczka leci z UK, 2 gry kupione w tym roku, limit wyczerpany :lol: haha

Zaczyna się plucie po telewizorze :lol: Stracić 20k dusz po bossie bezcenne :lol:

#19 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów

Napisany nie 09 mar 22:07

@D4Ru73K a powiedz mi jak ty masz tą gierkę jak premiera jest 11 : )

#20 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany nie 09 mar 23:42

Jak skoczysz do sklepu i ładnie poprosisz to się dowiesz :D Nie ma czegoś takiego jak "dzień premiery", przecież towar w sklepie leży dobry tydzień przed. Jak masz znajomości to masz gry tydzień przed premierą :D

bd7650e2a_errqpar.jpg

Hehe :D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników