Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przerobienie konsoli Playstation 4 dlaczego nie!

8 odpowiedzi na ten temat

#1 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów
  •  PSN: nie_mam

Napisany sob 28 gru 21:13

Jak bumerang wraca temat przerabiania konsoli (teraz szczególności PS4 i Xbox:ONE) czy też pirackich gier na PC, zawsze jest to temat „nie fajny” dla osób które szanują pracę twórców sprzętu i developerów gier, ale trzeba się pogodzić z faktem że przerabianie konsoli czy też łamanie zabezpieczeń po to aby odpalić „tańsze gry” będzie tematem żywy w sieci i będzie on wracał na fora czy też portale co chwile gdyż tego ludzie chcą i szukają.

Zadajmy sobie pytanie dlaczego tak się dzieje? Jest wiele powodów które przewijają się przez sieć ale głównym argumentem ludzi jest fakt że „gry są za drogie” lub „produkcję które chciał bym już zagrać nie są jeszcze dostępne na naszym rynku” już nie mówię o typowym zachłannym  podejściu niektórych graczy że musi mieć wszystko chodź zagram w 5% tego co „nakradł”.  Czy te powody są słuszne?

Wielu z nas zadaje sobie pytanie to po co ludzie w ogóle kupują konsole jak nie stać ich na gry albo czy nie lepiej kupić abonament PS+ i dostawać kilka produkcji miesięcznie do pobrania? Przecież to wychodzi jedna gra za grosze!

Na te pytania niema dobrej odpowiedzi ale może trzeba ludzi uświadamiać od momentu sprzedaży że zakup sprzętu to nie wszystko że to wszystko wiąże się z kosztami dodatkowymi albo od razu mówić proszę sobie kupić abonament na gry bo tak będzie się Panu/Pani i waszym dzieciom żyło lepiej? Ja osobiście z takim czymś w sklepie się nie dowiedziałem a o abonamentach na gry dowiedziałem się od znajomych!

Trzeba też pamiętać że przerobienie konsoli wiąże się przeważnie z utratą gwarancji ale co chyba ważniejsze brak możliwości grania po sieci gdyż podłączenia przerobionej konsoli kończy się zdalnym wyłączeniem i brakiem możliwości naprawy!

Temat ten tworzę z myślą o wymianie informacji o tym co się dzieje z naszymi konsolami i informacjami które pojawiają się w sieci ponieważ oprócz przerabiania i pirackich często nie pełnych gier pojawiło się nowe zagrożenie, softwarowa integracja w ustawienia sprzętu tak jak miało to miejsce z XBOX:ONE gdzie w sieci zaczęły krążyć plotki że można odpalić na nowej konsoli gry z Xbox „jedynyki” po przez prostą kombinacje w konsoli, jak to się kończyło dobrze wiemy! Konsola ulegała totalnemu zniszczeniu od taki głupi żart.

Dla tego przerabianiu konsol softwarowe/hardwarowe mówimy stanowczo nie! Moje uwagi macie powyżej  jeżeli macie ich więcej to zostawiam wam drodzy forumowicze pole do popisu przekonajcie innych tych którzy szukają że są lepsze sposoby na fajna rozrywkę i nie ryzykowania naszych wspaniałych konsol.

W tym temacie jak i na naszym forum jest zakaz umieszczania linków do porad jak „zniszczyć” sobie konsole więc proszę unikajcie tego chyba ze linki/materiały są po to aby ustrzec graczy przed tym.

• NellieKef lubi to

#2 Guest_nielegalny_*

Guest_nielegalny_*
  • Guests

Napisany pią 10 paź 22:31

Podobne poglądy mają chyba tylko świadkowi jachowi... Korporacje dosyć sobie zarobiły na nas i jeszcze wielokrotnie tyle zarobią. Twój temat nie ma większego sensu...

#3 Guest_TomatoPomidor_*

Guest_TomatoPomidor_*
  • Guests

Napisany wto 21 paź 20:39

Widać, że temat zdechł zanim się zaczął...

Jak Hades tu był to chociaż kilka osób sie wypowiadało i można było klimat dostrzec a tu?... Admin nie ma PSN, moderatorzy niektórzy byli w lutym ostatnio... jesus...

#4 Guest_Sebastian_*

Guest_Sebastian_*
  • Guests

Napisany pią 24 paź 18:41

pojebane forunn, nic nie unniecie, trzeba kraść i chuj

#5 Guest_Aron_*

Guest_Aron_*
  • Guests

Napisany pią 12 gru 18:12

Śmiesznie napisane, ale co tam :) he he a ja mam w d.... ich abonamenty miesięczne, konsola to tylko pudełko do grania. Nie potrzebuje ich badziewnych programów ale FB itp. Jak tylko będzie możliwość przerobienia odrazu się nie zawaham. A tego abonamentu złodziejom nigdy nie będę płacił który wręcz wymuszają.

#6 Guest_xxxxPxxxx_*

Guest_xxxxPxxxx_*
  • Guests

Napisany nie 14 gru 22:16

Podobne poglądy mają chyba tylko świadkowi jachowi... Korporacje dosyć sobie zarobiły na nas i jeszcze wielokrotnie tyle zarobią. Twój temat nie ma większego sensu..

Ortografia syny, ortografia 

#7 Guest_Kavomatovlbref_*

Guest_Kavomatovlbref_*
  • Guests

Napisany czw 08 sty 17:15

dobrze mowisz bo bylem u takiego szefuncia u mnie w Lodzi i mowil cos tam ze to jest po jakims roku i ma jakies hiper super zabezpieczenia i cos tam trzeba grzebac i chcial za to 219 zl a kolezka inny tam przerabial za 40zl wiec myslalem ze walka chce na mnie zrobic ale jednak mowil racje w sumie na tym live mi nie zalezy wole normalnie grac i zmieniac gre co chwile ;D TwojaStara napisala:marc3l napisala:Przerobienie konsoli za pomoca lt kosztuje 50zl, ale gdybym teraz mial wybierac to zainwestowalbym w RGH. Koszt plyty to ok.5 zl, a nagrywa sie ja lacznie z weryfikacja prawie godzine. Natomiast gdy ma sie RGH mozna grac w gry bezposrednio z pendrive lub z dysku twardego, a gry zazwyczaj zajmuja mniej. Poza tym mozna jeszcze instalowac do nich dodatkowe DLC, oraz mzna grac w gry arcade, o czym w lt mozesz pomarzyc.

#8 Guest_123_*

Guest_123_*
  • Guests

Napisany śro 28 sty 20:59

kij sony w oko

#9 Guest_Danielkt_*

Guest_Danielkt_*
  • Guests

Napisany nie 28 sie 07:40

heh, a komu siк chce, ja jestem dopiero w pierwszej klasie, a juї kompletnie sie nie ucze... a mam ¶redni± 4,5 , tym bardziej nie mam motywacji, chociaї lepiej by byіo 5,0 ach ta presja w domu, dziwnie mam, ale to powszechne

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników