Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wasze opinie na temam nowego dualshock z PS4!

5 odpowiedzi na ten temat

#1 nektrus

nektrus

Newbie

• Administrator
  • 309 postów
  •  PSN: nie_mam

Napisany pią 13 gru 10:36

Jakie macie zdanie o nowym kontrolerze dostarczanym do naszej ukochanej PS4?

Jeżeli oczywiście już go posiadacie. Jak na razie jedyne co słyszałem negatywnego że głośnik wbudowany w kontroler to lekki bezsens bo w momencie kiedy osoba jest na słuchawkach nie sprawdza się w ogóle.

• NellieKef lubi to

#2 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pią 13 gru 11:17

Głośnik jest świetnym pomysłem! Jak jesteś na słuchawkach, to głośnik nie jest wykorzystywany (bo ustawiasz całość dźwięku na słuchawki). Ale bajery jak babka gadając w Resogun albo audiologi w Killzone fajnie brzmią. I wbrew pozorom dobrze brzmią, głośniczek nie jest jakąś słabą pierdziawką...

Do tego port słuchawek w padzie - świetny pomysł. 

No i świetnie leży w rękach - aż strach pomyśleć jak się będzie wracało do pada od PS3, mam nadzieję, że włączą pełną obsługę nowego pada w PS3 jakimś updatem. 

#3 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pią 13 gru 11:24

Najciekawsze jest wyprofilowanie pada. Tym razem jak bierzesz go do ręki od razu palce wskakują na spusty, a nie jak w przypadku DS3 na L1/R1. Teraz wiadomo, że trigger to trigger :)

Z baterią rzeczywiście nie jest najlepiej, ale czekam na moje wsparcie celowania wychyleniami pada - wtedy wybaczę im ten wiszący kabel USB. Też nie rozumiem tego płaczu po wywaleniu Start i Select. Teraz mamy jasno przedstawioną sprawę - Options przenosi nas do opcji, a share to zupełnie nowa zabawka. Nie było sensu trzymać się starego designu. No i touch pad. W KZ4 sprawuje się idealnie, ale z tego co czytałem to w AC4 jest praktycznie bezużyteczny (źle czyta ruchy). 

#4 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany pią 13 gru 12:35

Cóż może jestem inny ale mi palce układają się pomiędzy R1 a R2, "dzięki" temu używanie triggerów nie jest komfortowe. Generalnie szału nie ma i mojego DS3 z comfort packiem używa sie dużo lepiej.

ps3_ea_sports_comfort_play_pack2_1103_d4

#5 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany pią 13 gru 13:12

To tylko ja używałem jednocześnie obu palaców, wskazującego i środkowego? Pierwsze leżały na L1/R1 a środkowe na spustach.

#6 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pią 13 gru 15:28

Mat ja tak miałem z DS3 ;)

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników