Skocz do zawartości

Zdjęcie

Diablo III

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
164 odpowiedzi na ten temat

#21 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pon 02 wrz 07:23

Tak. Ale problem pojawia się jak chcesz wejść online.

#22 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany pon 02 wrz 15:45

No to wtedy po prostu szybciej przechodzisz dany etap bo gość jest napakowany jak pudełko od zapałek. A walki pvp to moim zdaniem raczej niewypał w tej grze, więc nie ma się co tym podpakowaniem zadręczać. A jak będziesz chciał pograć z kimś kto nie oszukuje to zapraszam do gry :)

Hej dzisiaj 3.09 a na empik.com nadal piszą że wysyłają w ciągu 72h. A jak inne sklepy ktoś coś wie? Dzisiaj powinna być premiera tak?

Dobra wszystko jasne, nie wszedłem na swoje konto a tam status jak byk "zrealizowane". Także ze złem powalczymy od jutra hehe

Oj jest jeszcze lepiej niż myślałem, poczta z info o wysłaniu trafiła do spamu, a mail przyszedł wczoraj także dzisiaj chyba będzie :) :) dawno nie miałem takiej ochoty na grę i aż mnie trzęsie z niecierpliwości, chociaż pudełko PC stoi na półce... :) :) :)

Gra jest jak by to powiedzieć... Zajefajna:) Padem gra się świetnie przynajmniej mnichem, jeszcze nie próbowałem nikim strzelającym. Jest tak jak być powinno.

#23 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany śro 04 wrz 00:01

JEST QRWA MOC :D Idę tylko spać dlatego, że jestem zjebany i gdyby nie ostatnie nieprzespane noce w platynowaniu 4 raz Soulsów to pewnie tłukłbym przez następne 20 godzin. Gra bije Diablo 2 na głowę. Oczywiście są mankamenty takie jak:

- brak losowo generowanych map
- bardziej kolorowy klimat
- automatyczne statystyki
- PVP

ale reszta jest na PLUS. Mimo, że mam Diablo na PC to nawet nie wyciągnąłem z pudełka. Nie wiem czemu, ale wolałem poczekać. I opłaciło się. Przez ten ponad rok od premiery naczytałem się wiele opinii ludzi, ludzi raczej niedorozwiniętych umysłowo. Diablo 3 poza rzeczami wymienionymi wyżej jest kontynuacją, czyli tym czym miał być. Mamy tutaj sterydy i to sterydy najwyższych lotów. More badass i tego właśnie oczekiwałem.

Większość hejterów to ludzie, którzy mieli oczekiwania co do gry na miarę XXI wieku. Było już kilka gier, które zostały spieprzone, między innymi Never Winter Nights czy Settlersi. O Dragon Age nawet nie chce wspominać, bo jako fan Baldura krew mnie zalewa gdy patrzę na to gówno. Po prostu dzisiejsze gimbusy żyją w innej rzeczywistości i gdy ja grałem w Diablo to oni po drabinie na parapet wchodzili.

Gdyby Diablo tylko dostało bardziej styl dark fantasy byłoby dla mnie jednym z najlepszych tytułów ostatnich lat, bynajmniej nawet bez tego jest.

Graficznie między konsolą, a PC nie ma zbyt dużej różnicy. Oczywiście duży ekran rozściąga, ale na małym grał nie będę. Animacja trzyma wysoki poziom ponad dzisiejsze standardy, muzyka świetna, drop bardzo dobry, a satysfakcja eksterminacji pokemonów ogromna. Problemem może być tylko poziom trudności. Mimo, że sterowanie jest świetnie rozwiązane, a interwejs bardzo intuicyjny (nie tak badziewny jak w Dragonach) to niestety przy Demon Hunterze są momenty kiedy dostaję baty.

No i muzyka, jest gitara, wracają wspomnienia sprzed lat. Gra działa również błyskawicznie. Pierwsze wczytanie gry trawa grubo ponad minutę, ale potem jest błyskawica. Zmiana lokacji, wejście do podziemi, teleport - to wszystko wczytuje się nie więcej jak 3 sekundy.

Spodziewałem się, że Diablo będzie nadal radosnym mashowaniem mięsa na mapie w ładnej grafice, rozbudowanych, zróżnicowanych umiejętnościach i bieganiu po ekwipunku, a to wszystko w rzucie izometrycznym Niczego więcej nie oczekiwałem i od samego początku zapowiedzi byłem przeciwnikiem jakikolwiek radykalnych zmian w mechanice gry na miarę współczesnych gier. To co chciałem dostałem. Idioci będą dalej krytykować, a ja mając to w dupie będę się świetnie bawił w stare, dobre Diablo.

Po skończeniu fabuły, co nastąpi pewnie za 2-3 dni możemy pobiegać online :P

#24 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany śro 04 wrz 09:00

Polecam Van Hellsinga. Gra równie dobra.

#25 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany śro 04 wrz 10:23

<FLAME ALERT!>

#26 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany śro 04 wrz 10:24

A ja żałuję, że kupiłem wersję na PC. Może wersja na PS3 by mnie bardziej wciągnęła... a w sumie to jestem pewien, że lepiej by mi się grało. Ale drugi raz kupować to samo? Niuuu :E

#27 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany śro 04 wrz 12:37

Sprzedaj Diablo PC
Kup Diablo PS3
Problem rozwiązany, ale co ja tam mogę wiedzieć  ;D

#28 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany śro 04 wrz 14:39

Ale co, ma sprzedać swoje konto Bnet?

#29 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany śro 04 wrz 15:49

Niektórzy zakładają osobne konta na różne gry. Są ludzie co mają tylko D3 na koncie, bo w inne gry nie grali/nie mają.

#30 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany śro 04 wrz 15:54

Szczerze to nawet o tym nie pomyślałem bo nigdy nie sprzedaję gier :P

#31 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany nie 08 wrz 06:16

Droga do Diablo to niezły młyn, nie chce wiedzieć co będzie na inferno, masakra :D Pierwszy run jak w masło, kusza z 1500 dps + wartownik. Diablo to była śmieszna walka, 2 wieżyczki, bieganie w kółko i czekania aż padnie. Padł ;D

#32 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany nie 08 wrz 08:41

Więc w gearez też są zmiany. 1500 DPS na broni to mega dużo w wersji PC. Nie wiem co ludzie płaczą o loot na PC. Na pierze były bieda. 1.07 było trochę lepiej. W 1.08 jest już spoko. Wczoraj na HC postaciami 1-20lvl MP7 padły 3 legendarki, więc nie jest źle. Dzięki temu mój WD ma 3x dłuższe inferno  :D

#33 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany wto 10 wrz 21:02

Garudek a kiedy to ta kusza z 1500 DPS ci wypadła. Bo pierwszy run to ja rozumiem że przejście na normalu ale tam nie mam takiej opcji żeby takie coś Ci wypadło... A lot w PS3 jest megawypasiony i baaaardzo mi się podoba :)Ale przy multi niestety bywają lagi i to spore. Na szczęście co-op na jednej konsoli jest wypaśny i cały poprzedni weekend tak grałem. 

#34 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany śro 11 wrz 10:57

Garudek haha, lol2 ;D Darud jak już coś :P Aktualnie mam 7000 dps, ale nie gram na izi. Kończę 2 akt na koszmarze na MP3 czyli na 6 z 8 tych dodatkowych poziomów :D Przyznam się, że już kowala i jubilera mam na 10 lvl, więc sam sobie wycraftowałem lepszy sprzęt niż z legendarek się sypie :P

Generalnie platon nie wymaga żadnych dodatkowych poziomów trudności, można jechać na izi i w tym momencie mógłbym iść nawet na inferno, bo jestem overpowerd. Na MP3 daję radę, moby są na 3 strzały, elity na 10 sec :D

Co do dropu to widzę, że lepszy stuff analogicznie do mojego poziomu wypadł na łatwych poziomach (a grałem na hardzie) Teraz jak poziom trudności zwiększyłem o 3 oczka i poszedłem na koszmar, sprzęt co prawda jest mniej więcej na moim poziomie (mam lvl 46) ale właściwośći są o wiele gorsze. Biegając DH mam 7k damage i 12k życia i tak się zastanawiam czy grać dalej z tymi ustawieniami i farmić lepszy sprzęt czy może wrzucić na izi i przelecieć jak burza wszystko na one hit :D

Kusza nie miałą 1500 dps, to niemożliwe bez 60 lvl. Kusza miała ze 120 obraźeń, ale wrzuciłem w nią kamień - gwiaździsty rubin (kowal 10 lvl) dodatkowo cały EQ na sobie mam legendarny z najwyższymi kamieniam możliwymi do wycraftowania bez schematów. Schematy na max kamienie będą wypadać od hella do koszmaru, a jeszcze tam nie jestem :P

Jak masz coś ciekawego do upuszczenia np. puzzle ring lub coś mocnego to mogę się zastanowić i dać Ci swój sprzęt i tak sobie go zdumpuje, bo szczerze powiedziawszy GTA za chwilę i chcę Diablo splatynować ASAP :P

Poprawka 8500 DPS :D

#35 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany śro 11 wrz 13:32

Faktycznie z tym Garudkiem to pomyłka sorry nie zauważyłem. Teraz jak piszesz że ogólnie 8k obrażeń to rozumiem. Ja zacząłem inferno. I w momencie wpadnięcia 60 levelu miałem ponad 60k DPS. Grałem spokojnie na najłatwiejszym poziomie i wypadały naprawdę świetne przedmioty. Włącznie z dwoma schematami na legendy i pasem blackhtorna. Ale ten akurat wypadł na zapas bo był z 60 lvl. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Jak zrobiłeś kowala i chytrusa na 10 lvl skoro tam są potrzebne najpierw karty, potem książki i na koniec księga tajemnic która wypada od piekła wzwyż...

#36 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany śro 11 wrz 14:01

Marudek trochę kręci, bo na normalu chyba max można wbić 4, kosz 7, a później już tylko piekło  ^-^

#37 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany śro 11 wrz 14:35

Właśnie zauważyłem że męstwo nefalemów zmniejszyli z 5 na PC do 3 na PS3. Nie wiem dlaczego i nie wiem o co chodzi. Wie ktoś gdzie można znaleźć artykuł o zmianach między obiema wersjami bo ja nic nie mogę wyszukać.

#38 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany śro 11 wrz 15:30

Kowal i jubiler wymagają księgi tajemnic, aby ich dobić do 10 lvl. Księga tajemnic powstaje z książki kowala i książki jubilera, a te z kolei powstają z tego co zaczyna na koszmarze wypadać czyli z kart. I tu macie zasadniczą rację. Rzecz w tym, że księgę tajemnic robi się u kowala, a zatem już na początku koszmaru można mieć 10 lvl :D

#39 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany śro 11 wrz 16:20

A o takim czymś to nie pomyślałem. Tak się spieszyłem żeby dobić do inferno że nawet na to nie wpadłem:)

#40 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany śro 11 wrz 16:29

To jak Ci się tak spieszy to spiesz się opracować metodę na szybkie 5 milionów złota, bo z tego co widzę to jest 30h farmienia. Sugeruję opracować sposób na 3h farmienia ;D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników