Skocz do zawartości

Zdjęcie

Diablo III

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
164 odpowiedzi na ten temat

#1 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany sob 17 sie 21:19

Dodany obrazek

#2 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów
  •  PSN: anarom1

Napisany sob 17 sie 22:01

Oczywiście biorę w premierze :) . Kiedyś mi strasznie rwała na lapku i z łzami w oczach musiałem ją odłożyć. Teraz sobie w końcu normalnie pogram Qw:

#3 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany sob 17 sie 22:10

Ja chyba strzelę sobie postać na HC z MP5 grając bez AH. Poczekam i popatrzę jak rozwinie się wersja na PS3. Wtedy pewnie kupię sobie D3 na BD  Qw:

#4 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany sob 17 sie 22:10

Dżizas maria ja pierdziele GOTY nadciąga  w00t

#5 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany sob 17 sie 22:19

Zastanawia mnie jak będzie wyglądała gra na PS3 jeżeli chodzi o HC i czy będą poziomy MP. MP tchnęło nowe życie w wersję PC, ale nie wyobrażam sobie takiego inferno MP8 (nie mówiąc już o 10). W dodatku z glass canonem DH, którym gram na PC. Pewnie poziom na konsoli będzie drastycznie obniżony.

#6 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów

Napisany sob 17 sie 22:28

Nie wiem czy ma sens wypuszczanie tego na PS4. Podejrzewam że większość zdąży już ten tytuł ograć na PC i PS3. Poza tym kto będzie chciał w to zagrać za duże pieniądze na najnowszej konsoli, kiedy można kupić coś bardziej wypasionego.
Dla mnie również głupim pomysłem jest wydawanie w przyszłym roku Dark Souls na Playstation 3.  Nie mogli tego machnąć na czwórkę. Mnóstwo ludzi posmakuje wizualne fajerwerki i ciężko im będzie zagrać w grywalne i klimatyczne, ale brzydkie Dark Souls 2.
No chyba że się mylę i nie znam się na biznesie '8[

#7 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany sob 17 sie 22:37

A tak w ogóle to jakim typem zacząć na starcie? Bo mam dylemat czy zagrać tą cizią (nie czarownicą) i walić z dystansa czy wziąć szamana, bo trochę summuje. Zawsze byłem fanem nekromaty za sprawą golema, zabójczyni też mi się podobała. Z tego co widze po klasach to łowczyni podobna jest do zabójczyni, a szaman do nekromaty. W moim odczuci mają najlepsze skilke. Barbarzyńcą nie chce mi się grać, a czarownica i mnich to jakieś mietkie wafle ;D

#8 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany sob 17 sie 22:47

DH to jak wcześniej wspomniałem Glass Cannon. Na początku D3 w inferno był niegrywalny solo. Dopiero teraz jest ok. Typowa postać którą kite'ujesz przez pół mapy, bo moby mają Cię na 3 hity. Wypalasz po 250k dps. Czego dotknie Twoja strzała ginie w ciągu max 2 sec. Z Tobą będzie tak samo. Podstawą jest SmokeScreen który daje na 1,5 sec nieśmiertelność i pułapki stunujące. Reszta to skille dpsujące, które będą pasowały pod Twój styl gry.

Co do Shamana. Postać jest do ogarnięcia. Znacznie większy sustain od DH, ale za to mniejszy burst dmg. Innymi słowy - bijesz dłużej, ale znacznie spokojniej i nie musisz mieć refleksu godenego Jedi żeby cieszyć się grą na inferno.

Jeżeli chcesz poczuć prawdziwą moc, skakać jak małpa po całej mapie i dać z siebie wszystko - bierz DH. Jeżeli wolisz jako pierwszą postać wychillować graj WD.

PS. Najbardziej samowystarczalni są tankowie. Monk i Barb mają niezły dmg + fenomenalny sustain. Jeżeli już miałbym wybierać WD rozważyłbym też te dwie postacie.

#9 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany sob 17 sie 23:28

Ja to nie wiem ile będę grał, platyna obowiązek, ale to już nie te czasy gdzie majstrowałem wszystkie postacie. Szkoda życia na to ;D Zapewne zacznę od DH, bo kręci mnie szczelanie :D Generalnie w RPG staram się grać zawsze tankiem + jakaś magia pod łapą. W Diablo jednak nie chce grać ani barbarzyńcą, ani mnichem. Ten pierwszy wygląda na takiego pospolitego. Mam wrażenie eee, znowu barbarzyńca? Meh ;D Za często gram takimi klasami postaci. U mnicha z kolei nie podoba mi się walenie piąchą po ryju, jakoś tak nie pasuje do Diablo. Czarodziejka i żywioły też mnie nie kręcą. Z kolei u szamana trochę denerwują mnie moby do przywołania, żaby WTF ;D ale potem ma jakiegoś przypakowanego gościa, więc pewnie źle nie będzie. Generalnie w temacie Diabo 3 nie jestem mimo, że grę kupiłem to w ogóle nie chciało mi się grać. Dopiero teraz zabiorę się i zaczną poznawać trójkę :P

#10 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany nie 18 sie 00:23

DH i WD, tak jak wcześniej pisałem, to dwa zupełnie inne style gry. Ja zawsze wychodzę z założenia, że jeżeli chcesz mieć coś dobrze zrobione - zrób to sam! Olać miniony, które i tak nie dają tak dużego dmg żeby były niezastąpione. Po prostu mięso armatnie, które właśnie zwiększa sustain i pozwala przycupnąć postacią, zamiast biegać dookoła pokoju.

DH na PC był najtrudniejszą postacią (od inferno, normal, kosz i piekło to tutorial). Osobiście uważam, że na padzie nie wyobrażam sobie gry DH  Qw:

BTW nie skreślaj Wiza. Naprawdę ciekawa postać.

#11 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów
  •  PSN: Don't think , Just Kill !

Napisany wto 20 sie 07:01

Widzę, że nie jestem sam w odczuciach. D III kupiłem w dniu premiery na PC i w sumie pograłem troszkę DH, barb i czarodziejką. Poczekam na recenzje, ale jest duże prawdopodobieństwo, że przytulę wersję na ps3 - ach te trofea  rotfl/  :)

#12 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany śro 21 sie 11:57

Jeśli już kupię na PS3 to będę grał mnichem. Na PC dobiłem wszystkimi postaciami do 60lvl i najlepiej grało mi się właśnie nim. Ale Diablo i padziszon hmm poczekamy, zobaczymy.

#13 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów

Napisany sob 31 sie 12:20

Pamiętam jak wypruwałem sobie żyły na moim antycznym lapku. Chyba się teraz nie przyzwyczaję do płynnej gry ;)
Moja kopia zamówiona :)

#14 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany sob 31 sie 18:34

Właśnie sprawdzałem w empiku i fajnie wygląda cena. Diablo 3 PC 170zł, Diablo PS3 175,99zł :)

#15 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany sob 31 sie 18:47

Do wersji PS3 dostajesz OST na płycie. Ładnie to wygląda. W Tesco D3 będzie za 150. Niemniej jednak... D3 na PS3 jest dziurawe. Postacie HC są nieśmiertelne, można kopiować itemy etc. Myślałem nad zakupem, ale po tych informacjach wróciłem do wersji PC  Qw:

#16 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany sob 31 sie 20:14

Eeee tam trzeba ograć pobawić się i sprzedać. Akurat do listopada, a później to wiadomo co będzie :)

#17 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany sob 31 sie 23:09

Polecam grę odpalić z MP3-5. Inaczej normal to mniej niż tutorial. Gra zaczyna się od inferno. Aktualnie to MP3-4 inf zaczyna robić się ciekawie. Najlepiej śmigać po 5-8. Na 10 mam za słabe nerwy  :blush:

#18 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany sob 31 sie 23:37

Ale to nie ma być gra która denerwuje i irytuje. To ma być odstresowywacz . Czyli lejemy wszystko po mordzie i patrzymy jak trup ściele się gęsto. Przechodzimy jak tornado przez tysiące wrogów aż oczy błyszczą z radości:) Długo już nie odpalałem D3 na PC ale na mp 5 mogłem mnichem pograć dopiero po podpakowaniu postaci. Po co to łupać elitki po 5 min, jak można znacznie krócej. Pierwsze przejście każdą z postaci powinno być na tym samym poziomie, żeby można było je sobie porównać. A później dopiero można zaczynać zabawę na wyższych mp żeby pofarmić jakieś fajne przedmioty. Chociaż z praktyki znowu wiem że wyższy mp nie oznacza niestety lepszego dropu...:( Tyle że jest więcej kasiory. A no i jeśli chodzi o infernalną maszynę to fakt, przy mp 6-7 praktycznie na 5 przejść, wypadały 4 klucze, więc tutaj akurat to się sprawdza.

#19 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany nie 01 wrz 23:25

Na xboxa są już trainery. Wczytujemy save'a i wgrywamy  co chcemy. Wersja na PS3 pewnie też niedługo się pojawi.

#20 sirslavko

sirslavko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 444 postów

Napisany pon 02 wrz 00:37

Każdy gra tak jak lubi ;) W pierwszej części borderlands też takie coś było, ale nie przeszkadzało to w przejściu gry od początku do końca na "czysto".

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników