Skocz do zawartości

Zdjęcie

DualShock 3

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
96 odpowiedzi na ten temat

#41 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany pon 22 gru 21:09

No i teraz przez ciebie cała masa chłopa (no moze ze 20 :) ) trzęsie jak idioci padami przy uszach... Potrząchałem i faktycznie w lewej rączce coś lata. Ja bym obstawiał że to żyroskop, na razie rozkręcał DS-a nie bedę :)

#42 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany pon 22 gru 21:10

Ta z lewej coś lata, ale nie tak aby panikować :)

#43 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany pon 22 gru 21:33

nikt nie mówi o panice,
a swoją drogą kupując towar albo powinna być wzmianka o możliwych luzach zwanych zapewne w dalszej części instrukcji "normalnymi"  albo faktycznie coś czasem tam lata, i lepiej było by aby za dużo tej wolności w środku nie dostało,

na razie działa, i ni daje się kusić na kręcenie przy padach :)

#44 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany wto 23 gru 11:12

U mnie też coś lata i nie przeszkadza mi to , a co do przezroczystości plastiku to moje sixassy są nieprzezroczyste natomiast jeden z Duali od mojej starej ps2 był właśnie taki lekko przezroczysty i faktycznie miałem wrażenie, że to jakaś podróba ale był kupiony w zestawie z konsolą...
pozdro

#45 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany wto 23 gru 14:28

Zamiast tutaj, można by otworzyć w Varii temat do testów, widziałem często to na innych forach, użytkownicy mogą sobie tam testować różne wstawiania obrazków, linków itp a Szanowny Pan Moderator mógłby tam testować swoje warny i moderacje :P

#46 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany wto 23 gru 15:06

Można, można :D ja już potestowałem Dodany obrazek:D

#47 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany wto 23 gru 15:45

U mnie w DSie nic nie lata, ale w Sixyaxisie tak.
Z tego co pamiętam to jakiś pierdół od sterowania ruchem pada ( :) ) tak więc nie ma się co obawiać.

A o przezroczystych padach pierwszy raz słyszę. Ja na szczęście mam całego czarnego.

#48 Hades

Hades

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów
  •  PSN: HadesHell_

Napisany nie 28 gru 15:35

Ja mam oryginalnego pada który dostałem z konsolą (60GB) całego czarnego. Nic nie przepuszcza, nic nie trzęsie i nic nie buczy, ale choroba dokupiłem 2 msce po zakupieniu konsoli SixaxiSa nowego za ponad 200 zł ??? i wytrzymał 7 mscy! Był przeźroczysty w sensie takim że plastik wydawał sie być cieńszy i przepuszczał spokojnie światło i nie tylko, o przez 'rączkę pada' można było zobaczyć jak ktos idzie ;)

Zadzwoniłem (po popsuciu) do SONY i zgłosiłem awarię, kazali mi odesłać pada ze skanem dokumentu, więc tak zrobiłem. Po 3 tygodniach otrzymałem świeżego SixaxiSa ;)

#49 Guest_froniu_*

Guest_froniu_*
  • Guests

Napisany nie 28 gru 16:12

ja miałem z 60gb tego właśnie prześwitującego sixaxisa to padła w nim lewa gałka tzn nie jest wycentrowana tylko lekko skrzywiona w lewą stronę (postacie same chodzą w lewo w grze..) chciałem to oddać jak jeszcze miałem gwarancje ale mi powiedzieli że muszę cała konsole oddawać to mi się odechciało , szkoda zachodu..
wygląda na to że te prześwitujące to jakieś felerne

#50 emileczek

emileczek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 442 postów
  •  PSN: BBOY FOR LIFE

Napisany nie 28 gru 16:15

ja miałem z 60gb tego właśnie prześwitującego sixaxisa to padła w nim lewa gałka tzn nie jest wycentrowana tylko lekko skrzywiona w lewą stronę (postacie same chodzą w lewo w grze..) chciałem to oddać jak jeszcze miałem gwarancje ale mi powiedzieli że muszę cała konsole oddawać to mi się odechciało , szkoda zachodu..

Nawet mnie nie strasz ja z moją 60 dostałem 2 sixaxis'y i obydwa przeźroczyste ::/

#51 Guest_froniu_*

Guest_froniu_*
  • Guests

Napisany nie 28 gru 17:03

może źle nie będzie mi dopiero padła gałka po paru dobrych miesiącach i meczeniu R1 i COD4 :) może to są akurat przypadki że psują się te prześwitujące...

#52 emileczek

emileczek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 442 postów
  •  PSN: BBOY FOR LIFE

Napisany nie 28 gru 17:12

może źle nie będzie mi dopiero padła gałka po paru dobrych miesiącach i meczeniu R1 i COD4 :) może to są akurat przypadki że psują się te prześwitujące...

Moje pady są regularnie katowane na zmiane po 1-3 godzin dziennie i narazie wytrzymały ponad rok i mam nadzieję że tak pozostanie ;), a DS3 i tak kupię bo czasem brakuje 3 pada np: do takiego LBP :D

#53 Drobs

Drobs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 133 postów

Napisany śro 21 sty 08:20

Panowie gdzie najtaniej można dostać DS3? Przeglądam oferty na necie i najtaniej widziałem 179. Również z ofertami na allegro... :no

#54 Player One

Player One

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2743 postów
  •  PSN: My boot, your face; the perfect couple.

Napisany śro 21 sty 11:23

Ja mam bardzo podobnie z moim sixaxisem i też posiadam wersję 60 GB PS3. Konsolę mam około 1,5 roku. Lewy analog stick jest trochę skrzywiony i czasami potrafi się zaciąć podczas grania. Na szczęście dotychczas miałem problem tylko w jednej grze z samodzielnym chodzeniem postaci a było to demko Eternal Sonaty :)

#55 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany śro 21 sty 16:40

Panowie gdzie najtaniej można dostać DS3? Przeglądam oferty na necie i najtaniej widziałem 179. Również z ofertami na allegro... :no

Jeśli na Allegro jest tak drogo to już nie wiem gdzie taniej. Ja kupowałem już parę miesięcy temu i trochę mniej dałem za białego i tym bardziej ceny mnie dziwią. Wtedy wydaje mi się, że zwykły czarny chodził dużo taniej.

#56 Drobs

Drobs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 133 postów

Napisany śro 21 sty 22:07

Też mnie to zdziwiło. Jakiś czas temu przeglądałem oferty i znalazłem za 159, trzeba było kupować wtedy...

#57 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany czw 22 sty 16:30

Tak ostatnio myślałem, że kryzys finansowy dotknie naszą branże, ale liczyłem na odwrotny skutek.
:)

#58 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany czw 22 sty 20:06

czy jezeli rozkrece dualshocka to nie bede mial problemow z jego skreceniem? pytam bo l/2 mi sie polozowalo, nie jest wcisniete ciagle ale wystarczy wcisnac na 1mm i juz zalacza, bym sprezynke z sixaxisa przelozyl ale musze miec pewnosc ze nic nie wyskoczy lub nie bedzie trudne do skrecenia.

#59 Guest_froniu_*

Guest_froniu_*
  • Guests

Napisany czw 22 sty 22:10

nie lepiej oddać na gwarancje jak jeszcze masz ? :)

#60 saincik

saincik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 218 postów
  •  PSN: Now, do you wanna ride or die?

Napisany pią 23 sty 07:34

czy jezeli rozkrece dualshocka to nie bede mial problemow z jego skreceniem? pytam bo l/2 mi sie polozowalo, nie jest wcisniete ciagle ale wystarczy wcisnac na 1mm i juz zalacza, bym sprezynke z sixaxisa przelozyl ale musze miec pewnosc ze nic nie wyskoczy lub nie bedzie trudne do skrecenia.

Nie bedzie problemow ze zlozeniem tego potem do kupy, ja juz jednego ogladalem od srodka ;) Ale trzeba delikatnie, bo latwo zaczepy wylamac.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników