Skocz do zawartości

Zdjęcie

DualShock 3

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
96 odpowiedzi na ten temat

#21 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany sob 20 gru 12:07

Sa slabsze i musza byc ze wzgledu na akumulatorki. Przy takich wibracjach jak w ds2 pad nie wytrzymalby wiecej niz 2-3 godziny grania.

A z waga masz racje, in plus.

Ostatni raz grałem na PS1 u kolegi gdy byłem mały, miałem chyba 10 lat albo ciut więcej i jak teraz kupiłem DS3 to coś mi się wydawało że jakiś uszkodzony bo z tego co pamiętam u kolegi właśnie mocniej wibrowały no ale widzę że to normalka.

Co do pada to fajnie go mieć, powinien być od razu w zestawie od początku a nie sixaxis mimo że go kupiłem to nie wiem jak to napisać bo dobrze go mieć ale szkoda pieniędzy na niego wydawać  ???

#22 LosGutos

LosGutos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  •  PSN: Wujek Samo Guci0

Napisany sob 20 gru 12:50

Może nie tyle co słabsze (nie wiem jak to ująć) ale tak jakby miały wiele stopni wibracji... w sensie od najwyższych obrotów silniczka do najniższych, Fajnie to da się zauważyć np w GTA IV gdy pierdykniesz w coś lekko a jak piźniesz w ścianę z olbrzymią prędkością, to czuć bo rąsiach różnicę :)

#23 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany sob 20 gru 13:10

Jak mi padnie , któryś z 6Ass'ów to nabędę DS'a ale dopóki te, które mam się trzymają, nowych nie kupię.
pozdro

#24 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany sob 20 gru 20:08

Ja swojego DS3 kupiłem latem w NRD (teraz to się chyba Niemcy nazywa... :P) i jestem z niego bardzo zadowolony. Pierwsze 5 razy MGS4 przeszedłem na 666Axis, ale kiedy podłączyłem Dualshocka, wrażenia były nieziemskie. Ogólnie bardzo polecam, nawet za obecną cenę rynkową - jest tego wart. I przestańcie narzekać na wagę, przecież nie waży 3 kg!

#25 saincik

saincik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 218 postów
  •  PSN: Now, do you wanna ride or die?

Napisany nie 21 gru 11:29

I przestańcie narzekać na wagę, przecież nie waży 3 kg!

Nie narzekamy, przeciwnie, waga jest plusem :D

#26 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany nie 21 gru 21:27

IMO wady są dwie. Po pierwsze szkoda, że nie ma typowych spustów jak w padzie o Xa. Bardziej pasują te do wyścigów, a dłuższe jego trzymanie jest męczące bo jest wypukły. Drugą wadą jest wypukły analog, chociaż jego powierzchnia jest wykonana perfekcyjnie i palec trzyma się na miejscu. Szkoda tylko, że na kulkach od analogów widać zgrzew plastiku, beznadziejnie to wygląda.

Tak BTW biały DS najładniejszy.

#27 emileczek

emileczek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 442 postów
  •  PSN: BBOY FOR LIFE

Napisany nie 21 gru 22:38

IMO wady są dwie. Po pierwsze szkoda, że nie ma typowych spustów jak w padzie o Xa. Bardziej pasują te do wyścigów, a dłuższe jego trzymanie jest męczące bo jest wypukły. Drugą wadą jest wypukły analog, chociaż jego powierzchnia jest wykonana perfekcyjnie i palec trzyma się na miejscu. Szkoda tylko, że na kulkach od analogów widać zgrzew plastiku, beznadziejnie to wygląda.

Tak BTW biały DS najładniejszy.

Racja , spusty w padzie do X boxa są o wiele wygodniejsze i to jest jedyna rzecz która mnie denerwuje w naszym padzie, pozatym wszystko ok. A czy jakość wykonania DS3 jest lepsza od sixaxisa??

#28 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pon 22 gru 00:54

A czy jakość wykonania DS3 jest lepsza od sixaxisa??

Z racji tego, że jest cięższy wydaje się solidniejszy :)
Czy lepiej wykonany? Wątpię.

#29 Guest_hajpek_*

Guest_hajpek_*
  • Guests

Napisany pon 22 gru 09:40

Bo nie jest lepiej wykonany i tyle. Zmieniła się waga i dodali wibrację a tak poza tym to dalej sixaxis :P ale nie wyobrażam sobie abym mógł grać bez tych wibracji ;)

#30 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany pon 22 gru 13:44

Wykonanie raczej takie samo. Bez patrzenia na napis Dulashock 3 praktycznie nie da się ich rozróżnić (poza wagą oczywiście). Może w DS3 analogi L3 i R3 chodzą trochę bardziej gładko.

#31 Guest_froniu_*

Guest_froniu_*
  • Guests

Napisany pon 22 gru 13:48

różnica jest jeszcze taka że sixaxis jest zrobiony z lekko prześwitującego plastiku a DS3 nie i nie widać co jest w środku :)

#32 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany pon 22 gru 13:50

Zależy. Mój pierwszy SixSixSixAsix był całkiem czarny, ale po tym jak otrzymałem na gwarancji nową konsolę, to dostałem lekko przezroczystego.

#33 Guest_froniu_*

Guest_froniu_*
  • Guests

Napisany pon 22 gru 13:52

no to nie wiedziałem :) dziwnie oni to zrobili że są z różnego plastiku wykonane. Ja mam konsole z kwietnia 2007 , pad made in china no i taki już był

#34 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany pon 22 gru 16:00

Moja teoria jest taka, że czasem Chińczykom brakowało plastiku to robienia padów i musieli czasem dawać rzadszą mieszankę. Bum! I tak powstały przezroczyste Sixaxisy. :D

#35 emileczek

emileczek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 442 postów
  •  PSN: BBOY FOR LIFE

Napisany pon 22 gru 16:05

Właśnie dlatego zapytałem o jakość DS3 bo przez te prześwity mam czasami wrażenie że gram na jakimś tanim zamienniku albo padzie od pegazusa ;)

#36 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany pon 22 gru 16:12

od tego czytania aż sam musiałem sprawdzić swoje pady :) ale nie są prześwitujące (oba DS3)
za to jak nimi potrząsnę delikatnie to w obu jak by coś latało ??? też tak macie ??

#37 liqu_

liqu_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów

Napisany pon 22 gru 16:22

U mnie nic w dsie nie lata. Sixaxis nie prześwituje, ale za to po upadku, jakiś kawałek plastiku się ułamał i grzechocze :D.

#38 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów

Napisany pon 22 gru 16:26

no właśnie moje nie upadły nigdy i jakoś mam wrażenie, że mają tak od nowości :P

a drugie jakie mam wrażenie to to, że zapewne będą dobrze działać do czasu aż mnie coś nie podkusi aby je rozkręcić i sprawdzić co tam "grucha" :)

#39 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany pon 22 gru 20:26

TrollJack, a spróbuj złapać pada tak żeby przytrzymywać dłonią oba analogi i wtedy trząśnij.

#40 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów

Napisany pon 22 gru 21:01

jak przytrzymam mocno pada wraz z analogami to w każdym z nich po lewej stronie w tej "pogrubionej rękojeści" słychać jak coś delikatnie się obija i mam wrażenie, że to coś większego niż jakaś tam śrubka,
może to ten silniczek od drgań ??

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników