Skocz do zawartości

Zdjęcie

DualShock 3

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
96 odpowiedzi na ten temat

#1 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany czw 18 gru 16:19

Dodany obrazek

#2 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany czw 18 gru 16:57

no gralem na tym raz na turnieju w fife
jest sporo ciezszy niz sixaxis
mysle ze gdy bede kupowal 2 pada, wybiore sixaxisa bo wibracje raczej niezbedne wg mnie nie są ;)

#3 saincik

saincik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 218 postów
  •  PSN: Now, do you wanna ride or die?

Napisany czw 18 gru 17:05

Wibracje to jedno, przywyklem do ciezkich padow z ps2 i xboxa, ds bardziej mi lezy

#4 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany czw 18 gru 17:27

Rożnica w cenie Sixassa i Dualshocka jest trochę za duża, żebym się od razu przerzucał. Nie zapłacę za same wibracje i cięższego pada ponad 100 pln więcej.

#5 saincik

saincik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 218 postów

Napisany czw 18 gru 17:31

Six kosztuje ok 60-100zl, ds3 80-210, ja za swojego zaplacilem akurat 89zl, wiec roznica nie byla duza.

#6 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany czw 18 gru 17:55

Dla mnie cięższy to bardziej zaleta niż wada. Ja kupiłem swojego białego za 159zł. Co do wibracji to chyba są słabsze niż w DS2.

#7 saincik

saincik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 218 postów

Napisany czw 18 gru 18:01

Sa slabsze i musza byc ze wzgledu na akumulatorki. Przy takich wibracjach jak w ds2 pad nie wytrzymalby wiecej niz 2-3 godziny grania.

A z waga masz racje, in plus.

#8 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów

Napisany czw 18 gru 18:07

Ah co racja to racja, akumulatorki. Swoją drogą właśnie jestem bardzo mile zaskoczony ile ten padzik wytrzymuje. Nie robiłem jakiś specjalnych testów, ale spokojnie mogę powiedzieć, że czas działania jest podobny do sixaxisa.

#9 LosGutos

LosGutos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  •  PSN: Wujek Samo Guci0

Napisany czw 18 gru 18:12

to porównajcie Sobie grę na obu padach w MGS 4 czy chociażby Uncharted, dla mnie zdecydowanie lepiej gra się na DS 3, pewniej leży w "ręcach" a odczucia wibracji są kapitalne :)

#10 Guest_hajpek_*

Guest_hajpek_*
  • Guests

Napisany czw 18 gru 18:18

jeśli chodzi o wykonanie to nie ma żadnej różnicy w obu padach za to w wadze są ale nie aż tak znaczne żeby marudzić na którym się lepiej gra ;) przeważają za to wibrację bo wspaniale się gra czując w jakimś stopniu poczynania w grze :)

#11 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany czw 18 gru 20:01

no cóż... Zastanawiałem się około 2 dni jakiego pada kupić i kupiłem 6axis'a bo;
1. Cena za jaką kupiłem pada to 80 zł a za DS3 chcieli 150zł. Szkoda mi było tych 70zł od rodziców tachać.
2. Nie dla mnie wibracje, za czasów psx mi wystarczyło;)
3. Cięższy jest a jak gram, to jakoś dziwnie mam ręce w poziomie ^nie opieram ich o brzuch itd.^ i mi ręce szybko padną:)
Pozdrawiam

#12 LosGutos

LosGutos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  •  PSN: Wujek Samo Guci0

Napisany czw 18 gru 20:07

no cóż... Zastanawiałem się około 2 dni jakiego pada kupić i kupiłem 6axis'a bo;
1. Cena za jaką kupiłem pada to 80 zł a za DS3 chcieli 150zł. Szkoda mi było tych 70zł od rodziców tachać.
2. Nie dla mnie wibracje, za czasów psx mi wystarczyło;)
3. Cięższy jest a jak gram, to jakoś dziwnie mam ręce w poziomie ^nie opieram ich o brzuch itd.^ i mi ręce szybko padną:)
Pozdrawiam

To jedz więcej :) żebyś był duży i silny:P hehe, co kto lubi. Ja nie wyobrażam sobie już gry bez ds3 grając np. w Wipeoute'a HD grając na 6axis'ie, jak najechałem na niebieską strzałkę z przyspieszeniem, to miałem takie dziwne uczucie, ciężko to opisać, w każdym razie zmieniając w następnym wyścigu na ds3 byłem bardziej pewny siebie :), tak wiem to traumatyczne przeżycie ale mój stan z dnia na dzień się poprawia :P

#13 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany czw 18 gru 20:26

mam dwa pady DS3, i jak wcześniej przy padach jakie podłączałem do PC to wibracje były tam dla mnie katorgą - zawsze za mocne, nie oddające w żaden sposób tego co powinny - przeszkadzały !!!

w DS3 naprawdę jest bardzo miło zaskoczony - idealne drganie :)
no i są ciche, bo jak miałem pada SAITEK to tam po prostu była jakaś pomyłka i silniczki od wibracji hałasem zabijały całą przyjemność grania,

#14 Guest_hajpek_*

Guest_hajpek_*
  • Guests

Napisany czw 18 gru 20:35

To jedz więcej :) żebyś był duży i silny:P hehe, co kto lubi. Ja nie wyobrażam sobie już gry bez ds3 grając np. w Wipeoute'a HD grając na 6axis'ie, jak najechałem na niebieską strzałkę z przyspieszeniem, to miałem takie dziwne uczucie, ciężko to opisać, w każdym razie zmieniając w następnym wyścigu na ds3 byłem bardziej pewny siebie :), tak wiem to traumatyczne przeżycie ale mój stan z dnia na dzień się poprawia :P

popieram wszystko odnośnie jedzenia :P i emocji jakie daje granie na DS3 ;) nie wyobrażam sobie grać teraz na 6axis'ie.

#15 saincik

saincik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 218 postów

Napisany czw 18 gru 23:17

To tak jest, jak czlowiek przywyknie do "luksusu", to pozniej ciezko sie przestawic ;)

#16 Kenet

Kenet

Newbie

• Members
  • Pip
  • 67 postów
  •  PSN: Mało czasu... za mało...

Napisany pią 19 gru 17:53

Planuje zakup DS3 jak tylko trochę stanieje... na chwilę obecną mam 2 sixy i mi starczą :) no chyba że trafię na okazje za 80 zł :D

PS. Wibracje nie są już tak ważne jak kiedyś co nie zmienia faktu że dodają subtelnego klimatu i pomagają się wczuć..

#17 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pią 19 gru 23:39

PS. Wibracje nie są już tak ważne jak kiedyś co nie zmienia faktu że dodają subtelnego klimatu i pomagają się wczuć..

Po MGS4, HS, Uncharted zmienisz zdanie :)

#18 Guest_froniu_*

Guest_froniu_*
  • Guests

Napisany sob 20 gru 01:01

dokładnie ja tez jak kupowałem DS3 to myślałem ze w sumie dużej różnicy nie będzie ale teraz to sixaxisa prawie wogule w ogóle nie dotykam ! jest za lekki , trzeszczy , i jak się na nim gra to wibracji strasznie brakuje :D na szczęście używam go tylko jak gram w 2 osoby i najczęściej jak z dziewczyna bo ona chce grac tylko na DS3 :)

#19 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów

Napisany sob 20 gru 07:32

Dodatkową zaletą jest to, że niektórzy producenci jak np EA w Fifie i Nba poprzez Duala oddają emocje na murawie/parkiecie. Podczas karnych gdy strzela ostatni zawodnik i musi trafić to padzik zaczyna wibrować aby okazać zdenerwowanie, to samo się tyczy osobistych gdy jest się na wyjeździe w Nba. Mała rzecz a cieszy i dodaje uroku :)

#20 Kenet

Kenet

Newbie

• Members
  • Pip
  • 67 postów
  •  PSN: Mało czasu... za mało...

Napisany sob 20 gru 09:05

Po MGS4, HS, Uncharted zmienisz zdanie :)

Wiem wiem... przecież napisałem... że wibra dodaje klimatu i zwiększa wczucie... Pamiętam jak na PSX grałem w pierwszego Sillent Hilla :) TO było wczucie...

Jak lapnę okazje to kupie na razie kasy brak... święta i inne plany zagarniają sporą część budżetu.. ehh  :-\

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników