Skocz do zawartości

Zdjęcie

MMORPG

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
75 odpowiedzi na ten temat

#1 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany nie 06 sty 00:09

Czasami dyskutujemy o MMO w innych wątkach, więc pomyślałem, że taki temat się przyda  ^-^ W co gracie, na co czekacie?

Dzisiaj przyjrzałem się bliżej Archeage i... łał, takiego czegoś dawno nie widziałem. Zapowiada się naprawdę świetnie. Mimo, że system walki nie jest chyba zbyt oryginalny, to wydaje się, że nie będzie wiało nudą. Fajni przeciwnicy, ciekawe skille itd.
Ale najlepsze w tej grze jest to, że jest to sandbox z naprawdę masą rzeczy do robienia. Są specjalne lokacje, gdzie gracze mogą budować domy/miasta, można mieć (i oczywiście sterować nimi) statki, więzienia dla graczy, rozwinięty crafting (żeby zbudować dom, trzeba naprawdę ściąć drzewa, można też samemu prowadzić ogród jeśli jesteśmy alchemikami czy kimś tam). Czytałem też gdzieś, że gracze z różnych nacji mają być dla siebie wrogami i mamy mieć wpływ na fabułę, czy coś.
To tak w dużym skrócie, ogolnie szykuje się po prostu bardzo rozbudowane mmo z fajnym, realistycznym światem, fajnymi lokacjami, ciekawą historią i świetnym klimatem :) Niestety Otwarta Beta dopiero w Korei, więc do nas gra dojdzie za jakieś... 2 lata, jak będziemy mieli szczęście ;)

Cudną muzykę ma :)

Poza tym słyszeliście, że powstaje nowy EverQuest? Niestety jest we wcześniej fazie produkcji, więc nie wiadomo kompletnie nic poza tym, że robocza nazwa to "EverQuest Next". No i ma być sandboxem.
  • NellieKef lubi to

#2 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany nie 06 sty 11:25

Podobno FOX dał zielone światło dla MMO w świecie Firefly :D

#3 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany nie 06 sty 12:29

To Archeage zalatuje wolnością z Ultimy.Trzeba będzie się przyjrzeć. Do tego poluję na kod do Secret World. Klimat jest świetny, a gra jest Buy2Play.

No i pod ten topic można podpiąć DayZ. To jest jeden z moich głównych targetów  :)

#4 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany czw 17 sty 23:46

To też wygląda całkiem całkiem:

#5 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany czw 17 sty 23:53

PoE grałem trochę w betę. Przestałem,  bo wiem że będę grał w pełną wersję i nie chcę sobie spoilować gry  :)

#6 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany czw 17 sty 23:59

Ale gra już jest w Open becie, więc można powiedzieć, że ruszyła, bo usuwać postaci już raczej nie będą :)

#7 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany pią 18 sty 00:18

Wolę pograć w skończoną grę... no i często usuwają postacie z bety.

#8 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany pią 18 sty 17:35

Ale gra już jest w Open becie, więc można powiedzieć, że ruszyła, bo usuwać postaci już raczej nie będą :)

A zerknij sobie na prawą część poniższej stronki
http://www.pathofexile.com/

#9 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany czw 07 lut 14:19

Ktoś słyszał o Wizardy Online? Właśnie ściągam, żeby wypróbować. Fajny klimat, walka i... permadeath :D Ale nie wiem, czy w tej grze wybiorę priesta. W zwykłych mmo jak ktoś ginie to mnie wini- spoko. Tutaj zginie na zawsze, więc po kilku dniach mogę nie mieć nikogo na liście znajomych...  ;D

when you die you run around in ghost form to find a holy statue. there are soul reapers and if one gets you then you soul is lost and you are perma dead. when you get to the statue you have a percentage risk of revival. if it fails you then you are perma dead. you can bribe the gods with items off your dead body that will be lost and gold as well. also if you? are a criminal or more evil or steal alot that weighs against you.(yes you can rob and kill players.)

http://youtu.be/uRFwdTp10O8

The Hardest MMO EverNo auto-regeneration, no auto-leveling, no safe zones. Enemies respawn faster than you can kill them ? so keep moving! Are you up for the challenge?
  • Classic MMO MechanicsThere are countless dungeons to crawl, puzzles to solve and traps to disarm
  • Total Character CustomizationFour character classes, three alignments and five races. Each class can be combined with the others to create hybrid classes. Each of the races has unique advantages, all the way down to different speeds of attacks with different weapon types.
  • PermadeathIf you fail to prepare properly, your character may be lost forever upon death.
  • Server-Wide PVPIt's kill or be killed in the world of Wizardry Online. Team up early to discourage opportunistic players ? or form your own roving gang of murderers and thieves!
  • Sophisticated Crime SystemWhen you kill or steal from other players, you become a criminal. Watch out for the guards, or you may end up in prison!
  • Bounty HuntersOnly the best players can survive with a price on their heads. Will you live in infamy, hiding in the slums? Or will you bring people like that to justice?
  • Free to Play. Your WayOur philosophy is simple. Free games. No commitment. And if you want to buy, it's on your terms.

#10 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany czw 07 lut 14:24

Dark Souls MMO?  '8[
Trza będzie wybadać  :)

#11 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany czw 07 lut 14:29

Też mi się z tym skojarzyło, dlatego chcę sprawdzić. Ciekawe, czy rzeczywiście jest tak jak piszą, czy to tylko przechwałki :P

#12 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany czw 07 lut 15:43

No safe zones, a przez 90% filmu się szlajają po mieście gdzie nikt nikogo nie atakuje ;)

#13 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany czw 07 lut 15:53

To że mogą nie znaczy, że muszą ;) Oczywiste jest, że nie będą się tam wszyscy cały czas naparzać. PK spotkasz pewnie raz na jakiś czas, a nie na każdym rogu.

#14 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany czw 07 lut 16:12

Nie wiem co to PK ;D

Jak piszą, że hardest ever to oczekiwałem, że nawet w kiblu mi coś wyskoczy i zrobi krzywdę ;D

#15 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany czw 07 lut 16:17

Pleyer Killer. UO było świetne. Zbierało się zbroje przez kilka miechów, szło się na wojenkę, a potem po śmierci ktokolwiek mógł zostawić Cię na gaciach.

#16 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany czw 07 lut 20:08

No to po chwili grania mogę powiedzieć, że PK są :D Stoję sobie w tawernie z jakimś gnonem, a tu wbiega dwarve i wszystkich sieka, haha. Krew w całej tawernie. Po chwili walka przeniosła się na zewnątrz (ja tam niby pomagałem, ale coś mi nie do końca szło tym moim priestem). W końcu zbiegli się ludzie, dwarve uciekł i nie wiem co dalej :D Ale ogólnie fajnie, a gra dość trudna, w trójkę musięliśmy głupie żuki ubijać, bo samemu ciężko.

#17 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany nie 10 lut 20:43

Info o TES Online. Z tego co mówi, jest dobrze, ale zobaczymy :) Ja mimo wszystko czekam, uwielbiam świat TES.

#18 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany nie 10 lut 23:23

Zalatuje syfem. Trochę z WoWa, PVP z GW2... nie kupuję tego.

#19 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów

Napisany pią 19 kwi 11:53

Monster Hunter Online  ^-^  Na razie oczywiście nie ma nawet wzmianki o tym, żeby wyszło poza azję.

#20 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  •  PSN: polo510

Napisany pią 19 kwi 15:24

Żeby tam nie spamować, TERA ma jedną świetną rzecz, system walki który prawdopodobnie jest najlepszym możliwym rozwiązaniem w tego typu grach, a już na pewno najciekawszym ;)

Zresztą Lineage II też jest cukierkowy i nikt nie narzeka (no dobra nie jest aż tak cukierkowy ;D )

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników