Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Hardware] PS3, headset - jeden temat!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
127 odpowiedzi na ten temat

#21 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany pon 05 sty 22:14

Mam 2 sluchawki a w zasadzie mialem... Polecam MOTO H550 . Dziala git jakosc ok i cena niska.
Pozdrawiam

#22 nermal102

nermal102

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany wto 06 sty 20:52

Po przeczytaniu opinii zamowilem Logitecha Vantage Cordless.. Później dam znać jak się sprawuje  Aprob:

#23 Major_Kupricz

Major_Kupricz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 445 postów

Napisany śro 07 sty 07:03

Wiadomo kiedy ta Europejska premiera Headsetu?  (Mowa o oficjalnym Headsecie do PS3)

#24 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany śro 07 sty 16:15

Wraz z oficjalną premierą S.O.C.O.M. w Europie. Czyli wierząc gry-online luty 2009.

#25 FloreK

FloreK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6368 postów

Napisany pon 26 sty 05:43

Posiadam oficjalny HS Sony i nie wiem dlaczego niektórzy narzekają, z Dimsonem zgodzę się, że nie trzyma się rewelacyjnie i przypadkiem może wypaść, ale HS używam tylko przy PS3 więc z nim nie biegam po chacie jak gram.;) Łatwo paruje się z innymi urządzeniami, sprawdzałem na 3 telefonach różnych marek. Jakość dźwięku jest jak już ktoś wspomniał rewelacyjna, żadnych szumów czy niechcianych "zagłuszaczy", nie ma problemu ze zrozumieniem kogoś podczas gry, z czym spotkałem sie na słuchawkach które sprawdzałem przed zakupem SOCOM-a wraz z oficjalnym HS. Osobiście polecam:)

#26 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany śro 04 lut 13:58

Moi drodzy,

Dziś przyszedł do mnie HS LOGITECH CORDLESS VANTAGE. I teraz jestem lekko zdziwiony, bo nie wiem jak jest u Was ale mi on nie do końca leży dobrze na głowie. Ten pałąk nie jest regulowany na długość i jakoś nie do końca cała słuchawka leży wygodnie na głowie?? Macie podobne odczucia - czy to kwestia przyzwyczajenia ??

#27 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  •  PSN: polo510

Napisany śro 04 lut 14:22

gdzie kupiles i za ile??

#28 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów

Napisany śro 04 lut 14:45

na allegro...

#29 Ajwer

Ajwer

Newbie

• Members
  • Pip
  • 131 postów
  •  PSN: Born 2 Play

Napisany śro 04 lut 15:09

ja ma HS'a motoroli...i jestem zadowolony pomimo braku przekonania do tej firmy

#30 maxelm

maxelm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1792 postów
  •  PSN: Mam HEADSET

Napisany czw 19 lut 20:19

Jako że mam ograniczone wydatki,kwota może okazać się śmieszna ale szukam HS do 100zł. Jak widziałem są tylko na kabel takie.

#31 Ajwer

Ajwer

Newbie

• Members
  • Pip
  • 131 postów
  •  PSN: Born 2 Play

Napisany czw 19 lut 20:36

tu masz coś takiego:

http://www.ceneo.pl/96851

i moja motorola H350, z której jestem zadowolony

http://www.ceneo.pl/276621

#32 Belzebiusz

Belzebiusz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  •  PSN: Chillihead Society Member

Napisany pon 23 lut 13:49

Jako że mam ograniczone wydatki,kwota może okazać się śmieszna ale szukam HS do 100zł. Jak widziałem są tylko na kabel takie.

W takiej cenie znajdziesz też napewno Jabre, dobra jakość za niewielkie pieniądze. Ja osobiście mam oryginalnego hs Sony do PS3 i powiem tak - szału nie ma. Czekam na Killzone bo w COD4 / COD5 strasznie rwie i często nie można zrozumieć co kto mówi. Nie wiem czy to wina hs czy też może samej gry / serwerów.

#33 Guest_froniu_*

Guest_froniu_*
  • Guests

Napisany czw 26 lut 02:51

Raczej wina gry !
A co do tanich HS to polecam Jabra BT 135 ! Dałem za nią na allegro z 1,5 roku temu 30zł ! ;D Spisuje się bardzo dobrze jak za taką kasę, nie psuje się , używam ją bardzo często i nie tylko do ps3 no za takie pieniądze to warto. Używałem ją w COD4 , Res1 , Res2 , LBP , UT3, teraz KZ2 i nie zawiodła !

#34 Trin

Trin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany wto 31 mar 11:51

Używałem dwóch headsetów BT do PS3
Jeden z nich to słuchawka BH-202 Nokii
Dodany obrazek
specyfikacja techniczna:

Waga
* 19 g

Wymiary
* (bez uchwytu do mocowania na uchu) 62 x 25 x 22 mm

Łączność w technologii
* Bluetooth specyfikacja 2.0 z EDR, Profil Bezprzewodowy 1.5, Profil słuchawkowy 1.0

Zakodowane
* łącze bezpieczeństwa

Zasięg działania
* Do 10 metrów

Czas rozmów
* Do 10 godzin

Czas czuwania
* Do 200 godzin

Czas ładowania baterii
* Do 2 godz. 30 minut

Bateria
* 140 mAh Li-Poly

Kompatybillne ładowarki Nokia
* Kompatybillne ładowarki Nokia AC-3, AC-4, DC-4

Dopuszczalny zakres temperatury
* -15°C do +55°C

Słuchawka ma czasami problemy aby sparować się z PS3 ... i vice versa. Jest to irytujące jak odpalimy konsole i grę włączymy słuchawkę i ... NIC zero reakcji. Trzeba dokonać manualnego parowania  :o

Jakość dźwięku średnia ... szumi i dźwięk jest zniekształcony. Miałem z nią notoryczne problemy w BF-BC ... nie słyszeliśmy się nawzajem  :o. Starałem się jej użyć 4 razy po czym wrzuciłem do szuflady i leży tam do dziś  ;D - Moja ocena ogólna  :no - do bani szkoda $

Po tych niefortunnych doświadczeniach zakupiłem oficjalny - dedykowany headset SONY ... i tutaj zupełne zaskoczenie.
Parowanie po USB - od razu  Aprob:
Lekka waga ...
Pałąk do zawieszania za ucho wchodzi lekko i nie uciska  Aprob:
Wygodny i duży przycisk - mute  Aprob:
Stan baterii głośności (+/-/mute) wyświetlany na ekranie telewizora  Aprob: (może to i gadżet ale się przydaje  ;) )
Jakość dźwięku bez zarzutu.  Aprob:
Ładowanie po porcie USB  Aprob:

Słuchawkę zakupiłem na ebay i generalnie polecam JEJ zakup  Aprob: każdemu kto chce mieć taki gadżet sygnowany Sony PS3  0_+_0

Napracowałeś się widzę, jednak pomyliłeś działy. Tutaj dyskutujemy ogólnie o słuchawkach, recenzje są w innym miejscu. Popraw trochę stylistykę, aby treść nie była tak rozsciągnięta w pionie i możesz wrzuć swoje dzieło to odpowiedniego działu. Jak nie będziesz miał czasu, to Ci pomogę, D4Ru73K

#35 Guest_marcin_d24_*

Guest_marcin_d24_*
  • Guests

Napisany czw 16 kwi 10:29

A ja mam takie pytanko, czy te dwa produkty poza ceną i numerkiem bardzo się różnią od siebie?
Tu kliknij

no i drugi

Tu kliknij

#36 Kuba

Kuba

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany czw 16 kwi 13:37

Witam może i to laiczne pytanie ale kto pyta nie błądzi :) Można tego headseta Plantronics Voyager 520 podpiąć do komputera i rozmawiać przez skypa jak tak to co potrzebuje ?? I nie będzie problemu do ps3 podpiąć ? mogą być inne headsety xD z góry thx za odpowiedz!

http://www.allegro.p...elefony_fv.html

#37 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów

Napisany czw 16 kwi 14:51

@marcin_d24 w sklepie 1klik jest w opisie, że kabel audio o długości 3,5 m - czyli zestaw z kabelkiem ten drugi droższy bo bezprzewodowy. W pierwszym sklepie chyba dali nie to zdjęcie ??? coś mataczą...

#38 Guest_marcin_d24_*

Guest_marcin_d24_*
  • Guests

Napisany czw 16 kwi 15:14

No tak, ten pierwszy jest na kabel. Więc zupełnie mnie nie interesuje. 

#39 Kuba

Kuba

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany pią 17 kwi 22:43

Witam może i to laiczne pytanie ale kto pyta nie błądzi Uśmiech Można tego headseta Plantronics Voyager 520 podpiąć do komputera i rozmawiać przez skypa jak tak to co potrzebuje ?? I nie będzie problemu do ps3 podpiąć ? mogą być inne headsety xD z góry thx za odpowiedz!

http://www.allegro.p...elefony_fv.html

przepraszam ze dubluje posta ale potrzebuje pilnie odpowiedzi :)

#40 AkiEvans

AkiEvans

Newbie

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  •  PSN: Szalony Graczoholik :D

Napisany pon 03 sie 17:40

A co sadzicie o tym Headset-cie
BLUETOOTH WIRELESS HEADSET FOR PS3 PLAYSTATION 3 GAMES

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników