Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Hardware] PS3, headset - jeden temat!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
127 odpowiedzi na ten temat

#1 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany czw 18 gru 16:16

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

#2 Bubaśny

Bubaśny

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1874 postów
  •  PSN: Bubasny

Napisany czw 18 gru 18:36

Może mi ktoś doradzić gdzie kupić oficjalny PS3 headset, tytlko nie piszcie o game.co.uk bo tam ciągle brakuje towaru :(

#3 Dimson

Dimson

Newbie

• Members
  • Pip
  • 51 postów

Napisany czw 18 gru 19:58

Hmm powiem tak, ja miałem oryginlony HS od Sony i .... sprzedałem go szybciej niż kupiłem.
Odpowiadając na pytanie dlaczego? można powiedzieć że z dwóch głównych powodów, po pierwsze brak opcji "multipoint" która pozwala pracować HS z dwoma urządzeniami, po drugie i to było głównym powodem, był strasznie niewygodny, latał jak kondon na płocie, nie można było szybko głowy odwrócić bo bałem się że mi spadnie  >:(
Zamiast niego kupiłem Plantronics 520 i jestem mega zadowolony, idealnie przylega do ucha, mam z nim sparowane 2 tel. służbowy i prywatny i śmigają aż miło. Jak jestem w domu to paruję z PS3 i gra gitarra  ;D
Jak będziesz miał pytanie odnośnie oryginalnego od Sony lub obecnie posiadanego Plan520 to pisz.

#4 Bubaśny

Bubaśny

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1874 postów

Napisany czw 18 gru 23:05

A na jakim HS najładniej i najwyraźniej słychać mowę? Bo czasami jak słucham to co niektórzy mówią, to szkoda kupować HS bo i tak nic nie rozumiem...

#5 Dimson

Dimson

Newbie

• Members
  • Pip
  • 51 postów

Napisany czw 18 gru 23:12

Żeby na to odpowiedzieć musiałbyś przetestować kilkadziesiąt sztuk :)
Pamiętaj że jakość dźwięku nie zależy tylko od HS, ważne jest też jakie łącze masz, na jaki łączu lata serwer z grą, jakie łącza i HS mają inni użytkownicy itp.

#6 Bubaśny

Bubaśny

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1874 postów

Napisany czw 18 gru 23:17

No to może co byście mi polecili tak do 120 zł? :)
Bo potrzebuje na wczoraj, a w ciemno na pewno nie kupię...

#7 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów
  •  PSN: POZnan*

Napisany pią 26 gru 20:18

Tego roku znalazłem nowy HS pod choinką. Położyła go tam moja małżonka ale podobno dostała go od gwiazdorka ;)

Logitech Cordless Vantage Headset
Jak na razie sprawdziłem go tylko z COD4, powiem tyle, że jakośc dźwięku jest badzo dobra, wyraźnie słyszę współgrzczy (w porównaniu z moją starą Jabrą to wręcz bajecznie) Dodatkowo zauważyłem, że o wiele łatwiej zrozumiec mi język angielski i niemiecki.

Wygląd oceniam na maxa ale to kwestia gustu, wygoda na bardzo ysokim poziomie, po godzinie grania zapomniałem go ściągnąc, wogóle nie przeszkadza. Łatwy w obsudze i prosty w parowaniu z konsolą. Niestety nie opowiem jak działa z telefonem bo nie uznaję gadania przez HS w połączeniach telefonicznych, wygląda to idiotycznie i tyle na ten temat.

#8 Hades

Hades

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów
  •  PSN: HadesHell_

Napisany pią 26 gru 20:25

@Borys witam ;)

Ja mam HS Stereo SONY DR BT30Q z mikrofonem pojemnościowym!
Nie powiem, używam go sporadycznie ale jakość połączenia np z Emileczek była wyśmienita,jak i z kilkoma innymi userami. Ładowanie trwa około 2h (pełne) a działanie HS na pełnej baterii to około 8-10h.

Polecam jak najbardziej, ale cena może kogos zrazić (220zł).

#9 Bubaśny

Bubaśny

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1874 postów

Napisany pią 26 gru 22:40

Czyli mowa o tym:
http://allegro.pl/it...gsm_pc_ps3.html
Już od bardzo dawna zastanawiałem się nad kupnem, teraz twoje osobiste wrażenia tylko mnie przekonały :)

#10 Kenet

Kenet

Newbie

• Members
  • Pip
  • 67 postów
  •  PSN: Mało czasu... za mało...

Napisany pią 26 gru 22:52

A czy ktoś miał już możliwość korzystania z oficjalnego HS Sony. tego dodawanego do Socoma?

Szukam nowego HSu i ten wydaje mi się ciekawy..

#11 Hades

Hades

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów
  •  PSN: HadesHell_

Napisany pią 26 gru 23:00

@Kenet
Pogadaj z Dimsonem, miał HS SONY i nie poleca nikomu, na pewno przedstawi Ci swoje za i przeciw ale znam Dimsona i wiem, że nie marudzi jak nie ma na co ;)

#12 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów
  •  PSN: POZnan*

Napisany pią 26 gru 23:17

Czyli mowa o tym:
Już od bardzo dawna zastanawiałem się nad kupnem, teraz twoje osobiste wrażenia tylko mnie przekonały :)

Oglądałem wiele headsetów z górnej półki i jakościowo jak i wizualnie ten bije inne w przedbiegach. Jest dedykowany PS3 więc współpraca z konsolą jest pewna (jak to bywa u Logitecha) z tego co o nim wyczytałem to ma najlepsze filtry niwelujące szumy.

Moja żona dowiadywała się na temat oficjalnego HS ale poza tym, że nie jest u nas dostępny to w dodatku ma kiepskie opinie.

#13 fialas

fialas

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  •  PSN: <offline>

Napisany sob 27 gru 10:23

Ja mam HS Sony (od Dimsona :P)

Jakość dźwięku na prawdę jest HQ. Wszyscy z którymi rozmawiam mówią, że tak czystego głosu jeszcze nie słyszeli. Na MEGA plus zasługuję opcja dzięki której właśnie kupiłem tego HS-a, czyli wyciszanie mikrofonu, 1 przycisk i done, bez konieczności wył/wł headseta.

Jedynymi minusami jakie zauważyłem to gumka ochronna, przynajmniej dla mnie jest za duża i ucho szybko zaczyna boleć, dlatego używam bez niej (:D).
Oraz to, że w niektórych grach (np. LBP) słychac mnie cicho, a nie należe do osób które krzyczą. Endwar nie rozpoznaje mojej "normalnej" mowy, trzeba trochę podnieść głos.

Bateria trzyma w miarę długo. Osobiście polecam. Choć gdyby nie opcja MUTE kupiłbym inny, np. Logitecha na USB.

#14 kontrolall

kontrolall

Newbie

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany nie 28 gru 20:00

Hej co powiecie na temat tego HS'a:
http://allegro.pl/it...do_ps3_hit.html
Wygląda bardzo interesująco. Chciałem sobie zakupić oficjalny od SONY, ale po przeczytaniu kilku opinii na jego temat trochę się zniechęciłem. Pozdro

#15 Bubaśny

Bubaśny

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1874 postów

Napisany śro 31 gru 12:22

Mógł by mi ktoś pomóc i powiedzieć jak mam zainstalować tego headseta:
Na PS3??

Naładowałem go, włączyłem, miga na zielono, ale w Settings/Accesory/Audio... nie mogę nic ustawić :(

#16 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany śro 31 gru 12:34

Musisz najpierw uruchomić w konsoli wyszukiwanie nowego sprzętu BT.

Edit:
Settings -> Accesory Settings -> Manage Bluetooth Devices -> Register New Device

#17 Bubaśny

Bubaśny

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1874 postów

Napisany śro 31 gru 12:36

No mam, ale pyta o jakiś Pass Key co mam wpisać?

#18 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany śro 31 gru 12:37

Na pewno jest w instrukcji. Ja np. w swoim HS Sony Ericsson mam Pass Key: 0000 (cztery zera).

#19 Bubaśny

Bubaśny

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1874 postów

Napisany śro 31 gru 12:39

Działa wieeeeelkie dzięki, to w co gramy CoD 4 , CoD 5? :)

/===

1. Nie ten dział!
2. Instrukcja jak sparować znajduję się w 'Pomoc' i tam również jest napisane na temat kodu (0000)
3. Ostrzeżenie słowne, następne będzie równoznaczne z buttonem w profilu
4. Mam bardzo zły dzień...

edited by D4Ru73K

#20 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany śro 31 gru 12:40

No to się cieszę, że mogłem pomóc. ;) Jak już przetestujesz ten HS, to skrobnij coś o nim...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników