Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Hardware] PS3, monitor - jeden temat!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
45 odpowiedzi na ten temat

#41 Guest_hajpek_*

Guest_hajpek_*
  • Guests

Napisany sob 15 sty 21:10

Panowie jak już rozwijacie temat odnośnie audio, to jest odpowiedni wątek ku takim dyskusją:
http://www.playstati...ic,222.165.html
Tak na przyszłość  ;)

#42 w10rooney

w10rooney

Newbie

• Members
  • Pip
  • 321 postów
  •  PSN: (.)(.)

Napisany pon 17 sty 09:58

Good point  Qw:

#43 kazuya

kazuya

Newbie

• Members
  • Pip
  • 190 postów

Napisany wto 18 sty 15:15

Panowie jeszcze jeden problem. Podłączyłem PS3 do monitora i wszystko ok ale dziwna sprawa bo na U2 na którym grafika jest najładniejsza to na tym monitorze jest zwyczajnie brzydka , oczy jakby puste krawędzie poszarpane jakby nie ta gra a z kolei na TEKKEN 5 DR na którym grafika jest słaba to tutaj jest dużo dużo ładniejsza niż na U2.

Co jest nie tak?? Kiedy pojawił mi się komunikat na PS3 przy odpaleniu czy ma skalować do 1080p to włączyłem że tak. Czyżby to był błąd ? Czy da się ustawić inną rozdzielczość na PS3 np 720?? Monitor ma rozdzielczość 1440x900 więc U2 powinno wyglądać jak ta lala a wygląda gorzej niż na tv SD tymczasem TEKKEN czy BURNOUT wyglądają bardzo dobrze.

#44 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany wto 18 sty 15:29

Kiedy wyskoczyl ci taki komunikat o skalowaniu do 1080p???
podpinam sie do pytania, bo wczoraj zabilo mnie jak 2 egzemplarze gry moga sie od siebie roznic. mialem pozyczony Sports Champions w polskim pudelku i grafika wygladala satysfakcjonujaco, z przewaga na miodnie. wczoraj odpalilem swoja kopie z UK (inny numer produktu na pudelku) i na dzien dobry po oczach uderzyl mnie masakryczny aliasing, slabe filtrowanie textur, ale przede wszystkim czcionki jak z Atari ST! WTF?  sh-ock/ zauwazylem, ze gra skalowana jest do 1080p. pogrzebalem wtedy i wylaczylem rozdzialki 1080, zeby bylo same 720p i gra zaczela wygladac o niebo lepiej..
czy istnieje gdzies ustawienie, zeby na trwale zablokowac upscalowanie do 1080i/p??

#45 kazuya

kazuya

Newbie

• Members
  • Pip
  • 190 postów

Napisany wto 18 sty 16:23

Konsola wcześniej pracowała na starym tv SD i kiedy ją podłączyłem do monitora pojawił się komunikat że konsola wykryła cyfrowe złącze HDMI i czy ma pokazywać obraz w 1080 p i ja wcisnąłem OK a monitor jest 1440x900 i już samo menu konsoli teraz brzydko i niewyraźnie wygląda a gry 720p to tragedia tylko te 1080 p wyglądają ładnie. Co robić???

#46 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany wto 18 sty 16:33

Sprawdź ustawienie 720p, choć przy takiej rozdzialce monitora tez może być nieciekawie.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników