Skocz do zawartości

Zdjęcie

iPad 3 case

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
15 odpowiedzi na ten temat

#1 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów
  •  PSN: Don't think , Just Kill !

Napisany sob 07 lip 22:02

Ktokolwiek zaznajomiony w temacie ? Szukam dobrego case do obecnego modelu iPada. Jesteście w stanie polecić coś konkretnego ?

#2 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany nie 08 lip 08:19

A ipad 3 nie ma czegoś takiego jak smart cover? To jest całkiem ciekawe rozwiązanie. Szkło jest chronione, a tył i tak się nie rysuje, do tego można to składać i robić stojaczek :)

#3 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany nie 08 lip 08:55

iskin wydał teraz nowe etui na "brzuch i plecki" tabletu - dla mnie zbyt pastelowe kolory

poszukaj bo jest też od oficjalnych dostawców Apple Smart Cover + plecki czyli ochrona przodu i tyłu,

@rhol ma racje - SC - to jest bardzo proste i przemyślane rozwiązanie,

#4 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pon 16 lip 15:42

Mam smartcovera, ale myślę o czymś więcej. Bo niestety plecki nijak nie chronione...
A cover jaki? To już zależy od budżetu :P
Z ciekawszych polecam sprawić jednego covera od mophie, a z droższych polecam się przyjrzeć dodo case albo case'om od Pad&Quill. Żonie kupiłem dodo case i jakoś wykonania jest świetna.

#5 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany pią 10 sie 14:25

Podbijam temat troszkę od innej strony. Szwagier chce kupić siostrze na urodziny iPada 3 wersja 32gb lub 64gb.

Mam do was następujące pytania, gdyż dużo lepiej się ode mnie na tym znacie.
1. Która wersja jest bardziej opłacalna 32 czy 64. Simply czy 32 styka i nie trzeba ładować kasy w aż 64 gb.
2. Gdzie aktualnie najtaniej można kupić nówkę sztukę z gwarancją ? Sam się rozglądałem za różnymi opcjami i chyba zakup w istore na raty 0% jest najlżejszym sposobem.
Odnośnie powyższego czy może zainwestować w umowę na internet np. w T-Mobile i tam brać wraz z netem, chociaż z tego co się orientuję wersja z modemem będzie raczej leżeć i kwiczeć, gdyż siostra siedzi w domu z dzieciakami.
Do tego z niewiadomych przyczyn (kobiety...) musi być konkretnie wersja White ! Nawet jakby dawali 64gb New iPad za 2000 w wersji black to by tego nie chciała  :facepalm:
Będę wam wdzięczny za wszelką pomoc i konkretne wskazówki gdzie co i jak.

#6 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany pią 10 sie 14:51

1. Jeżeli tylko net i pare filmów to 32GB (w końcu to kobieta :P )

2. Apple store (grawerunek gratis), ale skoro ma być na raty to ispot pozostaje.

Najlepiej kupić iPad i oddzielnie net, np Orange free 2GB akurat jest promocja. Aleeeee...... skoro 99% czasu używania będzie w domu to wersja wifi styka.

#7 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany pią 10 sie 15:17

Są jakieś realne możliwości poza szukaniem na alledrogo, żeby wyrwać 32gb za 2k od ręki ?

#8 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany pią 10 sie 15:23

Za tyle to tylko alledrogo. Wszędzie 2,5tys

#9 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany pią 10 sie 15:26

Ooo to jeszcze kochany jakbyś mógł obalić jeden mit. Jak jest z gwarancją ? Są aukcje, gdzie kolesie oferują w fajnej cenie z dopiskiem - 12 miesięcy na podstawie numeru seryjnego tj. nie potrzebuję dowodu zakupu ? Pytam się bo z mojego punktu widzenia to jakieś naciąganie  >:<

#10 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pią 10 sie 15:43

Ad.1 Ja po 2 dniach od zakupu miałem zajęte 33Gb :P Wiadomo, im więcej tym lepiej, ale wszystko zależy od użytkownika i budżetu.
Ad.2 Swojego brałem z apple store, różnic znaczących nie znajdziesz...

Gwarancja wszystkich produktów jest na podstawie nr. seryjnego - mają informację kiedy dany produkt został sprzedany, i jeśli masz inną datę na paragonie, to możem im przesłać w celu zmiany gwarancji. Minus tego co koleś pisze, to że w momencie kiedy on Ci sprzeda, sprzęt może mieć już gwarancję biegnącą od 2 miesięcy.

#11 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany sob 11 sie 12:18

Też myślałem o iPadzie, ale 16GB i ze sklepu (zbyt droga zabawka żeby użerać się z kmiotami z allegro w sprawie gwarancji). Wiadomo w jakiej można go dorwać? Nie ma co liczyć, że smart cover będzie razem z iPadem?

#12 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany sob 11 sie 12:45

Ja chyba w końcu skuszę się też dla siebie na ofertę w Skynet. 64gb white + smartcover = 2678 zeta. Zwykła 16 w sklepach to około 2000.

Jak głupi siedzę w necie szukając dobrej oferty... Jak ktoś na coś wpadnie to będę wdzięczny za podzielenie się.

#13 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany sob 11 sie 14:59

Tylko jak jest z gwarancją w tym skynecie? Oficjalna Apple czy jakiś imporcik ze stanów robią może.

#14 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany sob 11 sie 16:01

Tego właśnie nie wiem ;) Muszę to wybadać, anyway na stronie internetowej nic nie piszą o gwarancji, a na aukcji allegro mają między innymi taki opis.

"Tablet z systemem po polsku, gwarancja w polskich serwisach, zasilacz do 'polskich' gniazdek.

Produkt jest nowy, w fabrycznym opakowaniu i na gwarancji producenta, 12 miesięcy.

U nas zawsze otrzymasz dowód sprzedaży. Standardowo jest to paragon, a na życzenie klienta wystawimy fakturę VAT 23%.

Gwarantujemy staranne zapakowanie towaru który wyślemy w ciągu 24 h."

Wydaje mi się, że jest ok, ale 100% pewności nie mam...

#15 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany sob 11 sie 18:45

Zapytaj wprost czy towar ma gwarancje apple, czy może to oni dają ten rok gwarancji.

#16 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany sob 11 sie 21:03

Widzę, że kolesie piszą coś na innej aukcji o "gwarancji globalnej" + fakt, że wystawiają paragon. What ya think ?  ;) Cenowo jest supcio bo przy przeliczeniu sprowadzenia ipada 64gb na chwilę obecną ze stanów plus tax wychodzi około 752 dolców czyli 2500 zeta, a tu mamy ipada 64gb + smart cover o wartości około 150 zł, czyli taniej się nie da ;p

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników