Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tomb Raider

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
186 odpowiedzi na ten temat

#181 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany pon 04 sie 10:38

Mi też się gra spodobała. Nowe gry Square Enix są moim zdaniem dobrze technicznie wykoane i jest dużo do roboty w tych grach. 

#182 nademix11

nademix11

Newbie

• Members
  • Pip
  • 74 postów

Napisany pon 04 sie 10:52

No jedynie trochę nowy Thief im nie wyszedł. Mi w Tomb Raidera też grało się przyjemnie, nawet przez sieć. 

#183 abak

abak

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany czw 06 lis 16:47

Tomb Raider to jedna z moich ulubionych gier na ps3. po prostu uwielbiam ♥

#184 Keiik

Keiik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany czw 06 lis 17:08

Przypominają mi się pierwsze wersje Tomb Raider na PC, oraz znany każdemu filmik:)
Także jeśli będzie możliwość zagram.

#185 Saneox123

Saneox123

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany pią 07 lis 21:16

Pierwsza wersja była najlepsza. Z chęcią wykorzystam dlugi weekend i sobie w nią zagram :)

#186 Astrzyk

Astrzyk

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany sob 08 lis 00:03

Ło ho ho, ja z jakieś, hmm 7 lat temu grałam w Tomb Raider na PC.  Pamiętam, jak niektóre momenty mnie przerażały, ale wybaczone mi zostaje przez młody wiek (10 lat ;-))

#187 kamol91

kamol91

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany pon 10 lis 12:00

Witam Jakiś czas temu, nie wiem w sumie czemu, postanowiłem zagrać w tą nową odsłonę Tomb Rider'a. Prawdę mówiąc, nie grałem w żadną z poprzednich części. Owszem słyszałem, że gra jest bardzo dobra, ale sam nie podchodziłem do niej zbyt optymistycznie. Może to nawet lepiej, ponieważ z tego powodu przeżyłem bardzo miłe zaskoczenie. Naprawdę nie spodziewałem się, że ta gra może być aż tak dobra. Twórcom udało się utrzymać idealną granicę, między etapami, gdzie możemy chodzić w prawo, lewo, górę, czy dół, a takimi, w których jesteśmy prowadzeni za rękę i trzymamy w zasadzie klawisz 'W'. Te drugie, mogłyby wydawać się słabe i bezsensowne. Jednak klimat pokazany w grze, stanowczo zaprzecza takim wnioskom. Zwłaszcza na początku. Gdy wchodziłem do jakiejś jaskini, tunelu, cały czas patrzyłem dookoła, wyczekując jakiegoś ataku znienacka. Gra nie jest też krótka. Właściwie, to końca spodziewałem się, gdzieś w połowie gry, jednak że zabawa dopiero się zaczyna. Tak naprawdę, nie wiem, czemu tak pomyślałem. Może dlatego, że przyzwyczaiły mnie do tego większość wydawanych dzisiaj gier. Może przejdę to wymieniania poszczególnych elementów, które mi się podobały, lub wręcz przeciwnie. 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników