Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Last of Us

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
347 odpowiedzi na ten temat

#21 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany czw 28 lut 19:48

U mnie to samo ^-^
To jak i Beyond 2 Souls ma bana na materiały do premiery ;D

#22 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany czw 28 lut 20:16

To jak i Beyond 2 Souls ma bana na materiały do premiery ;D

Jeszcze byś się nauczył QTE na pamięć  ;D

#23 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany pią 08 mar 21:25

"wczesny" dostęp do dema który dostajemy wraz z zakupem nowego GoW'a będzie od 31 Maja ;D Dwa tyg. przed premierą gry :P

#24 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pią 08 mar 21:30

Czyli zapewne jak w plusie ;D
To very good. GoW ponoć całkiem fajny ale zaczekam na rozsądny spadek ceny :) Jednak brak eliminacji bogów jakoś mi tą część obrzydza.

#25 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pią 08 mar 21:38

Wkurza mnie to, że w świecie gier nie ma tego co w filmach*. Na jednej grze nie można skończyć. Niech pozostanie uber-przekox-historią, zamkniętą  kompletną... to i tak pierdzielną sequele, sequela do prequela. GoW mógłby być trylogią i byłbym dużo bardziej szczęśliwy z tego stanu rzeczy.

*ostatnio coraz mniej aktualne, ale nadal się trzyma

#26 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pią 08 mar 21:46

Ciiiii. Nie tutaj ;)

W wypadku Last of Us i Beyond  2 Souls do dnia premiery, ewentualnie dema mam blokadę na umyśle :D Liczę na mocne historie. Gameplay mam wrażenie, że tak czy inaczej również da radę. :)

Co do historii ciągniętych na siłę, urok naszych czasów. Nie wiem czemu napisałeś o filmach skoro teraz nie uświadczysz w kinach czy zapowiedziach nowalijek.
Zerknij na premiery tegoroczne. Ile filmów nie ma przy tytule cyferki? Garstka. I ta garstka to remaki ;)

Zastanawiam się cały czas czy następna generacja nas czymś zaskoczy. Wiem, że graficznie nie będzie na co narzekać. Pomijam R* Acti i Bethesdę, którzy sobie nie poradzą z przejściem na inne silniki. Ale czy zobaczymy coś unikalnego co nie będzie kopią kopii kopii remaku prequela sequela ostatniej części trylogii jakiejś gry? Coraz gorzej w tym temacie...

#27 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany pią 08 mar 22:23

Wiesz, wszystkie moje filmy które sobie cenię są bez se/prequela. W grach mnie to mega boli. Gdyby to chociaż były trylogie. Ale nie! Musi być prequel, co działo się między 1 a 2, 2 a 3... i najlepiej 1 a 3 + alternatywne zakończenie  ;D 
Jedyny kto tak potrafi czarować to Hideo  crayy [size=78%] [/size]

#28 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pią 08 mar 22:25

Przyszły mi do głowy ze trzy klasyki i kilka zwiastunów z naszego działu i kurde wszystko ma minimum 3 części ;D

#29 Groszek

Groszek

Member

• Members
  • PipPip
  • 1064 postów
  •  PSN: marcinpudziek

Napisany pią 03 maj 20:51

Czyli że co, za 2/3 dni gramy ?  :D

#30 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pią 03 maj 20:56

Demo z GoW?

#31 Groszek

Groszek

Member

• Members
  • PipPip
  • 1064 postów
  •  PSN: marcinpudziek

Napisany pon 06 maj 19:45

7.05 to chyba jutro ? Nie miało być premiery ? Pewo znowu coś przespałem  ;D 

#32 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pon 06 maj 19:59

Dopiero w czerwcu. Jeszcze jest czas.

#33 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany pon 06 maj 22:14

Demo dołączone do gry która nikogo? Nikogo! :D Ale sama gra, której demo było dołączone do tamtej gry, oczywizda wszystkich! O!

#34 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów

Napisany wto 07 maj 07:34

Choćbym miał demo odpalone za każdym razem kiedy odpalam TV to bym w nie i tak nie zagrał  ;D

#35 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów
  •  PSN: Don't think , Just Kill !

Napisany sob 01 cze 09:13

YEAH ! Jest moc i to przez duże M ;) Demko ograne i w sumie nie żałuję. Mając na uwadze jego treść i długość to nie zdradza nam nic ważnego a warto zagrać oj warto. Wczoraj przeszedłem je z 5 albo więcej razy ;) Pre-orderek idzie w ciemno jak nic.
Klimat klimat i jeszcze raz Klimat !
Na razie czepiam się standardowo dubbingu, o ile dorosłe postacie w PL brzmią naprawdę dobrze to w przypadku małej i niektórych postaci w jej wieku mamy standardową kaszanę czyli "50 letnia baba w ciele dziecka". Audio w ENG prezentuje się wyśmienicie jak zawsze przy produkcjach ND.
Ciężko jest oceniać coś po skrawku, ale mając na uwadze jak wciągnęło mnie demko to śmiało mogę rzucać w eter, że szykuje nam się najlepsza gierka akcji w tej generacji :)
Często powtarzana kwestia w grze, szanuj naboje i zawsze dobrze przyceluj ma coś w sobie. Amunicja w demku kończyła się szybko, a i bohater nie mógł jej dużo unieść. Bardzo fajny patent w tego typu grze - tworzenie różnych przydatnych narzędzi ze znalezionych elementów.
Anyway w samej grze co powinno spodobać się miśkowi, łatwiej rozwalić komuś łepetynkę gazrurką aniżeli rozwalić ze spluwy. Jest tak z uwagi na jak wspomniałem małą ilość amunicji i przykładowo sporą liczbę zarażonych w jednym ataku. Pomimo ustawień na niskim poziomie, zginąłem dwa razy gdyż za bardzo zaufałem pistoletowi. Następne podejścia były przy użyciu "broni białej".
Jest dużo dużo więcej fajnych elementów, ale musicie obadać to sami ;)
Nie ma co gadać, trzeba szybko preorderka zamawiać bo warto, oj warto ;)
recepta na dobry tytuł = ND = świetna grafika, super audio i historia którą długo wspominamy po przejściu tytułu.
Na samiutki koniec "fanboy action redaction" = gdyby Microszroty miały choć jedno studio jak ND, które robiłoby im Exy na poziomie Uncharted i TLOU to o skaranie boskie kupiłbym to brzydkie XG (oczywiście byłoby porządnie schowane by nie straszyć gości). Taaa, wracając do rzeczywistości to nie mają i nie zanosi się by tak było, także X1 watch tv  rotfl/
argh jeszcze 14 dni !!!  sku-ll

#36 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany sob 01 cze 12:14

Kto mi powie gdzie są jakieś fajne bonusy za preorder?

#37 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany sob 01 cze 12:28

Kto mi powie gdzie można zamówić polską wersję taniej niż wrzucają, bo na razie ceny są lekko przegięte ;) Powinno być 199 maks a tu 239 lub 249.

#38 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany sob 01 cze 13:26

Muve ma wersję czeską, która podobno ma też PL za 199. Z tego co patrzę to ani kolekcjonerka fajna (przynajmniej Joel edition, nie widziałem zawartości edycji z tą laską) ani bonusy za preorder w Ultimie fajne (serio? Mam się skusić na ścieżkę/temat/avatarki?)
Ja chyba z Amazonu wezmę. Nie zależy mi na wersji PL. Przy okazji zobaczyłem też preorder na Beyond w wersji specjalnej w steelbooku za 40 funtów i też chyba zamówię. HR mam w wersji specjalnej to i Beyond wezmę.

#39 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany sob 01 cze 14:12

Alu, na psn ;)

#40 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów

Napisany sob 01 cze 20:27

Matti mój znajomy mnie namawia... ostatnio był przekonujący przy Metro LL i Residentcie. Problem tylko taki, że gra będzie z tych przekozackich, które mają swoje miejsce na półce... :) a zresztą zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. W sumie większy problem jest bo maksymalne 16 kont daje się we znaki  :P  nuu chyba, że można to jakoś poszerzyć bez zakupu nowego dysku.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników