Skocz do zawartości

Zdjęcie

Słuchawki z headsetem

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
61 odpowiedzi na ten temat

#41 Elecher

Elecher

Newbie

• Members
  • Pip
  • 70 postów
  •  PSN: Life to ride. Ride to life.

Napisany pią 14 paź 21:57

W niedziele wieczorkiem będę miał te słuchawki, więc pokuszę się może w poniedziałek o jakąś recenzję :P

#42 Player One

Player One

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2743 postów
  •  PSN: My boot, your face; the perfect couple.

Napisany śro 19 paź 11:52

To by na pewno było ciekawe, więc czekamy na wrażenia :)

#43 Elecher

Elecher

Newbie

• Members
  • Pip
  • 70 postów

Napisany śro 19 paź 13:57

Słuchawki mam - są genialne :D Ale na recenzję musze sobie kupić trochę czasu ^^ Być może w weekend coś skrobnę i porobię zdjęcia.

#44 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany śro 26 paź 11:49

na szybko. ile dales, skąd i ile h grasz na nich ?

#45 Elecher

Elecher

Newbie

• Members
  • Pip
  • 70 postów

Napisany czw 27 paź 15:51

99$, USA, best-buy.com <-- przesyłka 0zł, rodzice z wakacji wracali, 7h grania/słuchania muzyki trzymają. Na recęzje trzeba będzie poczekać dłużej ...

#46 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany nie 30 paź 16:27

@elecher lub ktoś inny kto może zakupił te słuchawki Sony Headset 7.1 czy moecie coś więcej napisać o nich?

Jedna sprawa mnie nurtuje - jak się je ładuje, czy one mają jakąś stację dokującą czy akumulatorki trzeba wyciągać aby naładować??

#47 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany nie 30 paź 18:52

Obstawiam, że wyciągać nic nie trzeba tańsze sprzęty mają nawet stacje więc takie coś tym bardziej chyba?.

#48 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów

Napisany nie 30 paź 19:08

No właśnie na fotkach w necie nigdzie nie widać stacji dokującej :(

#49 Elecher

Elecher

Newbie

• Members
  • Pip
  • 70 postów

Napisany czw 03 lis 16:22

Ładujemy tak jak DS3/Mova aka podpinamy komputer/ps3/przejsciówka z gniazdka USB <----> miniUSB słuchawki

#50 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów

Napisany sob 05 lis 09:55

No i kupiłem te słuchawki Sony :)

Opakowanie jest solidne, choć w wyniku transportu powsatała mała dziurka w kartonie, która jednak nie wpłynęła w żaden sposób na sprzęt.

Same słuchawki robią miłe dla oka wrżenie, choć sam bał bym się je dać do ręki moim córką bo nie jestem bardzo przykonany co ich masywności zwłaszcza samego mikrofonu wysuwanego który IMO jest słabo spasowany i ma za duży luz po rozłożeniu :( Obawiał bym się też o jakość pałąka bo szczególnie mnie on mimo że jest szeroki i imituje metal, nie przekonał do siebie.
Jednak same słuchawki leżą super na uszach wytłumiają dźwięki otoczenia bardzo dobrze :)

Uruchomienie jest banalna, wkładamy dongla w USB w PS3 odpalamy słuchawkini koniec. W stanie spoczynku po uruchomieniu można usłyszeć bardzo delikatny szum, mi zupełnie ńie przeszkadzał.

Pierwsze tomuruchomiłem płytkę Adele i dźwięk był czysty soczysty choć ciut brakowało mi głębszegombasu.
Film - odpaliłem płytkę BD z serialem Pacific. Jakość dźwięku poprawna, przełączeńie słuchawek na tryb Virual Surround - dalo nieco dodatkowego efektu choć czapek on nie zrywał z głowy.

Słuchawki z HS testowałem tylko z jedną grą czyli Battlefield 3.

I tutaj zostałem miło zaskoczony. Soczyste wybuchy, każdy szmer wszystko rewelacja. Wspomniany dźwięk przestrzenny może niemtaki super jak na zestawie dużych głośników 5.1 ale pozwala usłyszeć czy czołg jest z przodu, z anmi lub z której strony nadjedzie.

Słuchawki wyrwałem za 399 z przesyłką i realnie myśląc za sprzęt bezprzewodowy z HS z imitacją dzwieku przestrzennego to nie  aż tak drogo, zwłaszcza jak doliczymy że sporo płacimy za logo Playstation na sprzecie.

Jeśli ktoś nie ma HS, ani słuchawek, a dźwięki jakimi się raczy to głośniki z TV to jest to zakup godny przemyslenia, tak jak i dla osób jak ja co nie mogą wieczorem rozkoszować się pełnią dźwieku kina domowego, reszta użytkownikow z braku lepszych pomysłow na wydanie kasy :) moze sie zastanowic, lub obejść ten sprzęt szerokim łukiem bo do audiofilstwa tym słuchawka daleko.

Wg.mnie do sprzęt do grania tylko i wyłącznie :)

#51 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany sob 05 lis 10:03

Fajna recka bo zastanawiałem się nad jakimś HS do PS3. Jednak w tym przypadku cena studzi mój zapał bardzo :)
Co do tej zalety że to słuchawki z dźwiękiem przestrzennym to... daj spokój :) Na zwykłych słuchawkach też słychać przestrzennie :)

#52 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów

Napisany sob 05 lis 10:25

Nie pisałem tego jako zalety bo to tylko wirtualna próba podrobienia takiego dźwięku i jak wspomnaiłem niemzrywa ten efekt czapek z głów.
Słuchawki z HS jako akcesorium do grania zwłasza w sieciowe strzelanki jest super, ale tylko do tego.

Co do baterii, to po zakupie naładowałem słuchawki i na tym ładowaniu mam za sobą ponad 5h grania w BF i na razie brak inforamcji o niskim poziomie baterii... Więc jest ok

Co do sposobu ładowania to faktycznie tylko jak pady za pomocą kabelka :( ja liczyłem przy tej cenie na jakąś ładną stację dokującą...

#53 Elecher

Elecher

Newbie

• Members
  • Pip
  • 70 postów

Napisany nie 06 lis 23:20

Trollu, bo na filmach  BD Virtual 7.1 nie obsługuje :P
http://us.playstatio...eadset-ps3.html

* Surround sound on the PS3? requires system software version 3.70 or later. Surround Sound does not work with Blu-ray Disc movies

#54 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany pon 07 lis 20:21

A tańszego takiego czegoś (niekoniecznie od sony) nie ma chyba co? Tzn. ma być HS i stereo w jednym na uszach.

#55 glukas666

glukas666

Newbie

• Members
  • Pip
  • 136 postów
  •  PSN: AS WMT

Napisany czw 29 mar 17:24

Ja mam pytanie czy tych słuchawek Sony 7.1 można używać podczas ładowania? Bo już prawie je zamawiam, odpowiedź jest decydująca.

#56 mclusky1962

mclusky1962

Newbie

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  •  PSN: &quot;bo najlepsi polscy piłkarze to Klozet i Pedalski&quot;

Napisany śro 11 kwi 18:29

Wyczytałem na innym forum, że można. Btw wczoraj je zamówiłem, jutro powinna być dostawa  0_+_0 Podzielę się wrażeniami po sesji w BF3 (gdyby ktoś był zainteresowany to chętnie sprzedam stare słuchawy i hs).

Masta - spędziłem przy tym dużo czasu i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że to najlepsze rozwiązanie. Zastanawiałem się jeszcze nad TRITTON AX 720E 5.1, ale to już wydatek rzędu 500 - 550 zeta. Gdyby nie remont mieszkania to pewnie bym się szarpnął...

#57 glukas666

glukas666

Newbie

• Members
  • Pip
  • 136 postów
  •  PSN: AS WMT

Napisany śro 11 kwi 20:54

@up

Też dostałem info na ten temat. Masz rację, można ich używać podczas ładowania tylko trzeba je wyłączyć i włączyć. Również zamówiłem :P , ale w moim przypadku dostawa potrwa dłużej :(

#58 The Most Dangerous

The Most Dangerous

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany sob 19 maj 20:49

Recenzja oficjalnych słuchawek Sony napisana przez gracza z klanu TMD. Zapraszam do czytania i komentowania.

#59 Rikko

Rikko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 107 postów

Napisany pon 23 lip 17:31

Czy kupno poniższych słuchawek do dobry wybór? Ktoś posiada?
http://sklep.muve.pl...c-x360-ps3/3809

#60 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany śro 25 lip 08:05

Niezłe, nie dość że dobrze grają to jeszcze trzymają papiloty :) Z tego co zaobserwowałem na tym i innych forach to sprawa słuchawek jest bardzo subiektywna, różni ludzie mają różny słuch i co dla jednego będzie w sam raz to dla innego nie. Ze słuchawkami najlepiej jest samemu osłuchać i sprawdzić, a nie kierować się poradą innych.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników