Skocz do zawartości

Zdjęcie

Słuchawki z headsetem

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
61 odpowiedzi na ten temat

#21 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany wto 31 maj 15:33

to by było coś. Kiedy premiera?

#22 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany wto 31 maj 16:06

* Surround sound on the PS3? requires system software version 3.70 or later. Surround Sound does not work with Blu-ray Disc movies

Ciekawe :)

#23 glukas666

glukas666

Newbie

• Members
  • Pip
  • 136 postów
  •  PSN: AS WMT

Napisany wto 31 maj 21:38

7.1 digital surround sound

7.1 w słuchawkach '8[ , to jestem ciekaw gdzie wkładasz subwoofer  rotfl/

A tak na poważnie to można grać w jakichkolwiek słuchawkach, a PS eye używać jako mikrofonu bardzo dobrze zbiera i nie trzeba głośno mówić. Ja tak robiłem jak nie miałem headset'a jeszcze. Wszystko da się pozmieniać w ustawieniach akcesoriów bodajże.

P.S.
Premiera podobno we wrześniu w USA, 100 baksów... rozsądnie ;)

#24 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany wto 31 maj 23:47

A tak na poważnie to można grać w jakichkolwiek słuchawkach, a PS eye używać jako mikrofonu bardzo dobrze zbiera i nie trzeba głośno mówić

o tak zbiera fantastycznie WSZYSTKO, czasem mam chęc pierd*****ć takiego geniusza, bez urazy  pop:!

#25 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany śro 01 cze 08:50

to fakt. srednio sie kamerka nadaje do gier sieciowych. mikrofon powinien tlumic wszystkie niepotrzebne dzwieki, a ps3eye swoja macierza mikrofonow zbiera absolutnie wszystko z zasiegu pol kilometra - szczekanie psa 2 przecznicy dalej, pol tuzina dzieci placzacych jednoczesnie na calym osiedlu, tesciowa ogladajaca na wspolnej w drugim pokoju, zestaw stereo sasiada sluchajacego majteczki w kropeczki a nawet karetke jadaca na sygnale po drugiej stronie maista... naprawde????  stic-k  naprawde wszyscy musza tego sluchac??
do grania -> tylko dobry headset z tlumieniem tla i eliminacja echa.  pop:!

#26 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany śro 01 cze 09:12

@up
Da się dawać plusy postom? rotfl/ rotfl/ rotfl/

#27 glukas666

glukas666

Newbie

• Members
  • Pip
  • 136 postów
  •  PSN: AS WMT

Napisany śro 01 cze 14:56

o tak zbiera fantastycznie WSZYSTKO, czasem mam chęc pierd*****ć takiego geniusza, bez urazy  pop:!

Spoko nie biorę tego do siebie Qw: Tak wiem, że kamera zbiera WSZYSTKO @picld, ale o i ile dobrze pamiętam @Furio szukał jakiegoś rozwiązania na nocne granie kiedy domownicy śpią. Ja właśnie w takiej sytuacji używałem mojego "zestawu". Wiem, że nie jest idealny, ale to jakiś pomysł sprawdzający się w określonych warunkach. Dobry headset wytłumiający jest oczywiście najlepszy, ale jak połączyć go ze słuchawkami, na jednym uchu słuchawka, a na drugim headset. Trochę to niewygodne i nie usłyszysz czy przeciwnik idzie z lewej czy z prawej. Jednak najlepszym rozwiązaniem będą słuchawki z wbudowanym headsetem.

#28 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany śro 01 cze 21:53

Ciekawe :)

To znaczy co? Nie bedzie mozna ogladac filmow na tych sluchawkach bo nie bedzie dzwieku? Fajowe sa wiec bym sobie sprawil.

#29 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany czw 02 cze 07:25

Dźwięk będzie ale nie surround. Moje 'ciekawe' odnosiło się do nowego FW.

#30 Elecher

Elecher

Newbie

• Members
  • Pip
  • 70 postów
  •  PSN: Life to ride. Ride to life.

Napisany wto 11 paź 16:20

http://us.playstatio...eadset-ps3.html

Słuchaweczki już są, ktoś może sobie już sprawił ?

Cena w Gamestop'ie i Bestbuy'u to 99$. Chyba nie dużo jak na taki sprzet, chociaż i tak uważam że "dźwięk" gryzie się z "bezprzewodowo"

#31 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany wto 11 paź 16:44

No na Ultimie 440 zł.

#32 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany wto 11 paź 16:57

Dolar już ponad 4zł? Nieźle.

#33 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany wto 11 paź 16:58

4 stów to cena zaporowa jak na słuchawki, dlatego najważniejsze jest to co siedzi w środku obudowy lub komu Sony zleciło przygotowanie słuchawek. Jeśli natomiast bezpośrednim producentem jest Sony to można sobie darować zakup. Przenośne MP3/MP4/Walkmany i inne grajki, jak także słuchawki z logiem Sony zawsze sssały ;D Przeciętny sprzęt za wyimaginowane pieniądze...

#34 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany wto 11 paź 17:06

no z dwiestowy bym dal.

#35 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany wto 11 paź 17:07

Sony Eriksony jako telefony, zawsze miały najlepszą jakość dźwięku [póki apple nie wynalazło iPhone'a] - subiektywna ocena.

#36 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany wto 11 paź 17:26

Te słuchawki oficjalne PS3 mają w ogóle do Europy trafić?

#37 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany wto 11 paź 17:54

SE złą marką nie jest, ale trzeba pamiętać, że bez firmy Ericsson i ich patentów to Sony nigdy i nigdzie nie zaszłoby na rynku telefonów. Oni tylko rzucili kasę, której Ericsson swojego czasu niestety nie miał. Obecnie SE jedzie na owych patentach nadal i korzysta z technologii Samsunga. Nawet wspomniany iPhone bez Samsunga nigdy raczej by nie powstał. Procesory, pamięć to wszystko robią dla nich Koreańczycy, a później po sądach biegają ;D

#38 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany śro 12 paź 21:15

Ależ Ty bzdury Darud pleciesz. W połowie studiów nagraniowych na świecie jest sprzęt Sony. To raz, a dwa, że zaporowa cena na słuchawki to tak z hmm 5.000 zł, a nie marne 400 pln. (nie od Sony)
Sorry Man, ale kupę wiesz na ten temat.

Mi się ten headset podoba. Za mało gram online, żeby się na niego rzucać, ale może kiedyś?

#39 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany śro 12 paź 22:00

Hehe ;D Chyba w polskich studiach chciałeś powiedzieć, bo zdecydowana większość jedzie na słuchawkach od Technics i Pioneer albo Stanton. Słuchawki Sony są w tyle za wyżej wymienionymi. Swego czasu miałem przyjemność być kilka razy w jednej z lepszych szkół muzycznych w Londynie. Tak się składało, że mieszkałem z kumplem bogatego tatusia z Warszawy, który zawsze chciał tworzyć muzykę. Uwierz mi, że jeśli chodzi o sprzęt muzyczny ten do odsłuchu jak i nagrywania to marki Sony byś tam nie spotkał. Tak samo jak wszelkiego rodzaju imprezy po klubach, gdzie często pojawiali się najlepsi DJ na świecie. Zarabiają miliony i stać ich na najlepszy sprzęt - Sony też tam nie widziałem. To tyle jeśli chodzi o wysoką półkę.

Co do słuchawek dla mas i w racjonalnej cenie Sony znowu przegrywa z takimi firmami jak Shure, Sennheiser, AKG, Koss czy Beyerdynamic. Czas się pogodzić z mitem, że wszystko co ma na budzie napis Sony jest najlepsze. W przypadku słuchawek najlepsze produkowane są w Europie i USA. W przypadku natomiast szeroko pojętej elektroniki to tak jak powiedziałem Japończycy są daleko w tyle za Koreańczykami. Sony jest tylko liderem w przypadku produkcji konsol i mógłbym polemizować co do telewizorów. W pozostałych segmentach zabawek niestety są firmy produkujące sprzęt lepszy. Nie zmienisz rzeczywistości...

#40 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany śro 12 paź 23:17

No widzisz, a ja osobiście grałem z najlepszymi dj'ami na świecie, a niektórych dobrze znam nawet :) Stanton to akurat porażka. Miałem 2 pary ich słuchawek. Każda po 1200 pln i rozpadły się w trakcie klubowego używania. Topowe modele obojętnie której z wymienionych przez Ciebie marek (oprócz stantona :) to właściwie jedna półka. Każdy wybiera to co mu leży.
Poza tym jeśli chodzi o Dj;ing to jedynymi parametrami godnymi uwagi jest izolacja i wygoda oraz wytrzymałość.
Słuchawki Sony spotykałem w studiach muzycznych różnej klasy na całym świecie. Inne oczywście też, ale tak jak pisze, przy topowych modelach różnice są naprawdę niewielkie.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników