Skocz do zawartości

Zdjęcie

Słuchawki z headsetem

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
61 odpowiedzi na ten temat

#1 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany pią 20 mar 14:34

Mam pytanie; Czy są przewodowe lub bezprzewodowe słuchawki z headsetem? Chodzi mi o to , żeby móc grać na nich normalnie w singla tak żeby nikogo nie budzić, a oprócz tego żeby miały wbudowany headset i umożliwiały mi słyszenie w multi zarówno odgłosów gry jak i kompanów z oddziału (killzone 2).
Pozdro
P.S. zadałem to samo pytanie w temacie dotyczącym headsetów ale nie do końca chodzi mi o to urządzenia, a poza tym na odpowiedź czekałbym wieki :-)

#2 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany pią 20 mar 14:45

Takie cos wlasnie nie istnieje co dla mnie jest glupota, kup sobie przejsciowke 2 chinche zenskie na minijacka zenskiego i bedziesz mogl podpiac sluchawki lub glosniki.

#3 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany pią 20 mar 15:38

Tzn. jak?? ba_g
Jakbym już kupił słuchawki z mikrofonem, to mogę je podłączyć bezprzewodowo lub usb jako headset do ps3 lub do tv jako zwykłe słuchawki-głośniki, a ja chce mieć jedno i drugie. Słyszeć teammate'ów i dźwięki z gry jak strzały, muza itp.
Są jakieś patenty? Na pc nie ma z tym problemu z tego co wiem.

#4 maly123_4

maly123_4

Newbie

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany pią 20 mar 16:32

Oczywiście że są takie słuchawki np takie
http://www.4max.pl/d...07&produkt=3851

#5 liqu_

liqu_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów

Napisany pią 20 mar 16:50

Oczywiście że są takie słuchawki np takie
http://www.4max.pl/d...07&produkt=3851

Ta tyle, że za taką kasę to by miał cal! + recabling + wzmacniacz słuchawkowy, i to po ostatnich podwyżkach. Ja proponuje normalne słuchawki + headset leżący na biurko...

Są jakieś patenty? Na pc nie ma z tym problemu z tego co wiem.

Bo to nie pc, tylko sony, a to wielki problem dla nich zamontować 2 gniazda jack 3.5  ...

#6 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany pią 20 mar 17:33

Czyli jak to połączyć? Kupuję normalne słuchawki i mam headseta. Jak zrobić, żeby to wszystko grało czyli w słuchaweczkach słyszę grę, a co headsetem? jak na biurko?
łopatologię stosowaną proszę.

#7 liqu_

liqu_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów

Napisany pią 20 mar 17:45

Czyli jak to połączyć? Kupuję normalne słuchawki i mam headseta. Jak zrobić, żeby to wszystko grało czyli w słuchaweczkach słyszę grę, a co headsetem? jak na biurko?
łopatologię stosowaną proszę.

W opcjach akcesoriów możesz ustawić, co ma być wejściem, a co wyjściem. Ew. możesz kupić jakiś mic na usb, taniej wyjdzie. Do tego wypadałoby jakiś tani wzmacniacz słuchawkowy.

#8 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany pon 20 kwi 19:40

http://merlin.pl/Slu...208,569132.html

Czy to nie jest przypadkiem to czego szukam? Już zgłupiałem. Czy ktoś może "step by step" opisać jak zrobić, żeby można było słyszeć grę w słuchawkach i do tego prowadzić jeszcze rozmowy głosowe z kompanami z oddziału np. w Killzone 2
pozdro

#9 liqu_

liqu_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów

Napisany pon 20 kwi 21:30

Nie, to nie jest to czego szukasz. Ludzie to, że piszę "GAMER" to nie znaczy, że to są najlepsze słuchawki do gier ;D.

Ps. w ps3 nie masz mic in. Aż się dziwię, że dopiero teraz to znalazłeś, bo takich pseudo-słuchawek-dla-graczy jest pełno na rynku

#10 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany pon 20 kwi 21:59

Nie szukałem za wiele ale muszę coś wykombinować bo na razie mam małe mieszkanie i nie bardzo mogę grać wieczorami jak narzeczona pójdzie spać, a tylko wtedy mam wystarczająco dużo czasu i ochoty, żeby trochę pomłócić. Z kolei 500 pln na słuchawki nie wydam. Mam już takie za 2 razy tyle ale to słuchawki do grania muzy.
pozdro

#11 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pon 20 kwi 23:10

No bez przesady, nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze do niedawna Fatal1ty sygnowal swoja ksywa tylko dobre produkty, tak progamerskie, ale dla PC. Wiec moze i te sluchawki sa dobre do PC, ale nie do PS3.

#12 liqu_

liqu_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów

Napisany czw 23 kwi 13:41

No bez przesady, nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze do niedawna Fatal1ty sygnowal swoja ksywa tylko dobre produkty, tak progamerskie, ale dla PC. Wiec moze i te sluchawki sa dobre do PC, ale nie do PS3.

Nie wiesz, to się nie wypowiadaj :D.

.. Mam już takie za 2 razy tyle ale to słuchawki do grania muzy.
pozdro

Jeszcze model podaj ;P. A jeżeli masz słuchawki za 1k to na cholerę szukasz "słuchawek do grania". Nie ma czegoś takiego jak słuchawki do grania, a wymysły typu gamer, pro gamer fatality itd. to wymysł marketingowców powielany przez liczne dzieci neo :D.

#13 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany czw 23 kwi 15:34

Pioneer HDJ 2000
Prawdę mówiąc wolałbym mieć osobny zestaw do grania, a osobny do muzy, no i ten cholerny headset chce mieć wbudowany. Może po porstu pozbiera na te co go mają??

#14 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany czw 23 kwi 15:40

Ale ten wynalazek działa na PS3? Przecież mikrofonu nie da się podłączyć przez chinche. Co najwyżej musiałyby to być słuchawki na USB albo optyka, ale wątpię czy coś takiego istnieje. Nawet jeśli to i tak pewnie by nie działało.

#15 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany pią 26 cze 21:20

a moze cos takiego?

http://www.allegro.p...3_fv_black.html

Szukam słuchawek na bluetootha głównie do słuchania audiobooków oraz muszą mieć wbudowany mic aby nie tracić kontaktu z kom  w tym czasie, może można to jakoś zgrać z ps3? Kiedyś widziałem taki fajny model panasonica za 250zł.

#16 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany nie 19 gru 19:41

No dobra, są takie, ale dalej 600 pln, to sporo...
http://www.logitech....ts/devices/7362

Ja kupię coś tańszego. Z tego co pisaliście, to mogę zrobić tak, że na słuchawkach będę miał dzwieki z gry, plus głosy graczy (tak jak na tv bez headseta), a do tego mój headset posłuży mi jako mikrofon.
Rozumiem, że wtedy HS ustawiam jako audio-in, a słuchawki jako out, tak?

peace

#17 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany nie 19 gru 19:58

Hmm a masz kamerke? Tam jest mic

#18 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany nie 19 gru 20:14

Nie mam, a czy tak jak piszę to nie będzie działać? Hs sobie powieszę na szyi ,tak by robił za majka, a w słuchawkach będę słyszał kompanów i dźwięki z gry.
Chce móc grać na słuchawkach online i słyszeć towarzyszy broni w miarę tanim kosztem.
peace

#19 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany nie 19 gru 21:33

Powinno. Akurat nie mam swoich słuchawek z HS i nie mogę sprawdzić. Może być tak że będziesz miał dźwięk a głos towarzyszy gdzieś tam w oddali co chyba nie o to Ci chodzi.

#20 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany sob 28 maj 14:43

oooo, takie coś bardzo chcę. To jest chyba to o czym rozmawialiśmy w tym temacie przez cały czas, a do tego oficjalnie od SONY.
http://us.playstatio...eadset-ps3.html

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników