Skocz do zawartości

Zdjęcie

Android - czyli co i jak.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Hades

Hades

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów
  •  PSN: HadesHell_

Napisany wto 21 lut 13:17

Ostatnio zainstalowałem sobie Android'a na swoim telefonie w v 2.1.3. Powiedzcie mi, czym to synchronizować z PC, Outlook itd? Miałem do niedawna Windows Mobile Pro 6.1 (tak z 6 lat na Windzie jechałem) i mimo wad Win, to synchro latało jak szalone a tu?...

Jakie gry polecacie? Ewentualnie jak robić, aby po podłączeniu do lapka poprzez USB i wejściu w Android Market, nie ściągało danych po 3G na telefon, np gier itd tylko na pulpit co by można było instalować z karty? nie mam WiFi... jak coś.

#2 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany wto 21 lut 13:40

Soft ściągasz na kilka sposobów:

1. Skaner kodów QR
2. Z neta na kompa, z kompa na memorke
3. Bezpośrednio ze sklepu w telefonie

Jak interesuje Cie każdy soft to mogę Ci powiedzieć co i jak, jak chcesz płacić to płać ;D

Mówiąc synchronizacja musisz napisać o co Ci chodzi. Android = Google i jeśli chodzi Ci o gmaila, kalendarz itp. to Android ma synchronizacje na dzień dobry w menu. Co chcesz synchronizować? Jeśli masz neta w laptopie i chcesz podłączyć kablem telefon to niego, aby mieć neta to musisz zainstalować oprogramowanie od HTC, które da Ci taką możliwość. HTC nie używam, więc Ci nie powiem co to za soft. Gier w taki sposób z Marketu nie będziesz ściągał na laptopa tylko na memorkę, aby ściągać na laptopa musisz korzystać z Marketu na laptopie. Masz problemy, instrukcję czytałeś? Taką obrazkową? ;D

#3 heros123456789

heros123456789

Member

• Members
  • PipPip
  • 683 postów
  •  PSN: BE HAPPY!

Napisany czw 28 cze 19:17

Kolejny odkop w tym tygodniu, wybaczcie, ale nie widzę potrzeby zakładania nowego pytania do jednego pytania:
Jest gdzieś jakaś lista, na której jest wypisane: gra X działa na tym i tym telefonie?

To dowale jeszcze jedno: SE Live with Walkman- opłaca się go brać?

#4 Unife

Unife

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1648 postów
  •  PSN: FPS fan

Napisany czw 28 cze 19:37

Co do pierwszego pytania nie wiem.

Co do drugiego, dwóch kumpli ma i nie narzekają. Dla mnie osobiście ma za mały wyświetlacz. Bebechy ma takie same jak mój SE więc jest w porządku bo mi wszystko płynnie chodzi i nie zacina się.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników