Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Hardware] PS3, telewizor - jeden temat!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
367 odpowiedzi na ten temat

#41 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany wto 23 gru 11:12

Witam,
Mam ogromny problem;/ Wczoraj gdy przecierałem TV *jakis electric HD* to chyba ekranik pękł. Mianowicie czyszcze i uslyszalem "cyk":) bo troszeczke sie oparłem na nim  i ekran sie jakby rozlał tzn. w polowie był czarny a polowa ok. Potem po 1 h probowałem załączyć no i obraz juz biały, że aż raził w oczy. Czy tv juz nadaje się do wyrzucenia? Jezeli mozna naprawic czy koszt naprawy nie prezskoczy jakiegos tv? pozdrawiam

#42 Przem_2010

Przem_2010

Newbie

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  •  PSN: Konkurencja;)

Napisany wto 23 gru 11:22

Obawiam się że na same święta pozbawiłeś się telewizora ::) Moim zdanie matryca jest do wymiany i taki sam efekt jaki podałeś jest przy 'wylanych' wyświetlaczach w komórkach. Czy i za ile da się to naprawić nie mam zielonego pojęcia, najlepiej jakbyś zadzwonił do serwisu.

#43 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany wto 23 gru 11:26

Jeżeli padła matryca albo panel to może będziesz miał nowy telewizor na święta, bo koszta naprawy zapewne będą spore i lepiej zainwestować w nówkę. Shit happens...

#44 emileczek

emileczek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 442 postów
  •  PSN: BBOY FOR LIFE

Napisany wto 23 gru 11:50

Dokładnie ,lepiej kupić nowy niż bawić się w wymianę matrycy ponieważ w serwisie krzykną ci kosmiczną kwote.

#45 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany wto 23 gru 12:21

o kuce no cóż mogę powiedziec;/ Załamka bo przed świętami... cóż teraz pocznę?
Dzieki za pomoc

#46 saincik

saincik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 218 postów
  •  PSN: Now, do you wanna ride or die?

Napisany wto 23 gru 12:26

Jedynym plusem w tej sytuacji sa swiateczne promocje. Pewnie uda Ci sie trafic cos fajnego za nizsza cene.

#47 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany wto 23 gru 15:43

Mam taką nadzieje;/ przed chwiką chciałem załączyć z ciekawości i zasmyrało zapachem takiego topniejacego plastiku;/
xD
Cóż chyba do idiotów pojadę;/

#48 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany wto 23 gru 16:03

Mam taką nadzieje;/ przed chwiką chciałem załączyć z ciekawości i zasmyrało zapachem takiego topniejacego plastiku;/

No to już raczej po wszystkim...

#49 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany wto 23 gru 16:25

Po tych obniżkach Świątecznych to chyba nici... Jutro wszystko zamkniete, po jutrze chyba juz obnizek nie bedzie. To sie nazywa pech

#50 emileczek

emileczek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 442 postów

Napisany wto 23 gru 22:25

Po tych obniżkach Świątecznych to chyba nici... Jutro wszystko zamkniete, po jutrze chyba juz obnizek nie bedzie. To sie nazywa pech

Jutro sklepy są przeważnie otwarte do 15 więc spokojnie zdążysz, a promocje będą trwały do końca stycznia bo sklepy będą się pozbywać towaru który się nie sprzedal na święta.

#51 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany wto 23 gru 23:19

oj tak, co do obniżek po świętach to na 100% będzie znów coś na wzór "wietrzenia magazynów" w sklepie dla mądrych :P itp.

Sklepy muszą się pozbyć towaru, bo na święta zmawiają naprawdę hiper ilości jego (obsługiwałem logistycznie dostawy od Samsunga do dwóch największych sieci RTV w Polsce) a to co się nie sprzeda do lutego  będzie zastępowane zazwyczaj nowszymi modelami. Czyli jeśli nie sprzedadzą całej dostawy sprzed świąt to minus w rachunkach mają. Stąd lepiej pchać na marży zerowej towar, bo na święta i tak mają sprzedaż po kilkanaście razy większą co pozwala im na późniejsze "spychanie" towaru, aby nie zostać ze "starociami" na zapleczu...a chętni zazwyczaj się znajdą :)

Tak więc spokojna głowa, na pewno ktoś zostanie z towarem....

pzdr.,

#52 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany śro 24 gru 13:17

Teraz póki co to na SD Tv siedzę. I po prostu aż smutno;/. Oczy mnie bolą jak gram 20min! Lipa i dzięki za pomoc i informacje które podaliście;)

EDYCJA; w sobote jade kupić new TV :) Możecie podać jaki będzie B.Dobry? Dodam, że to tv jest do mojego pokoju więc rodzinka nie wyda 10k na Tv dla pokoiku;) takie w dobrej cenie. A powiedzcie czy projektor to zły pomysł? jaka jakość? pozdrawiam

#53 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany pią 26 gru 11:05

Projektor to świetny pomysł, ale dobry projektor FullHD = minimum dwa dobre telewizory. Co ja mogę polecić, polecę Ci Sharpa i odeślę na forum hdtv, tam mają zawsze aktualne informacje :D

#54 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany pią 26 gru 13:59

xpolx, wszystko zależy od ilości kasy jaką chcesz przeznaczyć i od wielkości TV jaki cie interesuje, napisz więcej to coś poradzimy.

#55 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany pią 26 gru 14:44

cena do 2k :) a interesuje mnie 60 cali xDD żarcik :).. tak z 32 :P

#56 emileczek

emileczek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 442 postów

Napisany pią 26 gru 17:45

cena do 2k :) a interesuje mnie 60 cali xDD żarcik :).. tak z 32 :P

Nie wiem co będzie w media markcie ale  w saturnie w gazetce (Krakowskiej ,nie wiem jak jest w innych miastach)  jest JVC 32 cale full HD za 2090zł i Toshiba 37 cali też full HD za 2190zł ,a w MM ostatnio widziałem LG 32 cale Full HD z niezłym kontrastem (25000:1)za 1899zł. Od jutra zaczyna się "wietrzenie magazynów" więc spokojnie kupisz coś do 2K i to w Full HD.

#57 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany pią 26 gru 19:48

Ok dzieki :) Zobaczymy jak to jutro bedzie. Jak tylko kupie tv to wam napisze

#58 Seba_17

Seba_17

Newbie

• Members
  • Pip
  • 338 postów
  •  PSN: Seba_17

Napisany śro 31 gru 10:20

Jakiego LCD lepiej wybrać do oglądania i grania:

HD Ready 100HZ (32")
http://www.ceneo.pl/973398
http://www.ceneo.pl/1508727

czy

Full HD bez 100hz (37")
http://www.ceneo.pl/1440659
http://www.ceneo.pl/1508694

#59 emileczek

emileczek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 442 postów

Napisany śro 31 gru 10:26

Z tych które podałeś najlepiej wypada ta Toshiba 37"

#60 Cerb3rus

Cerb3rus

Mój post jest lepszy od Twojego

• Members
  • PipPipPip
  • 1822 postów
  •  PSN: Cerb3rus1992

Napisany pon 05 sty 21:18

Siema. Niedługo kupuje PS3 i rozmyślam nad tymi dwoma "oknami na świat".
1. LG 32" LCD 32LG3000
2. Samsung 32" LCD LE32A430
Poradzcie który lepszy albo jaki Wy polecacie.Przedział cenowy do 1450 zł

PS. Mieszkam w Bielawie i nie piszcie żebym w Media Markt itp. sprawdził, tam gdzie mieszkam to Avans jest z jedynych sklepów z "czymś"

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników