Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tablety

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
75 odpowiedzi na ten temat

#61 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pią 09 mar 08:23

Nie siedzę w tym i może samo Apple z tym się specjalnie nie obnosi, ale po postach Daruda chociażby mogę stwierdzić, że sami ludzie się tym nakręcają. ;D

Nawet jeśli zaliczymy go do tej kategorii, to po co liczba mnoga?  ;D  Ja się nakręcam ekranem - bo to widzę i mogę zauważyć różnicę. A ile tam rdzeni to mam gdzieś, ważne żeby wszystko śmigało :)

#62 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany pią 09 mar 23:44

Magia Apple ponownie działa. Wszystkie egzemplarze z wyprzedaży (tam gdzie zostały udostępnione) już sprzedane.

@Darud - czemu piszesz, że LTE to mityczna technologia?

#63 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany śro 14 mar 19:50

podjaralem sie troche galaxy tabem i w sumie od swieta moglaby mi sie przydac taka zabawka, w przeciwienstwie do lapciaka, ktorego nigdy w zyciu nie potrzebowalem, wiec po dzis dzien nie posiadam. ale do konca nie jestem swiadom ile takie zabawki potrafia. czy np. to forum mozna normalnie przegladc, odpisywac na posty, czy odpali sie jakas ograniczona mobilna wersja serwisu? bo zauwazylem ze youtube sie odpala w wersji mobilnej z mobile.youtube.com a po macnieciu okienka z filmem odpala sie dedykowana aplikacja do obslugi tuby, ktora nota bene dziala calkiem sprawnie i targa wideo chyba nawet w 720p.
czy tablety maja funkcje media renderera i moga tak jak TV czy PS3 odtwarzac tresci z PC, streamowane poprzez media server? ewentualnie czy istnieje jakas aplikacja na androidowym markecie, ktora by cos takiedo robila?
ogolnie jestem zaskoczony wydajnoscia tabletow i zywotnoscia baterii. chcialbym jeszcze oblukac jakas giere 3d..

#64 Unife

Unife

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1648 postów
  •  PSN: FPS fan

Napisany śro 14 mar 20:12

Neta przegląda się normalnie, odpisuje się na posty itp. na ogół włącza się wersja mobilna ale można przerzucić na zwykłą. YT też można przeglądać normalnie. Ogólnie nie polecam tabletów z Androidem bo po prostu nie działają płynnie. Z tabletów polecam Ipada, sam nie mam, ale bawiłem się kilka godzin produktem Apple i produktem z Andkiem no i Ipad działał o wiele płynniej. No i dobrze trafiłeś bo będzie tańszy Ipad 2, jeśli zależy Ci na oszczędności  ^-^ Polecam choć nie przepadam za zabawkami Apple. No i tablet obowiązkowo z 3G. Bateria to zależy co robisz ale jak tak czytam na ten temat trochę to koło 7-9 godzin. Co do streamu to nie wiem.
Kurczę sam muszę sprawić sobie tableta bo to fajne, poręczne urządzenie.

#65 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany czw 15 mar 16:02

@Darud - czemu piszesz, że LTE to mityczna technologia?

Bo u nas LTE praktycznie nie istnieje.. jedynym powaznym graczem na rynku jest spolka-corka Polsatu.
a tu jeszcze taki samaczek:
http://www.benchmark..._LTE-39135.html
to na wypadek, gdyby ktos planowal z USA/Kanady importowac.. Europejska wersja, raczej bedzie obslugiwala wlasciwe czestotliwosci.. raczej..

#66 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany czw 15 mar 16:35

Moge sie założyć, ze nie bedzie.

#67 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany czw 15 mar 18:29

Nie będzie na bank.

#68 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany wto 10 kwi 12:56

ok, czegos nie kumam.. nabylem Galaxy Taba droga kupna i jak na razie jestem zadowolony bardzo z funkcjonalnosci. ogarnalem klienta samby, server ftp. nie moge rozkminic filmow, bo te w 720p, kontenerze mp4, albo moze bez audio 5.1, smigaja az milo, nawet przez wifi, z udzialow SMB. problem mam tylko z mvk i dzwiekiem w dtsie lub ac3, bo bardzo klatkuje mimo uzycia H/W kodeka. nie ogarniam. a to urzadzenie podobno ma plynnie odwarzac nawet 1080  '8[
wkurza mnie tylko, ze tak duzo aplikacji i gierek jest pisanych pod malutkie rozdzielczosci wiec przy 1280x800 wygladaja jak kupa. i kompletnie nie ogarniam dlaczego tak duzo aplikacji z google play jest niekompatybilnych z moim urzadzeniem, bo w ogole sie nie pojawiaja w wynikach wyszkuiwania w markecie.
chcialem koniecznie bejeweled 2 albo puzzle questa 2 bo jestem uzalezniony, ale czy mam rozumiec, ze sie nie da??

oj.. linux i java w najgorszym wydaniu..  :facepalm:

#69 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany wto 10 kwi 15:33

Bo to jest właśnie syf zwany - Android :D

#70 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany wto 10 kwi 15:47

Kontener mp4, a mkv to spora różnica. Wszystko zależy od kompresji i bitrate, ale nie oczekuj cudów jak w Galaxy masz 1 Ghz + 512 ramu. Filmy mkv są bardzo procko żerne i nie dam sobie głowy uciąć czy SoC ma tutaj akceleracje GPU dla dekodowania mkv. Jeśli nie ma (lub poprzez soft masz zablokowaną) to wiadomo, że będzie łykać CPU, a to zazwyczaj skutkuje slajdem.

Druga rzecz jest taka, że żaden mkv, a już tym bardziej w 1080p Ci nie potrzebny, bo wrażeń nie ma z tego żadnych. Wystarczą zwykłe H.264 i wyjdzie na to samo, więc lepiej oglądaj jakieś mp4 w 720 max i nie będziesz miał slajdu.

#71 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany wto 10 kwi 15:57

dobry pomysl! przekonwertuje mkvmergem viedeo w mp4, ktore jest odtwarzane plynnie i zobacze co sie stanie kiedy bedzie w kontenerze mkv.
i dzieki za pomoc w wyborze routera. Linksys E2000, bez USB niestety, łyknął tomato bez problemu. TTLa sie dalo inkrementnac i zasieg wifi w domu bez porownania lepszy od badziewnego Asmaxa.  w00t

#72 Accoun

Accoun

Member

• Members
  • PipPip
  • 728 postów

Napisany wto 09 paź 18:53

Mam pytanko.

Mam Tableta S od Sony i szukam do niego jakiegoś etui. Ma ktoś jakieś zaufane, dobre sklepy z akcesoriami?
Ew., czy takie z Allegro są cokolwiek warte? Np.:

http://allegro.pl/or...2699043763.html
http://allegro.pl/po...2642149130.html

Bo SONY sobie za oryginalny życzy dobre 200-300 zł. Co z tego, że niby z prawdziwej skóry?
Tak samo z foliami ochronnymi, choć tu jestem wyjątkowo nieufny z racji tego, że naklejam je na ekran...

#73 Joko

Joko

Newbie

• Banned
  • Pip
  • 42 postów
  •  PSN: ANIMEK

Napisany pią 27 gru 12:27

ja kupilem Prestigo w media marku

bardzo odradzam!

szajz!!!!

#74 mamedpl

mamedpl

Newbie

• Banned
  • Pip
  • 18 postów
  •  PSN: mamedpl

Napisany pią 27 gru 12:53

ja kupilem Prestigo w media marku

bardzo odradzam!

szajz!!!!

ja rowniez odradzam

#75 PlayaOne

PlayaOne

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany wto 17 cze 13:55

No niestety, ja zawsze powtarzalem, ze jesli cos jest dwa razy tansze, co jakiś powod tego musi byc. Moja dziewczyna ma Ipada, to już w ogóle wysoka półka. Fajna sprawa, bo jest sporych rozmiarów, a o wiele praktyczniejszy, niz laptop. Ewentualnie brak analogowej klawiatury moze komus nie przypasc do gustu. Ale to juz urok tabletów. ;) 

#76 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany wto 17 cze 22:29

analogowo klawiatura do iPada - jest mnóstwo ich służących jako cover + klawiatura świetnie wykonane kuszące - tylko po co klawiatura do tabletu ??? to wówczas już laptop czy też netbook  :ph34r:

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników