Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grand Theft Auto V

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
862 odpowiedzi na ten temat

#41 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany czw 03 lis 21:16

a) Nie ma pięknych sanboxów

Czy ja wiem. Assassin ma swój niezaprzeczalny urok. Nieprawdaż, Florek? ;D

#42 Unife

Unife

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1648 postów
  •  PSN: FPS fan

Napisany czw 03 lis 23:09

Szczegółowa analiza i domniemania.  ^-^

#43 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany czw 03 lis 23:23

I to jest marka, wychodzi trailer i ludzie sekunda po sekundzie siedzą nad minutowym filmem z pół godziny by wszystko przeanalizować. Więc nie zdziwcie się jak znów będą oceny 10/10

#44 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pią 04 lis 00:11

Czy was juz do reszty poje****? Jak Nico mial pojechac do innego miasta? Nie wiem, teleportowal sie? Przepisal swoje bity do nowej czesci? To jest bohater gry na teutatosa! Jak zechce latac to sobie podpierdzieli samolot albo mu dorobia skrzydla!
Pips, zobaczyles budynek w tle paru sekund trailera i juz uwazasz ze tam dojedziesz/dolecisz? A moze to poprostu bitmapa tla...

Ide pierd***** sobie kolejna kawe, bo inaczej poziomu no-life'izmu tutaj nie znose, a przecież R* nigdy w historii nie skopał anie nie skopie żadnej gry.

#45 Cerb3rus

Cerb3rus

Mój post jest lepszy od Twojego

• Members
  • PipPipPip
  • 1822 postów
  •  PSN: Cerb3rus1992

Napisany pią 04 lis 00:43

Skopało np. Midnight Club 4 :P, do 3 Dub Edition nie ma startu. Ocena 10/10, dobre. Kolejne części GTA nie wnoszą nic nowego, a takiego Uncharted 3 i innych gier się doczepią.

Co do gry, jak będzie dobry gameplay ( a nie nudny), to kupię kiedyś, na razie wolę Saints Row 3.

#46 kolgejt

kolgejt

Member

• Members
  • PipPip
  • 1227 postów
  •  PSN: ROBERT KUBICA nr 1 !

Napisany pią 04 lis 08:47

tutaj ja tez sie zgodze

#47 FloreK

FloreK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6368 postów

Napisany pią 04 lis 08:51

Ekhm...

#48 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany pią 04 lis 12:27

#49 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany pią 04 lis 12:50

to... to mi rozwaliło łeb rotfl/

#50 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pią 04 lis 13:00

Wreszcie cała prawda o zwiastunie bad-gerl
Może im się faktycznie pomyliły filmiki rotfl/

#51 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany pią 04 lis 14:36

I po co ja się logowałem? miałem to samo wrzucić  Qw:

#52 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany pią 04 lis 17:42

To się nie loguj tylko ustaw auto-logowanie przy każdym uruchomieniu przeglądarki  ^-^

#53 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany pią 04 lis 19:42

Nie bo ktoś mu wejdzie i będzie pisał głupie posty na forum. ;D

#54 Unife

Unife

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1648 postów
  •  PSN: FPS fan

Napisany pią 04 lis 22:16

Mapka Los Santos ? Podobno wrzucone przez pracownika R*

Wrzucam linka bo to spojler którego ktoś by nie chciał widzieć, choć to tylko mapka.
http://twitpic.com/7asxt5

#55 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany sob 05 lis 19:38

Zacznijmy od tego, kto jest źródłem tych - niepotwierdzonych, podkreślam - informacji. To pewien użytkownik oficjalnego forum GTA, który twierdzi, że uzyskał je od redaktorów brytyjskiego pisma skupionego wokół PS3. Magazyn ten ma ponoć przygotowywać specjalny materiał o najnowszej grze Rockstara do styczniowego numeru. W związku z tym kilku jego pracowników widziało półgodzinną prezentację gry.
Cóż, to mogą być informacje wyssane z palca... Ale mogą też takimi nie być. Ciężko powiedzieć. Zobaczmy, jak brzmią te plotki.
- Gra na pewno ukaże się na PS3 i 360 (co nie znaczy, że na inne platformy nie)...
- ...i wyciśnie z tych konsol ostatnie soki. Świat gry ma być OGROMNY. Los Santos jest podobno cztery razy większe niż Liberty City z GTA4. A do niego dochodzą jeszcze przecież okoliczne tereny - plaże, farmy, góry i tak dalej. Podróż samochodem z centrum miasta na jego obrzeża może zająć - bagatela - 15 minut.
- Ogromne miasto to jednak nie wszystko. Tym razem dostaniemy także mnóstwo dopracowanych wnętrz budynków, od supermarketów, przez komendy policji i szpitale, po sieć kanałów pod miastem.
- Miasto naprawdę żyje. Pełno w nim ludzi zajmujących się swoimi sprawami - biegających, podrywających kobiety, uciekających przed policją, myjących samochody i tak dalej.
- Główny bohater ma około trzydziestu lat i jest Afroamerykaninem.
- Znacząco poprawiono - w stosunku do poprzedniej części - mechanikę i animację strzelania.
- W grze jest o wiele dużo więcej wspinania.
- Tak, w grze są zwierzęta. Na razie wiemy o psach i bydle.
- Są także samoloty.
- Samochody mogą być ulepszane i reperowane. Co więcej, pojawi się także benzyna. Tak, tak - będzie trzeba regularnie napełniać bak. Co ciekawe, ze zniszczonego samochodu będzie mogło ciec paliwo. Jeśli wtedy strzelić w jego ślad ciągnący się za pojazdem, dojdzie do eksplozji.
- Zrezygnowano z randkowego aspektu gry.
- W kwestii broni spodziewać się możemy wszystkiego tego, do czego GTA nas przyzwyczaiło. Poza tym będzie można wykorzystywać także elementy otoczenia jako broń.
- Znikną stare minigierki, a pojawią się nowe. Na razie potwierdzono: koszykówkę, siłownię, siłowanie się na rękę, hazard, walki w klatkach, triatlon, regaty, pływanie canoe, wspinaczkę linową, skoki spadochronowe (zarówno BASE jumping, jak i skoki z samolotu). I to jeszcze nie wszystko, na razie jednak plotki mówią tylko o tych.
- Zauważyliście siłownię? Tak, wróci możliwość zmiany wyglądu bohatera - pod względem masy mięśniowej, jak i fryzury, ubrania itp. Nie będzie można, co oczywiste, zmienić płci, rasy czy wieku.
- Mogą wrócić misje z włamaniami do domów (jak w GTA: San Andreas).
- W grze nie pojawią się dzieci.
- Ludzi można teraz używać w charakterze żywych tarcz albo zakładników.
- Policja będzie bardziej "realistyczna". Jej zachowanie ma być bliższe temu w "rzeczywistym świecie". Policjanci dostaną także nowe narzędzia do ścigania przestępców: psy, tarany, gaz łzawiący, a także specjalne wyposażenie przeciw zamieszkom.
- Pojawią się umiejętności związane np. z daną bronią czy jazdą na konkretnych pojazdach. Ulepszać się je będzie po prostu korzystając z nich.
- Niektóre bronie będą mogły być ulepszane albo nawet "wykonywane samodzielnie".
- Będzie więcej efektów pogodowych itp., w tym nawet wstrząsy sejsmiczne.
Przypominam jeszcze raz: to tylko niepotwierdzone plotki. Niemniej już teraz możemy pospekulować. Podobałyby się Wam takie zmiany i nowości w serii?

Poly~

#56 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany sob 05 lis 19:55

Czyli mniej wiecej to samo, co bylo w SA. Rzeczywiscie rewolucja...
I juz widze te wyciskanie sokow z konsoli, co jak co ale graficznie seria GTA zawsze bylo do tylu :P

#57 Cerb3rus

Cerb3rus

Mój post jest lepszy od Twojego

• Members
  • PipPipPip
  • 1822 postów
  •  PSN: Cerb3rus1992

Napisany nie 06 lis 00:03

Zawsze mnie ciekawiło w San Andreas jak policjanci cię widzieli gdy strzelałeś z dachu wieżowca. Oby tak w V nie było. Fajnie się zapowiada i te minigierki :P (choć to plotki to zapewne duża część z nich to prawda). Poczekam do pierwszego gameplayu.

#58 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany nie 06 lis 10:41

Cerberus w każdym GTA to było niestety, teraz może będzie jakaś misja by kogoś zastrzelić używając snajperki i wysokiego dachu po czym ktoś z tłumu na dole nas dostrzeże i policja zacznie nas gonić. Poza misją to trochę dziwne będzie, wystrzelasz pół miasta bo cie policja nie widzi  ;D

Noob zapomniał odpalić proszek który również w SA był w tym samolocie, nc.

#59 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany nie 06 lis 10:45

Co ten gość chciał konkretnie pokazać? Że renderowana scenka z 2011 roku wygląda lepiej niż gameplay gry z 2004 roku?
Nieprawdopodobne.... stic-k

#60 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany nie 06 lis 10:48

Chyba nie o to mu chodziło, chciał zrobić trailer piątki w SA i to mu się udało bo jest fajny  ;)

Najlepiej wyszła mu scena jak gonią cja trzej policjanci i heli, kopia 1:1 z piątką :D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników