Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem? z 3D

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Wara19

Wara19

Newbie

• Members
  • Pip
  • 439 postów

Napisany sob 01 paź 01:16

Witam, zakupiłem ostatnio sobie tv 3D Sony KDL-40EX720  i okulary TDG-BR250 I teraz mam taki problem, że nie wiem czy coś jest nie tak ze sprzętem a może z moimi oczami, bo obraz 3D zwłaszcza dalszy plan jakby przebijał przez okulary, tzn wiedzę tak jakby pół przeźroczysty obiekt np. góra w tle  wokół faktycznego, lub niekiedy rozmazany. Na pierwszym planie wszystko jest ok, ładnie się nakłada itp najgorzej jest jeśli coś jest oddalone to widać takie coś. W grach jest już gorzej, bo efekt tak nazwanego przebicia jest prawie na wszystkim, tylko że na pierwszym planie słabo widoczny, a im dalej znajdują się obiekty tym staje się coraz wyraźniejszy. Tutaj moje pytanie, czy taki efekt jest normalny, bo moje oczy muszą przyzwyczaić się do 3D, a może sprzęt nie współdziała jak należy lub może jestem w tym 7% osób co tego 3D nie widzi? Może ktoś z was miał podobny problem i odpowie na moje pytanie za co będę wdzięczny.

#2 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany sob 01 paź 03:56

To sie nazywa crosstalk i ten typ tak ma. Ten tv w 3D mocarzem nie jest.

#3 Wara19

Wara19

Newbie

• Members
  • Pip
  • 439 postów

Napisany sob 01 paź 09:14

No to muszę powiedzieć, że mnie uspokoiłeś bo już zaczynałem myśleć,  że coś jest nie tak. W tej cenie to i tak się opłacało z kwestią czasu się pewnie przyzwyczaję. Na koniec chciałbym zapytać jeszcze o ładowanie googli, a mianowicie w instrukcji pisze aby je raz na pół roku max na rok i tutaj moje pytanie się nasuwa bo jeszcze ich nie ładowałem, więc może zrobić to teraz czy poczekać aż dioda da znać że akumulatorki są słabe?

#4 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany sob 01 paź 15:50

Skoro tak jest w instrukcji to nie ma potrzeby juz teraz ładować.

#5 Wara19

Wara19

Newbie

• Members
  • Pip
  • 439 postów

Napisany sob 01 paź 16:47

Wole mieć pewność gdyż po raz pierwszy się z tym stykam. Dzięki za odpowiedź pop:!

#6 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany sob 01 paź 17:05

Najwyżej rozwalisz. ;D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników