Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zalany sixaxis

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 Gray FOX

Gray FOX

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany czw 25 sie 14:08

Wczoraj popijając schłodzoną lodem cole, ze szklanki spłynęła mi na gałkę R3 kropla wody ze ścianki. Prawdopodobnie odrobina wody przedostała się przez szczelinę w gałce do "środka" pada. Problem polega na tym, że pad od tego czasu ma zwyczaj wariować w najmniej spodziewanym momencie (samo naciskajace się strzałki itd.), a do tego trzeba go trzymać cały czas na kablu, bo bateria pokazuje minimalny stan baterii po odłączeniu od kabla (prawdopodobnie coś z baterią). Tu pojawia się pytanie- mieliście podobną sytuację, daliście radę to naprawić? Czy jest w ogóle sens rozkręcania pada- podobno duży problem ze składaniem go później do kupy. Prosze o poradę  >:< .

#2 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany czw 25 sie 14:15

Jeśli granie na nim sprawia problemy lub jest niemożliwe to śrubokręt w łapkę, później czysta wyborowa, wacik i do czyszczenia wystąp ;)
Gorzej być nie może, a co raz rozłożyłeś to i w końcu złożysz. Najwyżej Ci kilka śrubek luzem zostaje. Zawsze zostają... :-\ Poza tym taśma klejąca my friend ;)

#3 Gray FOX

Gray FOX

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany czw 25 sie 14:29

Tylko nie wiem, czy to coś da, skoro np. bateria mogła siąść? No cóż, będzie czas, chęć to go chyba rozkręcę...

#4 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany czw 25 sie 15:10

ehh ta dzisiejsza eletronika. kiedys, gdzies tak w '45, zaraz po wojnie, wylalem na Amige pińcet mojego kuzyna cala szklanke kakao  >:<  ciupalismy wowczas w Wormsy i robaczki zaczely wariowac. rozrecilismy sprzeta, wyczyscilem co sie dalo spirytem, a nie wszedzie dalo sie dotrzec i komputer jeszcze dlugo potem walil skislym mlekiem... tak czy owak zabieg byl udany i pojedynek robalami mozna bylo kontynuowac..  pop:!

#5 Gray FOX

Gray FOX

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany czw 25 sie 15:14

No cóż...chińszczyzna- na pada spadła drobna kropelka wody i sprzet się sypie  b_le_h .

#6 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany czw 25 sie 16:00

Ty sie ciesz ze na pada. Jak mi skapneło troszki pifka na pilota za 500zl to mało zawału nie dostałem.

#7 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany czw 25 sie 16:21

Tylko nie wiem, czy to coś da, skoro np. bateria mogła siąść?

Siąść nie siąść. Może nie styka. To nie 220V żeby się nagle wszystko od jednej kropli spaliło.

#8 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany pią 26 sie 11:14

Ty sie ciesz ze na pada. Jak mi skapneło troszki pifka na pilota za 500zl to mało zawału nie dostałem.

A mi trochę Coli z puszki poleciało na Macbooka za jedno zero więcej. ;D

Co do rozkręcenia pada to faktycznie przy składaniu trochę się można zdenerwować, ale da się zrobić. Po pierwszym razem robiłem to z przyjemnością chociaż ostatnio przez przypadek oderwałem jeden silniczek od wibracji. :-\

#9 Unife

Unife

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1648 postów
  •  PSN: FPS fan

Napisany sob 27 sie 22:23

Ja na sylwku zalałem swojego wódką, niestety poległ.  ;D
Ale fakt przy składaniu sporo włosów sobie powyrywałem a i tak nie dałem rady.

#10 gyros0

gyros0

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany czw 13 lis 16:14

Odrobina wilgoci sprawia ze bakteria szybko sie uszkadza. Mozna probowac rozlozyc i wysuszyc, ale malo prawdopodobne ze cokolwiek pomoze

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników