Skocz do zawartości

Co ostatnio oglądaliście?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1038 odpowiedzi na ten temat

#41 Rybqa

Rybqa

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany nie 27 mar 06:44

Ostatnio przeglądając swoją wideotekę zauważyłem pozycję - "Skazani na Shawshank" - polecam, świetny film.  :D

#42 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany nie 27 mar 18:21

Sucker Punch -

Właśnie  wróciłem z kina i stwierdzam, że to przezajebisty film. Podobał się wam  "300" [zresztą tego samego duetu reżysera/muzyka], to na Sucker punch  też będziecie się bawić.

Film jest EPICKI [tak wiem, to słowo jest obecnie overused i straciło na mocy, ale TEN FILM JEST EPICKI, rzekłem].

Połączenie Killzone'a, Bioshocka, Mech-Samurai, Lord of the Rings, World of Warcraft etc.

Bawiłem  przednie, ale szkoda, że na sali yntelygenty, którzy najwyraźniej filmu  nie skumały i skutecznie przeszkadzali reszcie. Wytępić taką hołotę!

Film zabrał mnie w piękną podróż, dałem się wciągnąć w naprawdę fajny świat. 8/10

===========================================================

Mechanik - Jason Statham i jego nowa [prawdopodobnie] seria. Film ukazuje profesję bohatera, który para się specyficznym zawodem. Coś a la Hitman. Można łyknąć podczas porannej kawy w pracy. 6/10.

[Tak NooCniK, była goła klata]

#43 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany wto 29 mar 20:51

Wolę poprzedniego mechanika...

#44 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany wto 29 mar 20:56

Mechanik? To jakiś remake?

#45 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany wto 29 mar 20:59

Nope.

#46 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany wto 29 mar 21:01

A, czyli kiedyś transporter teraz mechanik. Kul. Film typowo dla rozrywki. Można oglądnąć ;)
Ostatnio nie cenię sobie kina, które wymaga myślenia ;D

#47 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany wto 29 mar 21:02

No ja to w pracy przy śniadaniu oglądałem :P Kawka w dłoń i jechane. Ale miałem jakąś wersję przed edytowaniem do kin, w paru scenach widać było mikrofon ekipy nagrywającej, jakieś dziwne ramki itp itd

#48 NooCniK

NooCniK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów
  •  PSN: The Good / Whisky Lover

Napisany wto 29 mar 21:15

Haha wiem Matt, że była goła klata. W każdym filmie w którym gra jest jego goła klata. Poza tym widziałem go już jakieś 2tygodnie temu ale niespecjalnie mnie urzekł ten film. Powiedziałbym nawet, że lekko nudnawy był.

Wiecie jaki film sobie obejrzyjcie? Pineapple express. Trzy razy go już widziałem i dalej nie mogę przestać się śmiać  ^-^

#49 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany śro 30 mar 17:06

Wygrany, spoko jak na polski film, świetna gra Gajosa.

#50 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany czw 31 mar 09:14

Memento - aż wstyd, że przygodę  z Nolanem zacząłem od Batman: Początek. Potem zobaczyłem Prestiż [ale  nie zdawałem sobie sprawy, że to jego film, po prostu nie interesowałem  się nim], a następnie Mrocznego Rycerza, który jest u mnie w mojej  osobistej top 10. Genialna koncepcja. Polecam każdemu kto nie widział. 8/10

Jackass 3D  - nie wiem czy można to nazwać filmem. Ale z Jackassem jest tak: "O  Boże, to musiało boleć. O Jezu, ale to obrzydliwe, zaraz się porzygam.  Już nigdy tego nie zobaczę! Oh, jest następna część! Muszę to widzieć! I  znowu: O Boże, to musiało boleć. O Jezu, ale to obrzydliwe, zaraz się  porzygam. Już nigdy tego nie zobaczę! I tak w kółko póki będą następne  części  rotfl/

Nie ocenię, bo są lepsze i gorsze gagi, ale dla mnie niekwestionowanym królem jest High Five! -

#51 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany czw 31 mar 09:51

Memento dopiero teraz?! Wstyd! A wczoraj sobie próbowałem przypomnieć jaki tytuł miał ten film bad-gerl

#52 FloreK

FloreK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6368 postów

Napisany czw 31 mar 09:52

Mnie memento oczarowało, ale gdzieś od połowy film jakoś mi zbrzydł... sam koncept genialny, ale czegoś mi tam zabrakło. Chyba, że po prostu nie miałem dnia na taki film.. '8[

#53 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany czw 31 mar 09:56

@ misio

Jest masa filmów, których w momencie premiery nie miałem czasu obejrzeć, więc teraz w pracy nadrabiam sobie zaległości ;)

#54 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany czw 31 mar 10:21

Człowieku ten film ma 10 lat ;D
Nic Cię nie usprawiedliwia! :-\
rotfl/

Jak lubisz zamotane filmy to wrzuć sobie Zagubioną autostradę Lyncha '8[ '8[ '8[ '8[ '8[ Do dziś mnie ten film przerasta intelektualnie rotfl/ pop:!

#55 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany czw 31 mar 10:24

A co myślicie o filmie The machinist (maszynista?)? Bale tam widzę gra. Dobry film? warty uwagi?

#56 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany czw 31 mar 10:25

Znaczy Mechanik jakby ktoś nie wiedział o co chodzi ;D

#57 aigorr

aigorr

Member

• Members
  • PipPip
  • 898 postów

Napisany czw 31 mar 10:28

genialny film, a przede wszystkim genialna rola Christiana Bala :D

#58 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany czw 31 mar 10:29

no właśnie widzę że jakiś taki wychudzony na tych trailerach :D Anorektyk jakiś?

Znaczy Mechanik jakby ktoś nie wiedział o co chodzi ;D

a no faktycznie, mój błąd :P

#59 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany czw 31 mar 10:38

Jeden z lepszych filmów Bale'a. Chociaż jako aktora go nie trawię, to tam dał radę. A chwilę później grał Batmana ;D

Do roli w filmie "Mechanik"  schudł około 32 kg. Tylko raz korzystał z pomocy dietetyka, który  przepisał mu witaminy. Ponadto jadł sałatki, jabłka, żuł gumę, palił  papierosy i pił beztłuszczową kawę latte. Następnie w ciągu sześciu  tygodni odzyskał utracone kilogramy w ramach przygotowań filmu "Batman: Początek".

Dodany obrazek

#60 aigorr

aigorr

Member

• Members
  • PipPip
  • 898 postów

Napisany czw 31 mar 10:42

końcówka urywa łeb przy samej d. sh-ock/ , aż obejrzę sobie jeszcze raz :) ,
faktycznie, gdyby nie ten żenujący Batman, z Bala mogło by być coś więcej ;) 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników