Skocz do zawartości

Co ostatnio oglądaliście?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1038 odpowiedzi na ten temat

#1 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany czw 10 lut 08:34

Mamy temat o najlepszych filmach jakie oglądaliśmy, ale nie wszystkie filmy są tak dobre, by się do niego załapać. Także wpisujcie co ciekawego ostatnio oglądaliście, najlepiej z mini recenzją, spoilery proszę zasłaniać ;)

Coursier - Francuska komedia akcji. Jeśli podobała się wam seria Taxi i poniekąd Transporter, to z całym sercem mogę polecić ten film. Wartka akcja, nieoczekiwane zwroty akcji, wszechobecny humor w stylu Taxi, piękne kobiety i wciągająca intryga. Czego chcieć więcej? Mniej więcej od 15 minuty tempo jest podkręcane non stop do granic wytrzymałości widza. Nawet nie wiem kiedy minęło te 1,5h. Nie jest to górnolotne kino, jednakże można łyknąć ;) W sam raz na nudne poranki w pracy ;) 7/10

#2 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany pią 11 lut 15:08

Ostatnio oglądałem RED i musze powiedzieć, że to całkiem fajne, luźne kino w sam raz pod pakę popcornu. Świetna obsada i całkiem zabawne gagi. Film opowiada historię emerytowanych agentów CIA, którzy zostają wplątani w kabałę dużego kalibru.
Ode mnie 7-/10.
Widziałem też film dokumentalny "Darling I lowe ju" pokazujący kulisy polskiej sexturystyki w Egipcie. Naiwność polek nie ma granic...
peace

#3 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany pią 11 lut 15:31

Dzisiaj ogarnąłem dwa filmy:

Być jak John Malkovich - Albo ja jestem za głupi, albo ten film to totalna kaszana. Oprócz dobrej roli Malkovicha reszta ssie. Groteska wali po oczach, scenariusz nie istnieje. Cusack/Diaz próbują, próbują ale nadaremno. 4/10

Planet Terror - Prosto mówiąc: Gore, gore, gore i jeszcze aż grindhouse. Rodriguez daje radę, pastisz filmów gore klasy B, który naprawdę da się polubić. Willis, Biehn [pamięta ktoś Kyle'a Reesa z Terminatora 1?] Dobrze dobrane postaci drugoplanowe, wręcz bijące stereotypami. Mamy striptizerkę, doktora, naukowca, który sprzedaje wirusa,  pułkownika, szeryfa,  właściciela baru, "tempe" bliźniaczki i madafakę który "nigdy nie pudłuje". Jak ktoś ma ochotę się pośmiać z filmu "tak tępego, że aż śmiesznego", to polecam.  Nie ma to jak jeść śniadanko w asyście latających flaków i widoku rozdzierania klatki piersiowej  pop:! 7/10

#4 NooCniK

NooCniK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów
  •  PSN: The Good / Whisky Lover

Napisany nie 13 lut 11:10

Apocalypse Now: Redux - Przedstawiać chyba nikomu nie trzeba. Dobry, lekko psychodeliczny film o idiotyzmie wojny w Wietnamie

#5 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów
  •  PSN: POZnan*

Napisany nie 13 lut 11:42

Eagle Eye - filmowy brat "Public enemy", moim zdaniem równie dobry. Film typowo dla relaksu, akcja dosłownie od pierwszej, do ostatniej sceny! Polecam pop:!

#6 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany nie 13 lut 11:54

Ja wczoraj Sanctum 3D i proszę się nie śmiać! To mój pierwszy film z oksami na ryju, moja mina była taka => w00t i kupuję telewizor 3D :D w00t

#7 Bakiban

Bakiban

Newbie

• Members
  • Pip
  • 347 postów

Napisany nie 13 lut 12:19

Jak zostać królem - byłem na tym w kinie przedwczoraj i muszę powiedzieć, że ten film to miazga. Opowiada o księciu Yorku, który ma zostać królem Anglii. Problem w tym, że ma on wadę wymowy - jąka się. No i tu się zaczyna film. Naprawdę warto iść na to do kina, bo urywa łeb przy kolanach, a do tego jest na faktach!

#8 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany wto 15 lut 12:22

Love and other drugs - nie, nie byłem w kinie z okazji walentynek, nie nie oglądałem z dziewczyną/żoną/kobietą.

Tak, podobał mi się, ale głównie za kwestie moralno-uczuciowe, rozterki głównego bohatera. Jego nieustającą walkę pomiędzy uczuciem a rozumem podpowiadającym ucieczkę w cholerę.

8/10

PS. Są cycki, więc może ktoś więcej zobaczy, jeśli mój opis nie przekonuje.

#9 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany wto 15 lut 13:31

Wczoraj Knight and Day z Cruzem i Diaz. Taka lekka komedyjka sensacyjna. Można zobaczyć, jak nie ma nic innego do roboty 6/10.
Co do 3d, to w Sanctum podobno są całkiem fajne efekty. Na szczęście już niedługo każdy tv będzie miał funkcję 3d, także mój następny też ją będzie na bank miał.
peace

#10 w10rooney

w10rooney

Newbie

• Members
  • Pip
  • 321 postów
  •  PSN: (.)(.)

Napisany wto 15 lut 16:37

The King's Speech - genialny, goraco polecam, dawno nie sie tak nie wciagnalem w film.

#11 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany wto 15 lut 18:07

Ja wczoraj Sanctum 3D i proszę się nie śmiać! To mój pierwszy film z oksami na ryju, moja mina była taka => w00t i kupuję telewizor 3D :D w00t

Oglądałem parę filmów w 3D z tych najgorszych jeśli chodzi o efekt 3D to chyba właśnie sanctum... Byłem na 3D bo innego w moim kinie nie było pewnie dlatego, że jest zasadnicza różnica w filmie 3D a zwykłym i w przypadku tego filmu jedyną różnicą jest CENA! Może akurat tak wyszło dwie godziny wcześniej byłem na filmie 5D... To jest miazga i kupuje taki zestaw!

Ostatnio oglądałem Niepowstrzymany-nawet fajne chyba jak każdy film z Denzelem Washingtonem ;]

#12 Gray FOX

Gray FOX

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany śro 16 lut 21:50

Dziś "12 małp" który gorąco polecam widzom, którzy lubią po filmie interpretować na milion sposobów fabułę. Bardzo dobry film z Willisem i Pittem  pop:! .
Ostatnio- "King's Speech". Nic specjalnego, ale kaszaną też bym nie nazwał. Ot film do oglądnięcia wieczorkiem  ;)

#13 NooCniK

NooCniK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany śro 16 lut 22:17

Hehe a ja zakupiłem i obejrzałem Predators na BR  ;D

#14 1969

1969

Newbie

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  •  PSN: PS3team Member

Napisany śro 16 lut 23:07

Kto zakupił ten zakupił  ;)

#15 NooCniK

NooCniK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany śro 16 lut 23:11

Zależy o czyich pieniądzach tu mowa. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Powinieneś to wiedzieć. Jesteś w końcu Jedi nie?  ^-^

#16 1969

1969

Newbie

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  •  PSN: PS3team Member

Napisany śro 16 lut 23:13

Niebieska szpada i białe ciuszki to tylko przykrywka.

#17 NooCniK

NooCniK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany śro 16 lut 23:16

Przykrywka do czego ej?!  ;D
Spoiler

#18 Gray FOX

Gray FOX

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany czw 17 lut 00:54

U guys related?  ^-^

#19 NooCniK

NooCniK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany czw 17 lut 08:44

Yup! Bunch of Brothers  ;)

#20 heros123456789

heros123456789

Member

• Members
  • PipPip
  • 683 postów
  •  PSN: BE HAPPY!

Napisany czw 17 lut 21:49

Tenacious D: Kostka Przeznaczenia- komedia, młody Jack Black jest wielkim fanem rocka, ale ojciec nie podziela jego zainteresowań(wpiszczie w YT tytuł i na początku pierwszej części już zobaczycie i usłyszycie utwór młodego JB). Po laniu JB modli się do DIO i ten mu każe wyjechać do LA. Tam spotyka gościa, z którym chce utworzyć zespół. Potem dochodzi szatan, jego ząb jako kostka i inne takie pierdoły.
Film jest nietypowy, są przerywniki w stylu kart Tarota czy coś w tym stylu, masa przekleństw, podtekstów, fabuła przewidywalna, ale film jest prześmieszny, dla mnie tylko to jest ważne.

Między innymi dlatego spodobał mi się także Rok Pierwszy. Jest to komedia(a jakżeby inaczej) opowiadająca o historii dwóch jaskiniowców, którzy zostają wyrzuceni z bandy i muszą szukać swego miejsca w świecie. Trafiają do wyżej rozwiniętego od nich miasta, gdzie jeden z nich wpada w oko księżniczce, a drugi zostaje eunuchem. Przedtem jest piękna scena z paleniem dziewic, w celu udobruchania bogów i genialny komentarz Zeda(
Spoiler
).
Podobnie jak wyżej, film jest nisko oceniany przez recenzentów, którzy nie lubią masy podtekstów, jakie oczywiście i tu występują, obleśnych akcji (
Spoiler
stic-k ) i licznych gagów. Oba filmy są świetne, a recenzenci siem nie znajom!

Spoiler

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników