Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playstation 4

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
47 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy kupisz PS4 w dniu premiery? (44 użytkowników głosowało)

Czy kupisz PS4 w dniu premiery?

1. Tak (3 głosów [6.67%])

Procent głosów: 6.67%

2. Głosowano Poczekam az bedzie wiecej gier, pamietam poczatek PS3 (7 głosów [15.56%])

Procent głosów: 15.56%

3. Poczekam kilka miesiecy az cena spadnie o pare stow (17 głosów [37.78%])

Procent głosów: 37.78%

4. Głosowano Poczekam nawet rok, byle cena zeszla o tysiac zlotych (17 głosów [37.78%])

Procent głosów: 37.78%

5. Głosowano Kolejnego Playstation juz nie kupie, wracam do PC lub nabywam nowego Xboxa (1 głosów [2.22%])

Procent głosów: 2.22%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany pią 07 sty 18:58

Ciekawi mnie wasze zdanie o kolejnej konsoli.
  • jaronaki, SahHoxexceece, NellieKef i 5 innych lubi to

#2 Guest_kirex_*

Guest_kirex_*
  • Guests

Napisany pią 07 sty 19:02

Brakuje jeszcze jednej opcji, czy ps4 zostanie złamana? :D

#3 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  •  PSN: polo510

Napisany pią 07 sty 19:04

Pips ale po co taki temat?? jeszcze jak by jakieś przecieki z Sony były na temat następcy PS3.... '8[  ja poczekam aż stanieje do 1300,1500 napewno nie wybule 2300/2700 za nową konsolę ^-^

#4 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany pią 07 sty 19:06

Z ciekawosci, by poznac wasze zdanie dlugo przed premiera. Czy czesc z was patrzy na gry czy na kase, lub by miec konsole na starcie.

#5 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów

Napisany pią 07 sty 19:10

ja będę ogrywać zaległe tytuły,a trochę tego się uzbierało '8[

#6 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany pią 07 sty 19:12

No jak ktos jest nolifem i cale zycie poza domem spedza to tak jest, zamiast siedziec w domu przed konsola  Qw:

#7 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów

Napisany pią 07 sty 19:20

ja tam wolę wyjść z kumplami na bilarda i się napić niż siedzieć i nawalać na konsoli ^-^  a ty skończ już te platynki wbijać wyjdź na dwór tam też jest życie!!! ;D

#8 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany pią 07 sty 20:43

Ja pewnie kupię w dzień premiery, jak każdą konsolę Sony [oprócz psp], ale rozsądniej byłoby odczekać z pół roku.

#9 Hades

Hades

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów
  •  PSN: HadesHell_

Napisany pią 07 sty 20:51

Zdecydowanie kupię jak minie z rok od premiery. Dobrze wiem, patrząc wstecz, jak wyglądał rozwój gier, jakie tytuły wychodziły i co się działo, jak pokazali PS3... tak samo było z PS2, PSX. Zapewne pierwsze modele będą mniej 'rozbudowane' niż te, pojawiające się po roku np, stąd też zdecydowanie wole poczekać i kupić kilka gier na PS3, które pewnie spadną z ceny a które nie ogrywałem/nie ogram do czasu premiery PS4 ;)

#10 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany pią 07 sty 21:23

Zapewne pierwsze modele będą mniej 'rozbudowane' niż te, pojawiające się po roku

No to Ci nie wyszło ;D

#11 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany pią 07 sty 21:26

Ta, pierwsze PS3 miały np. czytniki kart, a nowsze były wykastrowane.

#12 Wara19

Wara19

Newbie

• Members
  • Pip
  • 439 postów

Napisany pią 07 sty 22:01

miały też emulacje ps2 przez co były takie drogie, odchudzone modele już były tańsze, poza tym poco mi czytniki kart itp mam huba leży i się kurzy jak coś chce przenieść skopiować to podłączam kabelek i po kłopocie, poza tym niż te karty to lepiej mieć hdd przenośny więcej plików się zmieści itd, a jak ci ps3 padnie to nieraz masz po wszystkich plikach, znając życie pewno poczekam, aż spadnie na jakieś 1200 zł

#13 Cerb3rus

Cerb3rus

Mój post jest lepszy od Twojego

• Members
  • PipPipPip
  • 1822 postów
  •  PSN: Cerb3rus1992

Napisany pią 07 sty 22:36

Ja kupię gdy ogram wszystkie tytuły na PS3 (multiplatformy też) które mam zamiar. Zresztą lepiej nie kupować w premierze gdyż one najczęściej są awaryjne. Boję się co wpakują do PS4. Cell zostanie na pewno, lecz udoskonalony przez Sony (2 cpu ?). Nie chcę w PS4 pierdół w stylu drugi system i innych.

#14 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany pią 07 sty 23:48

PS3 bylo awaryjne w dniu premiery? Nie przypominam sobie.

#15 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany sob 08 sty 01:04

Ja tez trochę poczekam, ale kupię na bank. Zobaczymy jak będzie wtedy z funduszami i jakie gry będą na starcie. Na razie jest i będzie jeszcze kupa gier na ps3, w które chce zagrać. Moja nerdowska połowa chciałaby ten sprzęt w dniu premiery, ale wątpię żebym jej uległ...No chyba, że zobaczę coś, co mną pozamiata i nie będzie wyboru.
BTW chciałbym, żeby premierę miała za jakieś 3 lata.
peace

#16 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany sob 08 sty 09:32

Ja jak i @furio, jak mi zafundują opad szczęki + choćby 2 lub 3 tytułu uderzające w mój gust, pewnie się złamię i polecę kupić. A tak poczekam troszkę nie tyle co na cenę a bardziej na to abym napalił się tak mocno, że jak już kupię to abym z niej korzystał. Bo teraz mam tak, że się napalam kupuję a potem wszystko leży i się kurzy czyt. sprzęt/gry ...  >:<

#17 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany sob 08 sty 11:23

Pomoc ci odpakowac tego Assassina? Podesle dwoch talibow z AK i beda cie pilnowac az go ukonczysz  rotfl/

#18 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany sob 08 sty 12:53

Będzie podana data premiery to się pomyśli. Póki co jest masa rzeczy do roboty na PS3 i sporo też dojdzie w najbliższych 12 miesiącach.

#19 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany sob 08 sty 13:03

Będzie podana data premiery to się pomyśli. Póki co jest masa rzeczy do roboty na PS3 i sporo też dojdzie w najbliższych 12 miesiącach.

O tak zaczyna się piękny początek roku. CFW + Linux obsługujący wszystkie rdzenie CELL & RSX + emulatory wszystkich konsol, no może prócz X360 ;D + wsteczna kompatybilność + mkv & subb + kilka jeszcze fajnych bajerów. O najbliższy rok jestem spokojny haha ;D

#20 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany sob 08 sty 14:41

Pomoc ci odpakowac tego Assassina? Podesle dwoch talibow z AK i beda cie pilnowac az go ukonczysz  rotfl/

Poczekam na PS4 z emulacją PS3 i wtedy ukończę  rotfl/

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników