Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak głośno chodzi Wam konsola?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
38 odpowiedzi na ten temat

#21 aerO^

aerO^

Newbie

• Members
  • Pip
  • 215 postów

Napisany pią 27 lut 16:47

Ja mam 40 i jest bardzo cicha wcześniej się dziwiłem co tak głośno , a tutaj się okazało , że TV też jakoś się chłodzi i , że jest głośniejszy od PS3 :D
PS. Hades , a co się stało z 60 ? Jeżeli można wiedzieć? Padła ??
@down to rzeczywiście spoko Darudek ^^

#22 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany pią 27 lut 16:58

Jak miałem 60kę to porównałbym ją do X360 - kosiarka, szczególnie jak weszła na 3 bieg. Teraz mam 80kę i praktycznie wogóle jej nie słychać.

Nie no, aż tak źle nie jest. Mam 60GB oraz Elite i jeśli PS3 chodzi jak kosiarka, to x360 jak startujący samolot ;D

#23 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany wto 14 kwi 16:05

no niestety u mnie ostatnio tez zaczyna napęd wyć na 5-10 sek a potem znowu... dłuuuuuga cisza :)

#24 Killer--PL

Killer--PL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 117 postów

Napisany czw 16 kwi 22:08

Mam pytanie,czemu moja 60gb wchodzi już po ok 3godz na 3 bieg chłodzenia? Kiedyś tego nie było -cyrkulacja jest ok

#25 Choody

Choody

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2617 postów
  •  PSN: Go berserk

Napisany pią 17 kwi 06:58

To ja nie wiem czy moje ps3 chodzi cicho albo też głuchy jestem. Grając bądź cokolwiek robiąc na konsoli nie słyszę jej, ale to pewnie też kwestia tego, że nie skupiam się na tym wcale. Nawet podczas gry na x360 nie słyszałem go - skupiony na grze byłem.
Odczuwam jednak różnice gdy odpalałem x360 a teraz ps3.

#26 eMeNeMs

eMeNeMs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 399 postów
  •  PSN: pr0 snipeR

Napisany pią 17 kwi 21:07

Mam pytanie,czemu moja 60gb wchodzi już po ok 3godz na 3 bieg chłodzenia? Kiedyś tego nie było -cyrkulacja jest ok

to jest normalne. Moja 80 wchodzi na 3 bieg po godzinie grania. A jak wiadomow 80 sie bardziej grzeje. Dodam jeszcze, ze moja 80gb jest bardzo cicha. W internecie sie naczytalem, jakie to 80 sa glosne i sie grzeja i wogole, a to byl kit. Tylko jest jedna rzecz, ktora odroznia 80 od innych modeli. Jak sie ja wlacza to na poczatku wchodzi na najwyzszy bieg i po ok 5 sek. wszystko jest cichutko, milutko itp :P

#27 Masta20PL

Masta20PL

Member

• Members
  • PipPip
  • 838 postów

Napisany pią 26 cze 21:06

Ogólnie moja 2 letnia 60 Gb chodziła cichutko. Teraz po zakupie nowej 40 GB cisza w pokoju panuje jakieś 10 minut? Wtedy strasznie głośno przez 20min wtedy cisza i tak w kółko...

#28 SYROB

SYROB

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany czw 31 gru 06:57

hmm ja najpier mialem 60gb i wydawala mi sie bardzo cicha przy xo z 2005 potem kupilem 80g dla dziecka i stwierdzilem ze 80 jest znacznie cichsza, potem padla moja 60gb kupilem slima i sie okazalo ze jest znacznie cichszy od 80gb a co do czyszczenia srodka konsili z brudu..... wiec mimo czestego odkurzania i wyciagania brudu okurzaczem to rozkrecilem swaja 60gb "po smiertnie" i ilość syfu byla przerazajaca !!!!!!

#29 ocelot_0x

ocelot_0x

Newbie

• Members
  • Pip
  • 474 postów
  •  PSN: Battlefield Bad Company 2 + Mam Headset !!

Napisany czw 31 gru 08:07

Wiem, że nie na temat ale to straszne co piszecie. "Miałem 60GB", "2 letnia 60gb CHODZIŁA cicho" itd.

Właśnie będzie mijać 2 rok za niedługo mojej 60gb  crayy crayy crayy

Co do głośności - kiedyś chodziła ciszej, teraz dość głośno ale nie przeszkadza przy filmach czy grach więc spoko.

#30 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów
  •  PSN: P|69 Member

Napisany czw 31 gru 11:54

A ma ktoś sposób jak rozkręcić konsole by ją przeczyścić?

#31 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany czw 31 gru 14:00

Coś mi się wydaje, że raczej to nie przedłuży twojej gwarancji jeżeli jeszcze takową posiadasz :P
Metoda na odkurzacz też nie jest zbyt bezpieczna. Te złośliwe urządzenia czasem lubią wciągnąć więcej niż byśmy chcieli... Qw:

#32 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów
  •  PSN: P|69 Member

Napisany czw 31 gru 14:03

Czyli lepiej zostawić i nic nie robić?

#33 eMeNeMs

eMeNeMs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 399 postów
  •  PSN: pr0 snipeR

Napisany pią 01 sty 09:56

ja od 2 lat, co 2 tygodnie przejezdzam odkurzaczem po wszystkich wentylatorach i nigdy sie nic nie stalo, a konsola po takim zabiegu pracuje znacznie ciszej. Mysle, ze to bezpieczniejsze niz otwieranie ps3

#34 Guest_DarkNostris_*

Guest_DarkNostris_*
  • Guests

Napisany sob 09 sty 23:56

Generalnie to największym wrogiem jakiegokolwiek chłodzenia w sprzęcie elektronicznym jest dym z papierosów. W połączeniu z wilgocią powietrza powoduje taki zlepek syfu, że żaden fan_test nie pomoże nawet gdyby wentylator kręcił się 1000x szybciej. Zalepia to to radiator i powoduje trudniejsze odprowadzenie ciepła co prowadzi do częstszego włączania śmigła.
Do czyszczenia dokładnego wymagane jest rozebranie konsoli i wyczyszczenie fizyczne radiatora najlepiej środkiem typy Kontakt... Oczywiście sam wentylator a dokładniej jego ułożyskowanie również dostaje po tyłeczku...

#35 tollo-12

tollo-12

Newbie

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany nie 10 sty 15:12

U mnie nikt w domu nie pali a chodzi bardzo i to bardzo głośno niedługo daję ją do serwisu a jak nie naprawią to dokupuję większe chłodzenie . x/x/

#36 m0rGi

m0rGi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 300 postów
  •  PSN: Play hard go to pro !

Napisany wto 12 sty 00:33

eMeNeMs u mnie moja mama czasami odkuza wedlug mojego "DOKLADNEGO tutorialu"  xD , 60 po awari 2,5 roku smiga

#37 emska

emska

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany wto 11 lis 19:36

W ogóle jej nie słychać.

#38 gyros0

gyros0

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany czw 13 lis 16:16

Po dłuzszym zuzyciu oczyiwiscie coraz głosniej. Na poczatku idealnie cicho, pozniej powoli cos zaczeło hałasować

#39 NemezisIII

NemezisIII

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany czw 13 lis 22:43

Moja konsolka jest ledwo słyszalna 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników