Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza bijatyka na PlayStation 3

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Najlepsza bijatyka na PS3 to: (23 użytkowników głosowało)

Najlepsza bijatyka na PS3 to:

1. Street Fighter IV (3 głosów [12.50%])

Procent głosów: 12.50%

2. Głosowano Tekken 6 (11 głosów [45.83%])

Procent głosów: 45.83%

3. Mortal Kombat vs DC Universe (1 głosów [4.17%])

Procent głosów: 4.17%

4. UFC Undisputed (1 głosów [4.17%])

5. Fight Night Round 4 (1 głosów [4.17%])

6. Blazblue Calamity Trigger (2 głosów [8.33%])

Procent głosów: 8.33%

7. Soul Calibur 4 (4 głosów [16.67%])

Procent głosów: 16.67%

8. Dragon Ball Raging Blast (1 głosów [4.17%])

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 FloreK

FloreK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6368 postów

Napisany pią 30 lip 00:05

Gatunek ten, niemal zupełnie mi obcy, chce mnie do siebie przekonać jeszcze przed premierą MvsC3 i Mortal Kombat. Mój jedyny kontakt z bijatykami na obecnej generacji konsol (nie licząc demek) to... Tekken 5 z PS2... czyli można powiedzieć, że kontaktu nie było. ;) Miałem w swoich łapkach Fight Night Round 4, ale po pierwszej walce gra wróciła do właściciela, nie lubię boksu to i nie mogłem polubić gry. stic-k Zamierzam obadać przynajmniej 2 pozycje dostępne na rynku stąd temacik i pytanie w co warto zainwestować? Tym bardziej, że ceny większości są na zadowalającym poziomie. Bardzo ciągnie mnie w do siebie Mortal Kombat vs DC Universe i to chyba jest pewniak do zakupu, kolejnym tytułem zostanie prawdopodobnie SFIV, ale jeśli macie inne propozycję to z chęcią się z nimi zapoznam. Wrzucam ankietę, jeśli jakiegoś tytułu będzie Wam brakowało to dajcie znać w postach. ;)

#2 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pią 30 lip 01:15

Jak masz wybrać 2 gry, to wybrałbym jedną 2D i jedną 3D. Jak 2D to wiadomo SSFIV, jak 3D to z tej listy koniecznie Soul Calibur, choćby po to, żeby zobaczyć jak daleko poszła technika animacji biustu :P

#3 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany pią 30 lip 06:04

Street Fighter. Nie ma prostszej gry do nauczenia się i wymiatania oponentów. Wszak nie mam bo bijatyki zaczynają powoli mi się nudzić. Jedynie nowy MK mnie interesuje z tego gatunku Qw:

#4 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany pią 30 lip 08:38

Public, chyba grałem w inną grę ale SSFIV nijak nie jest grą 2D :P
2D to SSFIITHR i BlazBlue. Pozostałe to 3D. Jak już chcesz być dokładny to SFIV to 2.5D ;)

Wszak nie mam bo bijatyki zaczynają powoli mi się nudzić.

A jakbyś tak po polsku napisał :P

#5 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany pią 30 lip 08:45

Mechanika jest 2D, nie obchodzi mnie, że postacie są 3D :P

#6 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  •  PSN: polo510

Napisany pią 30 lip 08:53

Soul Calibur IV ^-^    SFIV mi klimatem nie pasuje a jak gralem u kuzyna to jakas dziwna dla mnie jest ta gra '8[

E: call 997

#7 forsa160

forsa160

Newbie

• Members
  • Pip
  • 452 postów

Napisany pią 30 lip 09:31

Ja by do tej listy dodał jeszcze Dragon Ball Raging Blast.......

#8 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany pią 30 lip 10:23

A jakbyś tak po polsku napisał :P

Po prostu uczenie się wszystkich możliwych kombinacji nie wchodzi mi już tak do głowy jak kiedyś :) W dodatku dla mnie bijatyki są już za płytkie i wydawać na nie 200zł w ogóle mi się nie widzi. Nawet do końca nie wiem czy takiego mortala kupie day one  ^-^

#9 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany pią 30 lip 14:31

Swego czasu na X360 grałem w FNR3 i potem VF5. Obie wspominam bardzo przyjemnie ze wskazanie na FNR, który mnie po prostu wchłonął w całości. VF5 też było niczego sobie. Na PS3 jakoś nie miałem chęci na żadną mordoklepkę, ale być może zdecyduje się właśnie na 4 część boksu od EA. Toteż na nich oddaje swój głos.

Jednak nie powiem, przy demach UFC (zarówno 09 jak i 10) oraz SC4 w pojedynkach z kuzynem bawiłem się naprawdę świetnie, mimo, że wyboru wielkiego w nich się nie miało.

#10 rirek

rirek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 95 postów
  •  PSN: NIE POWIEM

Napisany sob 31 lip 19:29

BB CS~ imho jedyna dobra bijatyka na ps3, innym nie sprzyja obecna generacja :0

#11 Crying_Wolf

Crying_Wolf

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  •  PSN: More Than Meets The Eye | Eat shit and die!

Napisany sob 31 lip 19:37

Gatunek ten, niemal zupełnie mi obcy, chce mnie do siebie przekonać jeszcze przed premierą MvsC3 i Mortal Kombat. Mój jedyny kontakt z bijatykami na obecnej generacji konsol (nie licząc demek) to... Tekken 5 z PS2... czyli można powiedzieć, że kontaktu nie było. ;) Miałem w swoich łapkach Fight Night Round 4, ale po pierwszej walce gra wróciła do właściciela, nie lubię boksu to i nie mogłem polubić gry. stic-k Zamierzam obadać przynajmniej 2 pozycje dostępne na rynku stąd temacik i pytanie w co warto zainwestować? Tym bardziej, że ceny większości są na zadowalającym poziomie. Bardzo ciągnie mnie w do siebie Mortal Kombat vs DC Universe i to chyba jest pewniak do zakupu, kolejnym tytułem zostanie prawdopodobnie SFIV, ale jeśli macie inne propozycję to z chęcią się z nimi zapoznam. Wrzucam ankietę, jeśli jakiegoś tytułu będzie Wam brakowało to dajcie znać w postach. ;)

Skoro chcesz się przekonać do bijatyk, żeby grać w MvsC3 i Mortal Kombat to ja bym na twoim miejscu brał Street Fighter IV (najlepiej tą nowszą wersję) i BlazBlue. To chyba najlepsze bijatyki jak do tej pory. No i wpasowują się w styl gier, na które czekasz.
Mortal Kombat vs DC Universe to spłycone do granic możliwości dziadostwo, z tego co się orientuję. Tekkena przekombinowali, a Soul Calibur IV znudził mnie po tygodniu (chociaż bardzo lubię tą serię to jednak nie podołała).

#12 Choody

Choody

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2617 postów
  •  PSN: Go berserk

Napisany sob 31 lip 19:43

Z podanych powyżej to doradzałbym SF IV (obecnie oczywiście lepiej SSF IV:) oraz Soul Calibur 4.

MK vs DCU nie jest złym mordobiciem, jednak po odebraniu krwi i mięsa niewiele pozostaje :)

#13 Kacper20

Kacper20

Newbie

• Members
  • Pip
  • 339 postów
  •  PSN: Buuu!

Napisany sob 31 lip 23:06

Ja szczerze mówiąc też mam ochotę zakupić jakąś bijatykę,  na imprezkach sprawdzają się w miare, sporo zabawy. 
Myślę nad SSF, grałem też w Soul Calibura i był całkiem, całkiem. Mortala pewnie też zakupię, ale poczekam na recenzje najnowszej wersji.

#14 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany sob 31 lip 23:15

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowy Mortal będzie taką samą rewolucją jak część pierwsza i druga bad-gerl

#15 Player One

Player One

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2743 postów
  •  PSN: My boot, your face; the perfect couple.

Napisany sob 31 lip 23:25

Nowy Mortal może być pierwszą bijatyką jaką kupię w tej generacji. Zapowiada się naprawdę zacnie :)

#16 Kacper20

Kacper20

Newbie

• Members
  • Pip
  • 339 postów
  •  PSN: Buuu!

Napisany sob 31 lip 23:27

Mam nadzieję tylko, że nie będzie jakiś mega-hiper trudny i tacy każuale w bijatykach jak ja sobie poradzą...

#17 Guest_DarkNostris_*

Guest_DarkNostris_*
  • Guests

Napisany sob 31 lip 23:38

No ja miałem nadzieję znaleźć faworyta w tym temacie. Jednak wyniki ankiety są niezobowiązujące. Za młodu połamałem nie jedną klawiaturę na MKII. Jestem ciekaw jak to wyjdzie... Póki co nie mam żadnych mordobić na PS3... 

#18 1_error

1_error

Newbie

• Members
  • Pip
  • 324 postów
  •  PSN: http://zonkpl.w.interia.pl

Napisany nie 01 sie 08:21

Osobiscie uwazam ze najlepsza gra byl SCIV. Tekken dla mnie byl dretwy a UFC to naparzalo sie naparzalo i offline to wystarczylo ale online to juz padem rzucalem. 

#19 FloreK

FloreK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6368 postów

Napisany nie 01 sie 08:51

Ja by do tej listy dodał jeszcze Dragon Ball Raging Blast.......

Dodane ;) Dzięki za zainteresowanie, jak temat trochę przyspieszy to można zrobić z tego jakąś serie odnośnie różnych gatunków gier :) Mortal Kombat vs DC Universe zakupię tak czy tak bo jednak możliwość lania się Batmanem, Green Lanternem i resztą bandy bardzo do mnie przemawia bad-gerl

#20 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany nie 01 sie 08:54

1- BlazBlue
2- Soul Calibur 4

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników