Skocz do zawartości

Zdjęcie

PlayStation+

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
170 odpowiedzi na ten temat

#41 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany śro 30 cze 10:55

No jak PSN to wiadomo, że to waży mniej. Mi jednak chodziło o pełne wersje retail, np. taką Mafię 2. Czyli, że co te godzinne testowanie to będą śmieci z PSS? ;D

No to już wszystko w ręcach programistów. Na chwilę obecną masz dema inFamous (do ściągnięcia pełna wersja z PSN) i Heavy Rain. Co będzie dalej to się zobaczy. Może właśnie Mafia.
Prawda jest taka, że jeśli coś jest na BD to musi mieć kilka razy więcej miejsca bo dostęp do danych jest za wolny. W przypadku HDD to już nie problem, stąd tylko 6GB inFamous.

P.S.
Chcesz ciekawostkę, która rozwiąże Twoje wszelkie wątpliwości?

inFAMOUS Full Game Trial (Free and Exclusive to PlayStation Plus subscribers) File size: 6.88 GB

Downloadable Games
inFAMOUS ($29.99) File size: 6.9 GB

Czyli mamy 'demo'+kluczyk ;)

#42 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany śro 30 cze 10:59

Heh 7 giga? Mam rozumieć że to kompresja, a nie aktualna waga gry na BD?

#43 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany śro 30 cze 11:01

No masz za darmo, bo wywalasz za to 200zł na rok.

]
To samo mogę powiedzieć o Xbox live?  Qw:  Masz za darmo granie online i awatary bo płacisz 120zł na rok

#44 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany śro 30 cze 11:07

No masz za darmo, bo wywalasz za to 200zł na rok. Nie 70%, ale jak chcesz być dokładny to 66.5% * 120zl (XBL) = 200zł (PSN+) i zostaje Ci jeszcze 20gr na taniego lizaka w kształcie serduszka ;D

No tak ale pisałeś, że XBL jest 70% TAŃSZE od PSN+ co jest nieprawdą. Jest 40% tańsze, a PSN+ jest o te twoje 66.5% droższe od XBL :P I jak już wcześniej wspominałem, skończmy porównywanie XBL z PSN+ bo te usługi nie mają nic ze sobą wspólnego...

#45 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany śro 30 cze 11:37

Downloadable Games
inFAMOUS ($29.99) File size: 6.9 GB

$30 po dzisiejszym kursie to okrągła stówka. Szkoda, że inFAMOUS w folii i platynie chodzi na allegro po 50zł, max 60zł. Dla kogo ta dystrybucja cyfrowa? stic-k

No tak ale pisałeś, że XBL jest 70% TAŃSZE od PSN+ co jest nieprawdą. Jest 40% tańsze, a PSN+ jest o te twoje 66.5% droższe od XBL :P I jak już wcześniej wspominałem, skończmy porównywanie XBL z PSN+ bo te usługi nie mają nic ze sobą wspólnego...

Haha! Widzisz, co to kawa robi z człowiekiem, jak się jej nie dopije do końca. Procenty nie działają w dwie strony, oczywiście mój FAIL. Dżizas dzieci w podstawówce już dodają, a mi się zapomniało ;D

#46 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany śro 30 cze 11:47

Dla kogo ta dystrybucja cyfrowa? stic-k

Nie wiem ale jak ja byłem młody to jeszcze internetu nie było i teraz bez pudełka i nośnika to dla mnie nie gra ;)

#47 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany śro 30 cze 12:28

ja jestem zwolennikiem zawartosci na hdd - szybki dostep do gry i krotsze loadingi. nie musze sie przechodzic do drugiego pokoju, w ktorym stoi moja kosiarko-wiertarka, zeby wachlowac plytami. nie martwie sie czy plyta mi peknie, czy sie porysuje. gier i tak nie sprzedaje, wiec mi pudelko z plyta lotto. jestem ciekaw co steam moze nam przyniesc ciekawego. mam nadziej, ze normalne ceny dostosowane do cyfrowej dystrybucji. w koncu pobierajac gre, wykorzystuje tylko ich transfer i zuzywam dyski wmacierzy... jak mozna byc tak pazernym i bezwzglednym, zeby windowac ceny dystrybucji cyfrowej....  gunfirebandana

#48 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany śro 30 cze 13:10

Steam na PS3 to tylko taki serwisek będzie. Ściągniesz łatki, kupisz Portala, HL 3 albo episode 3 (na pewno będzie). Za to Steam na PC jest przykładem jak powinien wyglądać serwis dla graczy. Nic lepszego jak do tej pory nie widziałem.

#49 oktis77

oktis77

Newbie

• Members
  • Pip
  • 272 postów

Napisany śro 30 cze 14:36

Nie dostaniesz do sprawdzenia każdego tytułu w postaci demo, bo najpierw to demo musi zostać stworzone, a to zależy od producenta.

Wiele z tych dem jest zrobionych bo mogę je ściągnąć w XLivie więc nie powinno być problemu. Zastanawia mnie brak tych demek, czyżby producenci nie mieli płacone od sprzedanej kopii na PSNie (inaczej pewnie chcieliby zachęcić graczy do kupowania ich produktu).

Nie interesuje mnie czy PSN+ jest droższy od golda czy nie bo to inny produkt. Interesuje mnie czym chce mnie zachęcić firma Sony do sięgnięcia po ich plusika, a na dzień dzisiejszy to jakoś nie widzę sensu.

A ze steamem Maras to też pamiętam różne cyrki, jak choćby potrzeba ściągnięcia patcha do bodajże Empire Total War bo inaczej nie można było włączyć gry chociaż z góry się wiedziało, że ten patch "kaszanił" gierkę.

#50 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany śro 30 cze 15:26

A tego to ci nie powiem. Jeden błąd w porównaniu do tysiąca PSNu i XBL nie zmieni mojego zdania :)

BTW na konsoli mam kilka kont i mogę się zalogować na każde oprócz swojego. Wchodzę na stronę PSPL i widzę napis "częściowo niedostępne". Czy zawsze Ja muszę mieć takiego pecha? A klucze na bety to se sam kurde muszę szukać >:(

#51 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany śro 30 cze 16:08

Steam niczego nie przyniesie, bo to banda złodziei. Pusty śmiech mnie ogarnia kiedy widzę, że nowość na PC kosztuje u nich tyle samo co wersja konsolowa w sklepie (a nawet więcej SIC!) - 50E, ponad 200zł tyle chcą za grę w dniu premiery rotfl/

#52 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany czw 01 lip 09:00

Na PC? To faktycznie śmiech na sali.

BTW na konsoli mam kilka kont i mogę się zalogować na każde oprócz  swojego. Wchodzę na stronę PSPL i widzę napis "częściowo niedostępne".  Czy zawsze Ja muszę mieć takiego pecha? A klucze na bety to se sam kurde  muszę szukać

Dajesz powody by Sony Cię po prostu nie lubiło.

#53 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany czw 01 lip 09:56

A ja taki rzetelny konsument jestem crayy rotfl/

#54 cinek10

cinek10

Newbie

• Members
  • Pip
  • 81 postów

Napisany pią 02 lip 13:51

Mnie pomysł tego PSN+ zbytnio nie obchodzi

#55 Cerb3rus

Cerb3rus

Mój post jest lepszy od Twojego

• Members
  • PipPipPip
  • 1822 postów
  •  PSN: Cerb3rus1992

Napisany pią 02 lip 22:24

Ja już niedługo też biorę PS Plus na 3 miechy (potem na rok), tylko czekam aż dojdzie zdrapka.

#56 Razziel

Razziel

Newbie

• Members
  • Pip
  • 314 postów
  •  PSN: Leader [P][K]

Napisany sob 03 lip 23:58

Mała ciekawostka, w sklepiku PSN US jest + w wersji na rok i dodatkowo 3 miesiące gratis - w cenie 165zł po dzisiejszym kursie $

#57 shearerr

shearerr

Newbie

• Members
  • Pip
  • 66 postów

Napisany nie 04 lip 01:47

Na 3 miesiace kosztuje 17 dolarow z groszami i plus tax = 20$ bez kilku centow. Zawiodlem sie na tym, ale mam nadzieje, ze beta testy mi to wynagrodza :P

#58 Razziel

Razziel

Newbie

• Members
  • Pip
  • 314 postów
  •  PSN: Leader [P][K]

Napisany nie 04 lip 10:59

Na 3 miesiace kosztuje 17 dolarow z groszami i plus tax = 20$ bez kilku centow. Zawiodlem sie na tym, ale mam nadzieje, ze beta testy mi to wynagrodza :P

Na PSN US masz te 3 miesiące ZA DARMO jak kupisz subskrypcję na rok.

#59 Klonik

Klonik

Member

• Members
  • PipPip
  • 943 postów

Napisany nie 04 lip 11:19

Lepiej, by to wyglądało jakbyś zacytował Cerb3rus'a.
Na jednym takim forum już dzielą konta na 5 i się po 40zł. Składają... Zastanawiam się czy im to wypali, bo przecież przy każdym fullu/demie na PS3 jest napisany właściciel... 
Podobno to działa i jest napisane w regulaminie sony, że można na 5 dzielić... Czemu Sony tego nie ukróci?

#60 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany nie 04 lip 11:28

Bo ich filantropia i chęć dawania wszystkiego za darmo nie zna granic. Jeśli faktycznie PSN+ działa na 5 kontach, to śmiech na sali hm... ;D

Zaraz sam sobie założę z ziomkami haha!

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników