Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muzyka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1036 odpowiedzi na ten temat

#1 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany wto 16 gru 17:56

W tym temacie piszemy tylko i wyłącznie o tym, jakiej muzyki lubimy słuchać. Żadnych komentarzy w stylu 'chyba jesteś głupi, bo słuchasz...' Za takie posty polecą warny. W sumie ja mogę zacząć...

...tylko od czego? Lubię naprawdę wiele gatunków muzycznych. Przede wszystkim słucham wszelkich odmian rocka (punk, metal, alt i jeszcze trochę). W tym gatunku (i ogólnie) moim ulubionym zespołem jest System of a Down. W punku króluje The Offspring, a z muzyki ciężkiej najbardziej lubię Iron Maiden, ACepiorunDeCe i jeszcze trochę Black Sabbatha. Lecimy dalej - oldschool. Uwielbiam klimaty lat '70 i '80, a to przez GTA Vice City i Flash FM. Bee Gees i Michael Jackson rządzą! :) To tego jeszcze kilka starszych kawałków, np. z soundtracka filmu Death Proof niejakiego Quentina T. Natomiast przez GTA SA i stację Playback FM polubiłem czarny rap z lat '90, nigga! Na razie to tyle, dopiszę coś, jak mi się przypomni.

PS
Ubóstwiam po prostu Ala Yankovica za jego niesamowite parodie znanych piosenek. Kto słucha, tan wie, o co chodzi... :)

• NellieKef, Payorrigolo, Encubcurb i 3 innych lubi to

#2 Allu

Allu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 142 postów
  •  PSN: Angry PlayStation Nerd

Napisany wto 16 gru 19:59

Ubóstwiam po prostu Ala Yankovica za jego niesamowite parodie znanych piosenek. Kto słucha, tan wie, o co chodzi... :)

Ten Pan potrafi rozbawić :)

Ja generalnie słucham wszystkiego jak leci oprócz pop'u (wyjątek - Japońska odmiana), polskiego Hip Hop'u i techno.

Moje serce jednak należy do Rock'a, Punk'a, Jazz'u i... muzyki klasycznej.

Ulubione zespoły? Tenacious D, IRA, Queen, Gogol Bordello, COMA, Dio, Ayumi Hamasaki, Mozart i wieeeeele innych  8)

#3 tymosz0

tymosz0

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany wto 16 gru 20:37

No cóż.. Polski RAP (a nie jak to niektórzy mówią "hip hop" - nie można słuchać KULTURY!!)

Peja, Hemp Gru, WWO, ZIP SKLAD, Firma, etc...

#4 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany wto 16 gru 21:47

@Allu:
Swój chłop! Gogol jest super! :)

#5 Guest_hajpek_*

Guest_hajpek_*
  • Guests

Napisany śro 17 gru 00:57

a ja preferuję elektroniczne brzmienia pokroju Techno, D'n'B, Jungle a kończąc na wszelkiego rodzaju Minimalach,Goa i Ambientach  ale to wszystko bardziej z gatunku Underground jak komercyjnych pierdołów ;) lubię wolniejsze jak i szybsze beaty ;) wykonawców sporo by tu wymieniać :P ale jak już miałbym coś dawać to z Techno bym zaproponował Mauro Picotto z albumem Metamorphose i The Album gdzie znajduje się jeden z najpopularniejszych jego utworów Baguette wciskany niegdyś do praktycznie każdego setu sceny Underground 8) Polską ekipę GOSIAKI w skład której wchodzili GoGo, Siasia i Kino kiedyś wydali fajny album ale nie pamiętam tytułu :(  z polski jeszcze Tromesa a z D'n'B Fizyk, K.A.T.A.R,Rzozr point oraz brawa się należą polakom z Sonic Trip bo pokazali klasę i że polska scena muzyczna nie śpi i potrafi równie dobrze jak koledzy z Berlina wymiatać na czarnych płytach :) tak poza tym to Noisia,Teebee,Spor (kawałek to the death wymiata jak i Hydra ;) ),High Contrast,Omni Trio, sporo tego jest tak więc poprzestanę na tym co napisałem już :P do tego podoba mi się też muzyka instrumentalna i klasyczna a w szczególności gitara klasyczna gdzie Jose Gonzalez z utworami Heartbeats i Crosses zrobił na mnie wielkie wrażenie :) do  tego dochodzi jeszcze gra na pianinie co jest dla mnie czymś wspaniałym :) to tyle jeśli chodzi o muzykę jaką preferuję.

#6 Guest_Wiekuisty_*

Guest_Wiekuisty_*
  • Guests

Napisany śro 17 gru 01:30

Po co się rozpisywać? http://www.lastfm.pl...user/Wiekuisty ;)

#7 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany śro 17 gru 07:26

z klasyków rozrywki to na pewno Michael Jackson,

a dziś to w sumie przede wszystkim słucham Radia, i praktycznie jest to tylko i wyłącznie TRÓJKA :)

a tak w tej chwili już nie ma zespołu, który by był dla mnie numer jeden,

ciekawe czy ktoś z Was słyszał o SDM (stare dobre małżeństwo) na wypad w Bieszczady w sam raz ;)

#8 saincik

saincik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 218 postów
  •  PSN: Now, do you wanna ride or die?

Napisany śro 17 gru 08:22

a ja preferuję elektroniczne brzmienia pokroju Techno, D'n'B, Jungle a kończąc na wszelkiego rodzaju Minimalach,Goa i Ambientach  ale to wszystko bardziej z gatunku Underground jak komercyjnych pierdołów ;) lubię wolniejsze jak i szybsze beaty ;) wykonawców sporo by tu wymieniać :P ale jak już miałbym coś dawać to z Techno bym zaproponował Mauro Picotto z albumem Metamorphose i The Album gdzie znajduje się jeden z najpopularniejszych jego utworów Baguette wciskany niegdyś do praktycznie każdego setu sceny Underground 8) Polską ekipę GOSIAKI w skład której wchodzili GoGo, Siasia i Kino kiedyś wydali fajny album ale nie pamiętam tytułu :(  z polski jeszcze Tromesa a z D'n'B Fizyk, K.A.T.A.R,Rzozr point oraz brawa się należą polakom z Sonic Trip bo pokazali klasę i że polska scena muzyczna nie śpi i potrafi równie dobrze jak koledzy z Berlina wymiatać na czarnych płytach :) tak poza tym to Noisia,Teebee,Spor (kawałek to the death wymiata jak i Hydra ;) ),High Contrast,Omni Trio, sporo tego jest tak więc poprzestanę na tym co napisałem już :P

Bratnia dusza :D Dodalbym Tige i Mario Ranieri, do tego Drumsy - Aprhodite.

#9 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany śro 17 gru 10:31

A ja ostatnio bardzo dużo słucham soundtracków z filmów i gier.
Panowie lubiący techno, polecam gorąco sountrack z Ghost in The Shell.

#10 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany śro 17 gru 10:49

Ja jeśli chodzi o muzę miałem już różne loty. Od Minimali, elektro, trance i 48 maratonów w klubach przez metal, jazz, rap i funky.
W wolnym czasie kręcę plackami w klubach i przez ostatnie lata był to hip-hop, funky, regge ale ostatnio ciągnie mnie coraz bardziej w rockowo-metalowych kierunkach.
Najbardziej lubię może nie muzykę ale scratch i samo jego "wytwarzanie" :P
Z zespołów podam tylko klasyki bo te  mają w mojej płytotece miejsca dla vipów i raczej ich nie stracą:
Mettalica, Sepultura, Bestie Boys, Nas, Naughty by Nature, Prodidgy, Chemical Brothers (Heinekeen 2008 - masakra)
Do tego trochę polskich rap-kozaków ale już coraz rzadziej albo słucham tylko płyt znajomych.
pozdro

#11 Guest_hajpek_*

Guest_hajpek_*
  • Guests

Napisany śro 17 gru 13:25

Bratnia dusza :D Dodalbym Tige i Mario Ranieri, do tego Drumsy - Aprhodite.

Aphrodite mam całą dyskografie :) ogólnie muzyki DnB i różnych jej odmian jak i techno mam strasznie dużo ;) i sporo już klasyków których ciężko dostać a które nabyłem w Niemczech  8) posiadam również sporo vinyli z taką muzą :)

#12 Forty

Forty

Member

• Members
  • PipPip
  • 974 postów
  •  PSN: This is living

Napisany śro 17 gru 15:06

Red Hot Chili Peppers
Jay Roc
czeslaw Spiewa :P
I w ogóle co w ucho wpada

#13 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany śro 17 gru 15:42

czesław jest dobry :) i bardzo mocno lansowany na radiowej trójce,

#14 [.e3!]pawlos26

[.e3!]pawlos26

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany śro 17 gru 17:34

Najwieksza milosc to Hardstyle i rap ;D oprocz tego jumpstyle, trance, electro, house, dnb, bassline

#15 Bubaśny

Bubaśny

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1874 postów
  •  PSN: Bubasny

Napisany śro 17 gru 18:39

Ja na ogół słucham rapu głównie amerykańskiego, ale czasami jakieś polskie kawałki też pójdą i techno czy pop czasami też wpadnie :)

#16 Astarr

Astarr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9187 postów
  •  PSN: Astarr

Napisany śro 17 gru 20:11

Czego słucham? Ciężkiego grania. Chociaż najważniejsze jest dla mnie to co muzyka ze sobą niesie. Nie lubię bezsensownych kawałków o niczym. Chcę aby muzyka mnie rozbawiła, poruszyła, zmotywowała.

Moje ulubione zespoły?
System of a Down (do 3 płyty - później ich nie uznaje),
Disturbed (jeden z niewielu zespołów który potrafi utrzymać poziom z płyty na płytę)
The Offspring (starsze płyty)
Rise Against,
Faust Again,
36 Crazyfists,
Mudvayne (wybrane kawałki),
As I Lay Dying,

Do tego dochodzi muzyka z gier i filmów. Boski soundtrack z MGS4, Heavenly Sword, God of War i Requiem for a Dream. Długo by wymieniać.

Jak widać muzyki słucham różnej. Liczy się poziom - nie gatunek :)

#17 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany śro 17 gru 20:13

O, dzięki Astarr. Przypomniałeś mi, że uwielbiam OSTy z MGS. ;D

#18 LosGutos

LosGutos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  •  PSN: Wujek Samo Guci0

Napisany czw 18 gru 00:13

OOO Widzęe cosik dla mnie :) ostatnio przesłuchuje Armina Van Buurena i jego sety,  bardzo lubię też  Dj'a Tiesto Carl'a Coxa (jeśli ktoś lubi taką muzkę to polecam film It's all gone Pete Tong), a poza Trance, ale też w tym klimacie to muzyka elektroniczna, Ambient, uwielbiam oczywiście lata 70, 80 i 90 (dlatego ostatnio kupiłem singstara :P ) niektóre nowe pozycje, czasem mam zajawkę na muzykę klasyczną co by odstresować się od codziennych kłopotów :) ogólnie jestem melomanem i często-gęsto zlepiam własne projekty :)

#19 triglav

triglav

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  •  PSN: CoD fan

Napisany czw 18 gru 16:10

Ja slucham najczesciej rapu amerykanskiego. Lubie tez czasami posluchac metala i "pop rock". Co do ulubionych zespolow, wykonawcow i utworow to wymieniam 50 Cent, The Game, Lil Wayne, Snoop Dogg, Ice Cube, Massive Attack, Linkin Park oraz Metallica i Rammstein. To tyle. Wielu z bardzo wielu...

#20 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany pią 19 gru 13:34

Jesli chodzi o mnie to muzyki moge sluchac praktycznie kazdego typu - bez przesady typu techno...  >:( - ale szczególnie lubie Bomfunk Mc's, TheProdigy, Pendulum i te klimaty ;]
Trance tez nie pogardze ;)
Ostatnio nawet nuciłem muzyczkę z LBP  :P ;D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników