Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefony i tablety

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
980 odpowiedzi na ten temat

#41 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany pon 07 cze 16:10

@saperman ja również dbam nie tyle o telefony co o sprzęt różnej maści u mnie wszystko co jest związane ze sprzętem to święte :D zawsze sobie czyszcze przy sprzątani wszystko odkurzam w kabelkach i w ogóle pożądek to pierwsty stopień do dobrej zabawy ;) .Ale bywają też ludzie którym to jest obojętne nie raz pójde do znajmego siadam przy kompie łapie za myche i aż mnie ch.j strzela bo jest nie czysta bo spożywa posiłki przed kompem..ja czegoś takiego nie akceptuję.Ogólnie jestem raczej osobą pedantyczną nie chodzi już tylko o sprzęty w bajzlu żyć nie mogę 8)

Dokładnie to samo mam  pop:! Z jedną tylko różnicą - też jem przy komputerze. Nie zmienia to jednak faktu, że mimo to wszysto aż lśni. Choć jak czasami widze (głowne laptopy), że jak kładziesz ręce to ci sie przylepiają bo jakis sok sie rozlał... Maszakra  ;D

A dziś konferencja apple, będzie nowy iPhone :D

Totally brand new iPhone 10G HD 3D z wejsciem na odkurzacz? Też sie nie moge doczekać co nowego pokażą...

A tak serio, mogliby poprawić aparat, zwiększyć moc obliczeniową procka. Mi tylko tego w tym telefonie brakuje ( co nie zmienia faktu, że dalej uważam go za komercyjne gówno dla hamburgerów  pop:! )

#42 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany śro 13 paź 11:15

w moje ręce wpadł SCIphone i86+ ten telefon to taki tańszy iPhone, jak ktoś siedzi w telefonach to wie co to za złom :P Szukam do niego oprogramowania w celu wrzucenia mu jakiś dodatkowych bajerów, ale coś google nie chce współpracować :o znacie może jakieś linki co z tym telefonem można robić?

#43 BrianPL

BrianPL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 353 postów
  •  PSN: Life is your game

Napisany śro 13 paź 17:21

Ja jestem hard-kor w Grudniu bo na 100% będzie wtedy w Orage kupuje TO zgadjicie co  sku-ll

#44 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany śro 13 paź 20:13

Tylko nie mów, że gubiącego zasięg iShita. To już Samsung Galaxy S lepszy..

#45 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany czw 14 paź 09:24

To żeś doje.... teraz. Hahahahahaha

#46 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany czw 14 paź 09:35

a co nie prawda? Pan Steven mówi:
trzymać iphon prawa ręka, ciemny lud tak robić ;D

to jeno fakt jest :)

#47 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany czw 14 paź 09:46

Było minęło. Pierwsza partia jak najbardziej miała ten problem. Teraz to już przeszłość. Poza tym szajsung ? No sory

#48 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany czw 14 paź 10:10

może i minęło nie wnikam, na mnie iphonek i tak wrażenia nie robi.

kumpel ma aville i całkiem dobrze się sprawuje, raz na jakiś czas bateria trzaski łapie - telefon nie chce się włączyć, po za tym menu ma przyjemne i esy się dobrze pisze. sam miałem jakiś tam rozsuwany i też problemów nie miałem.

#49 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany czw 14 paź 11:17

Imo Galaxy S jest o niebo lepszy, połowę tańszy z lepszym wyświetlaczem SAMOLED [sprawdzone organoleptycznie] a i funkcjonalnością nie ustępuje. No ale wiadomo - marka Apple działa stymulująco...

#50 BrianPL

BrianPL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 353 postów

Napisany czw 14 paź 11:44

Tylko nie mów, że gubiącego zasięg iShita. To już Samsung Galaxy S lepszy..

Buee kupuję gubiącego iPhona 4 :D z pokrowcem i nie będe gubił zasięgu...

Sprawdziłem z tym zasięgiem na mojej N95 też gubi jak kłade na nią ręke o.O

marka Apple działa stymulująco...

Jak widzę obgryzione jabłuszko to już musze fapować !

#51 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany czw 14 paź 12:13

Jak widzę obgryzione jabłuszko to już musze fapować !

Zarty zartami, ale taka jest prawda. Ja powiem o iphonie - co juz mowilem miliard razy tutaj - fajnie to wyglada. TYLE ! Stosunek cena do zawartosci produktu conajmniej smieszny...

Mataman... wyjasnij mi jedno.

Na poczatku mowisz "bylo minelo", "to juz przeszlosc" a potem mowisz "szajsung? no sory"...
Samsung jest teraz powaznym i wcale nie odstajacym graczem na rynku telefonow komorkowych w przeciwienstwie do tego co bylo  pare lat temu... Napewno wolalbym Samsunga (ktorego ekrany dotykowe sa poprostu dobre ostatnimi czasy) anizeli Nokie lub SE, ktore w ostatnich 2 latach zwiesniaczyly sie TOTALNIE! (mowa oczywiscie smarphonach tych trzech producentow...)

Ja poszedlem troche dalej i od poltora miesiaca jestem SZCZESCLIWYM uzytkownikiem HTC HD2 i powiem wam, mimo, ze to nie android tylko WM, to jest telefon, ktorego potrzebowalem od dawna. Juz niedlugo Windows Phone 7 wiec things are getting even better...  pop:! Na dodatek, w zeszlym tygodniu miala miejsce premiera Spotify na WM -niczego wiecej do szczescia mi nie potrzeba  bad-gerl

#52 BrianPL

BrianPL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 353 postów

Napisany czw 14 paź 12:40

Zarty zartami, ale taka jest prawda. Ja powiem o iphonie - co juz mowilem miliard razy tutaj - fajnie to wyglada. TYLE ! Stosunek cena do zawartosci produktu conajmniej smieszny...

To prawda. Polityka cenowa "Jabłka" jest śmieszna, ale kupuje tylko dlatego , że orange ma bardzo tanio i zawsze chciałem mieć iPhona. Czwórka ma świetny desing jestem kupiony ^_^ jak by było w Polsce HTC EVO TOOOO MOŻE!

#53 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany czw 14 paź 13:32

@saperman, zgoda telefony samsunga poszły do przodu ale ....

Wyjdz z tym superduper amoledem na słońce, mało co zobaczysz. Poza tym pisałem to w odniesieniu do ipka 4.  Drogi ? W Orange przy 150zl abonamentu kosztuje coś ok tysiaka. I jest jedyną alternatywa dla mojego 3GS.

#54 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany czw 14 paź 13:38

Zaraz polecą się posty, że się czepiam..  ale Samsung i9000 GalaxyS kosztuje 699zł przy abonamencie 99zł [dla nowych klientów indywidualnych]. Tyle z mojej strony, nie mam zamiaru wywoływać wojenki.

#55 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany czw 14 paź 13:50

Ale nie ma i nie będzie miał gier na unreal engine :D Ja po zakupie IP sprzedałem psp.

#56 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany czw 14 paź 13:52

Ja poszedlem troche dalej i od poltora miesiaca jestem SZCZESCLIWYM uzytkownikiem HTC HD2 i powiem wam, mimo, ze to nie android tylko WM, to jest telefon, ktorego potrzebowalem od dawna. Juz niedlugo Windows Phone 7 wiec things are getting even better...  pop:! Na dodatek, w zeszlym tygodniu miala miejsce premiera Spotify na WM -niczego wiecej do szczescia mi nie potrzeba  bad-gerl

Ale co Ci z WM7 jak WM6.5 nie upgrade'ujesz :P

#57 aigorr

aigorr

Member

• Members
  • PipPip
  • 898 postów

Napisany czw 14 paź 14:24

@saperman, zgoda telefony samsunga poszły do przodu ale ....

Wyjdz z tym superduper amoledem na słońce, mało co zobaczysz. Poza tym pisałem to w odniesieniu do ipka 4.  Drogi ? W Orange przy 150zl abonamentu kosztuje coś ok tysiaka. I jest jedyną alternatywa dla mojego 3GS.

a miałeś go właściwie w dłoni na tym słońcu??
wydaje mi się, że nie....spróbuj, możesz być zaskoczony jak to ten szajsung idzie do przodu, i czy coś widać czy też nie,
aha, rozumiem, że nalepka apple na samochodziku obowiązkowa??

#58 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany czw 14 paź 15:17

Bez przesady. Ja kiedy byłem szczęśliwym użytkownikiem SE olewalem sprzęt Apple ciepłym moczem. Do momentu kiedy nie pobawilem się nim trochę. Teraz nie wyobrażam sobie mieć inny telefon, a to ze jest od steva gamonia ma najmniejsze znaczenie.

I tak, miałem galaxy w łapie na słońcu.

#59 aigorr

aigorr

Member

• Members
  • PipPip
  • 898 postów

Napisany czw 14 paź 15:26

to najwidoczniej o różnych telefonach rozmawiamy, albo na różnych szerokościach geograficznych go sprawdzaliśmy ;)

#60 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany czw 14 paź 17:00

Jak juz rozmawiacie o telefonie na sloncu... Nie wypowiadam sie pod tym  wzgledem o samsungu bo nie sprawdzalem. Moge tylko powiedziec co nieco o  HD2... No coz - za pierwszym razem bylem w szoku. Slonce daje naprawde  pozadnie (tymbardziej tutaj, w norwegii jako, ze jest nizej na niebie) a  moj Leo daje z siebie wszystko i nie ma zadnych problemow z  dostosowaniem podswietlenia. Wszystko widoczne jak w nocy. I naprawde  nie przesadzam. Wole nie wiedziec ile zuzywa wtedy bateria... ale i tak  laduje go codziennie  ;D

jak by było w Polsce HTC EVO TOOOO MOŻE!

Chcesz evo ? Kup HTC HD2 i wgraj androida. Bedzie DOKLADNIE to samo ;) Tylko, ze mozesz miec troche problemow z gwarancja...  ;D

Ale co Ci z WM7 jak WM6.5 nie upgrade'ujesz :P

Jak to nie ? Ostatnio czytalem notke od htc, ze uzytkownicy WM6.5 na ich telefonach otrzymaja mozliwosc upgradeu... Chyba, ze mi sie przysnilo. Musze maly research przeprowadzic...  :-[ 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników