Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefony i tablety

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
980 odpowiedzi na ten temat

#21 Gray FOX

Gray FOX

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany śro 02 cze 17:00

Od dwóch czy trzech lat SE K800i i nie widzę najmniejszego powodu, żeby kupować coś nowego. Ta cała żonglerka telefonami to dla mnie jakiś absurd  ;) Działa? Dzwoni? To po co nowy  '8[

#22 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów
  •  PSN: P|69 Member

Napisany śro 02 cze 17:36

iPhone 3GS, widzę ze mamy tutaj Nokia club.

16GB edycja u mnie :P

#23 TheMichal

TheMichal

Newbie

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany śro 02 cze 19:17

Ja mam od paru lat Nokię 6300 i po zmianie obudowy na całą czarną spełnia moje oczekiwania w 100%  ;)

#24 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany śro 02 cze 19:54

I o to chodzi w telefonie, żeby spełniał wymagania własciciela :)

@desert, u mienia toże sziesnadcat giga :D

#25 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów
  •  PSN: POZnan*

Napisany czw 03 cze 20:24

SE C902
Mam kilku znajomych pracujących od lat w telefonach, ostatnie co bym kupił to plastykowa Nokia ;D jeden upadek i po telefonie. Żona ma Omnie - wykonanie tych telefonów przypomina zabawki z kiosku ;D

#26 Guest_DarkNostris_*

Guest_DarkNostris_*
  • Guests

Napisany czw 03 cze 21:57

SE C905.
Dzwoni, wysyła SMS. Starczy. Nie rysuje się ekran. Żwawa obsługa i banalne jak to w zwyczaju SE menu.

#27 peekPL

peekPL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów
  •  PSN: Haruka & Kahori Challenge | Maria Ozawa

Napisany czw 03 cze 23:07

@Borys95 ja na Nokie nie narzekam spadła mi 3x z z około 2m i nic jedyne to pękł mi wyświetlacz ale to inna sytuacja miałem telefon w kieszeni podczas gry na boisku i kumpel kopnął we mnie przypadkowo i akurat pech chciał że trafiło mnie dokładnie w kieszeń i po wyświetlaczu ale wymieniłem za 70zł i chodzi jak nowa: ;)

#28 forsa160

forsa160

Newbie

• Members
  • Pip
  • 452 postów

Napisany czw 03 cze 23:30

Najlepszy telefon to Nokia 3310. Niezniszczalny telefon!! może spaść z 10 metrów i nic mu nie będzie, nawet jak go samochód przejedzie  bad-gerl ;D

#29 1_error

1_error

Newbie

• Members
  • Pip
  • 324 postów
  •  PSN: http://zonkpl.w.interia.pl

Napisany czw 03 cze 23:34

htc hd 2 obecnie i nie zanosi sie na to abym zmienil.

#30 Cerb3rus

Cerb3rus

Mój post jest lepszy od Twojego

• Members
  • PipPipPip
  • 1822 postów
  •  PSN: Cerb3rus1992

Napisany pią 04 cze 00:11

SE K800i, czasem mnie wnerwia port, gdy przerabiam go (przez kompa).

#31 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany pią 04 cze 16:48

@Borys95 ja na Nokie nie narzekam spadła mi 3x z z około 2m i nic jedyne to pękł mi wyświetlacz ale to inna sytuacja miałem telefon w kieszeni podczas gry na boisku i kumpel kopnął we mnie przypadkowo i akurat pech chciał że trafiło mnie dokładnie w kieszeń i po wyświetlaczu ale wymieniłem za 70zł i chodzi jak nowa: ;)

;D

Moja xpm5800 spadało już nie raz. Podczas jednego upadku, spadała po betonowych schodach składających się z 12 stopni. Polecam  pop:!
Innym razem, jak zawsze bawiłem sie dołączoną 'kostką do gitary na gumce' - alternatywa rysika. Jak mi ta gumka... jebs! Oczywiście jak zawsze, szczęscie sie do mnie nie usmiechalo i zdarzenie mialo miejsce na schodach :) Jeszcze innym razem, podczas naciagania przescieradła (na gumke) nie zauwazyłem telefonu. Wytworzyła sie pewnego rodzaju proca i telefon (nie wiem z jaką siłą, ale ledwo co to zauważyłem, prędkosc byla nieziemska) uderzył z odległości 1,5m w sciane. Na początku serce mi zamarło, ale potem zacząłem sie śmiać. Zawsze dbam o takie rzeczy, huham, dmucham, a tu taki incydent. Bywa.

#32 dj7ankes

dj7ankes

Newbie

• Members
  • Pip
  • 187 postów

Napisany pią 04 cze 16:59

Jeśli chodzi o niezniszczalne telefony, to dla mnie mistrza ma (miał) Siemens C65. Spadł mi z 5 (tak, piątego) piętra na ziemię, rozpadł się na części pierwsze, ale po złożeniu okazało się, że wciąż działa bez zarzutów  ;D
No ale trochę już czasu od owego incydentu minęło, obecnie mam HTC G1  :)

#33 peekPL

peekPL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów

Napisany pią 04 cze 21:35

@saperman ty jesteś hardkorem :D co ty wyprawiasz z tym biednym telefonem a najbardziej rozbawiło mnie to co napisałeś o tym prześcieradle jako proca wyobrażam sobie jak to musiało wyglądać i twoja mina zapewne BEZCENNA w00t

#34 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany pią 04 cze 22:16

@saperman ty jesteś hardkorem :D co ty wyprawiasz z tym biednym telefonem a najbardziej rozbawiło mnie to co napisałeś o tym prześcieradle jako proca wyobrażam sobie jak to musiało wyglądać i twoja mina zapewne BEZCENNA w00t

Dziękuje, dziekuje :D Tzn wiesz... ja o telefony zawsze dbałem, dbam i dbać będe. Zawsze ściereczka z mikrofibry, odcisków palców totalnie nie toleruje. Staram się kłaśc telefon w takich miejscach żeby nie porysować obudowy, o ekranie już nie wspominając. Ale takie incydenty jednak sie zdarzają, chcąc nie chcąc. A co do mojej miny podczas akcji z przescieradłem - sam bym chciał ją zobaczyć  ;D

Było nie było - telefon działa !  pop:!

#35 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany pią 04 cze 22:30

Moim ulubionym telefonem była nokia 3200. Wszyscy się z niego nabijali, a najbardziej mój tata  :D  Obudowa była przezroczysta i można tam było wkładać kartkę, i tak też robiłem. Wycinałem jakieś dziwne wzory i wkładałem w telefon przez co ciągle wyglądał inaczej :D Obudowa ciągle odpadała, miał aparat 0,3, który robił zdjęcia na których nie było nic widać, był skomplikowany (jak na nokie...) i dziwny, ale UWIELBIAŁEM go :D Najlepiej wspominam ten telefon  ^-^

Teraz mam Samsunga H1. Wysyła smsy, dzwoni, mogę pisać maile, mam neta, mp3 i dobry aparat- tego chciałem od telefonu i to mam :)

#36 peekPL

peekPL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów

Napisany sob 05 cze 00:45

@saperman ja również dbam nie tyle o telefony co o sprzęt różnej maści u mnie wszystko co jest związane ze sprzętem to święte :D zawsze sobie czyszcze przy sprzątani wszystko odkurzam w kabelkach i w ogóle pożądek to pierwsty stopień do dobrej zabawy ;) .Ale bywają też ludzie którym to jest obojętne nie raz pójde do znajmego siadam przy kompie łapie za myche i aż mnie ch.j strzela bo jest nie czysta bo spożywa posiłki przed kompem..ja czegoś takiego nie akceptuję.Ogólnie jestem raczej osobą pedantyczną nie chodzi już tylko o sprzęty w bajzlu żyć nie mogę 8)

#37 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany pon 07 cze 10:38

A dziś konferencja apple, będzie nowy iPhone :D

#38 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  •  PSN: polo510

Napisany pon 07 cze 11:48

a to on sie cos zmienia?? bo jak dla mnie to oni caly czas ten sam telefon sprzedaja dodajac do niego nowe funkcje i bezczelnie twierdzac ze to jest nowe rotfl/

#39 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów

Napisany pon 07 cze 12:28

hardware tez się zmienia

#40 Choody

Choody

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2617 postów
  •  PSN: Go berserk

Napisany pon 07 cze 13:30

a to on sie cos zmienia?? bo jak dla mnie to oni caly czas ten sam telefon sprzedaja dodajac do niego nowe funkcje i bezczelnie twierdzac ze to jest nowe rotfl/

Taki konkretnie płatny upgrade FW powiadasz? :D Już sobie wyobrażam w PS3 - nowe FW to i nowy model konsoli :P

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników