Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefony i tablety

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
980 odpowiedzi na ten temat

#1 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  •  PSN: polo510

Napisany wto 01 cze 22:59

hmm jakie macie telefony?? ;)

Ja aktualnie bawie sie Motorola Razr2 V9
(jak by ktos sie nie interesowal to to jest telefon z dosc znanej w naszym kraju reklamy   )
Chociaz juz mi sie troche przejadl ten telefon ;)  i teraz mam dylemat bo planuje zakup nowego telefonu i nie wiem na co sie zdecydowac ;)

do wyboru Nokia N97 mini  i Nokia N900 oba w moim zasiegu cenowym i oba mi sie podobaja ;)  mial ktos stycznosc z nimi?? nie wiem na ktory sie zdecydowac sa dosc podobne jednak z przewaga N900 ale cena przemawia za N97

#2 Crying_Wolf

Crying_Wolf

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  •  PSN: More Than Meets The Eye | Eat shit and die!

Napisany wto 01 cze 23:03

U mnie Nokia6230 i nie widzę potrzeby żeby zmieniać. SMSy są, dzwonić można, telefon praktycznie niezniszczalny i dobra jest. turned_on

#3 maxelm

maxelm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1792 postów
  •  PSN: Mam HEADSET

Napisany wto 01 cze 23:06

Witam starego kolegę na forum. Ja powiem tak przestał bym się bawić już w system symbian więc nokia 97odpada czemu ten system tak samo jak java nie nadaje się na telefony dotykowe, moja mama kupiła 5530 i czym prędzej go sprzedała .

Sam mam nokie 95od 4lat. Ale czas na znany, fundusze mam uzbierane na takie telefony jak HTC desire z systemem android i nowego ajfona którego premiera jest 7czerwca.

#4 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów

Napisany wto 01 cze 23:07

a co to za funkcjonowanie jest bez pozadnej przeglaraki?? ;D  <joke> :D
N900 to juz bardzie tablet z dosc sporymi mozliwosciami jak na cos tak malego :)  glowna wada Motki jest brak WiFi dlatego potrzebne mi cos nowego a wlasnie teraz przydal by mi sie taki kombajn ;)

@maxelm czyli co N900??  a poprawili juz cos w sofcie czy telefon dalej narzeka na problemy wieku dzieciecego bo rozne historie po internecie kraza....

#5 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany wto 01 cze 23:12

Z tego co wiem to N97 mini rózni sie od wiekszej siostry pojemnoscia (4x mniejsza), klapka na aparat oraz klawiszami kierunkowymi. Biarac to pod uwage, oraz roznice w cenie, mini chyba nie ma sensu brać ;) Bawiłem sie przez pare dni N97 mini i duzo w tym telefonie do szczescia potrzebne mi nie bylo. Ekran dotykowy reagował świetnie, nie to co w mojej 5800... Co do N900 sie nie wypowiadam. Czytałem troche o tym, fajna zabaweczka musi być. Parametry techniczne czynią z niego bardziej mini-komputerek anizeli telefon komorkowy. Napewno musi sie z tego przyjemnie korzystać. Minusem (względem N97) moze byc troche okrojona klawiatrua, ale to naprawde, kwestia przyzwyczajenia. Dobrze, że wybór między Nokia a Nokia  pop:!

(HTC też ważny gracz, ostatnio nawet wypuszcza telefony z cena 'dla ludzi', warto sie zaintereswać. Iphone ? taaa. A z kolei Sony Ericsson. W mojej opinii przez ostatnich pare lat najlepszy producent telefonów komórkowych. Ale to co ostatnio wyprawiają to jest cyrk! W przeciągu roku zakupiłem ich 3 telefony z czego wszystkie (Aino 2 razy) wylądowały w serwisie. Aino naprawić sie nie da - wada produkcyjna wszystkich modeli. G502, wieszał sie, wiesza i zapewne wieszać sie bedzie. Wgrywanie softa + wizyta w serwisie nic nie zmieniła. Gdzie podział sie SE za czasów P1i czy też k750i ? Solidny, bezawaryjny, atrakcyjny na zasadzie funkcjonalnosc/jakosc/cena... Przeszłość. Teraz TYLKO Nokia (imho of corz  Qw: )

EDIT po przeczytaniu postow powyzej Qw:

Witam  starego kolegę na forum. Ja powiem tak przestał bym się bawić już w  system symbian więc nokia 97odpada czemu ten system tak samo jak java  nie nadaje się na telefony dotykowe, moja mama kupiła 5530 i czym  prędzej go sprzedała .

Symbian ze starych nokii ( tych z lat ~2003-2006 ) a obecnie to dwie  różne bajki. Wtedy te systemy były strsznie niestabilne. Teraz w  nokiach działają - w większości wypadków - bez zarzutu. Co innego w SE  - wiadoma historyjka z Satio... Ale chłopaki z SE sobie poprostu w  kulki leca od w lat zamiast robic telefony. Androidy z HTC to inna  bajka, tu masz racje.

#6 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów

Napisany wto 01 cze 23:19

ja juz mialem i SE i potem dluuugo Nokie w kilku modelach i teraz Motorola :)  Motka pozytywnie zaskoczyla bo kiedys myslalem ze jak klapka raz spadnie to juz trup...;) a tu V9 przezyla spotkanie 3-stopnia z podloga spadajac z dosc wysoka ;)   

N900 mi sie strasznie podoba jak widze filmiki z jaka szybkoscia dziala ekran dotykowy to jest to absolutna czolowka :)  badziewie od Apple?? hmm niech oni wprowadza normalna klawiature qwerty to sie zastanowimy ^-^ 

#7 maxelm

maxelm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1792 postów

Napisany wto 01 cze 23:28

Nokia N900 ma w sobie system mameo który po miesiącu został być wspierany przez nokie, ponieważ zamierzają wprowadzić system mamego  jakoś tak. Co nie oznacza że na mameo nic nie ma, zawsze można dograć  jakieś reprezytoria.
Co do iphona, brat ma ipoda touch którego też używam na codzień. Przekonałem się że teraz na rynku będzie się liczyć android i system od apple.

Minusem lub plusem dla kogoś w noki n900 może być staroświecki ekran oporowy czyli reaguje na dotyk palca i rysika.

#8 polo508

polo508

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4881 postów

Napisany wto 01 cze 23:32

widziales jak Quake 3 chodzi na N900?? ^-^  a co do zmiany systemu w Nokiach to ja nic takiego nie slyszalem ;)  raczej teraz z tym nic nie beda robic bo dopiero co przesiedli sie z symbiana a Meamo zbieralo calkiem niezle opinie jak na system ktory debiutowal dopiero na N900 ;)

#9 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany wto 01 cze 23:44

Minusem lub plusem dla kogoś w noki n900 może być staroświecki ekran oporowy czyli reaguje na dotyk palca i rysika.

Ale to raczej plus. Bo reagujący na ciepło palców ekran od Apple marnie prezentuje sie gdy na dworze -30 stopni Celsjusza a my mamy na rękach rękawiczki. Po lekkiej wprawie, swoją nokie obsługiwałem w ten sposób raczej bez większych problemów. Z iPodem/iPhonem już tak kolorowo nie jest.

#10 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany wto 01 cze 23:46

A co powiecie o nokii E72? Mam zamiar się na nią przesiąść z leciwej już N73. Nie wymagam od telefonu wiele - ma dzwonić, być wygodny do pisania sms'ów i maili no i musi mieć dosyć duży ekran do czytania ebooków kiedy nudy w poczekalniach/pociągach :D

#11 maxelm

maxelm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1792 postów

Napisany wto 01 cze 23:58

Więc tak, nokia z intelem wymyślili system operacyjny na tablety, netbooki o nazwie meego. Mameo jest tylko na jedynym urządzeniu właśnie tej noki. Ale nie bój nie bój będziesz mógł sobie system zaktualizować. Ale i tak ci powiem że nie masz dużego wyboru:) albo mameo albo android albo apple.

Więc bierz tą nokie bo warto. Zwłaszcza że ci się podoba. Sam miałem ją brać. Ale jeszcze poczekam do wakacji co inni pokażą.

#12 Choody

Choody

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2617 postów
  •  PSN: Go berserk

Napisany śro 02 cze 06:46

Ja tam mam Nokie 5530XM i nie narzekam. Do moich potrzeb wystarcza. W przyszłości planuję zaopatrzyć się w N900. Nie wiem jak teraz, ale tuż po premierze N900 nie obsługiwała MMS :P Ciekawe czy w aktualizacji softu to zmienili, czy też trzeba wspomagać się zewnętrznymi programami.

#13 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany śro 02 cze 08:40

Rozumiem że to topic o pochwaleniu się telefonem jak i pomoc w wyborze, tak więc ja ci nie pomogę bo mi się nie chcę ale za to się pochwale  :P

SE K510i

#14 mataman

mataman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6623 postów
  •  PSN: mattaman_PL

Napisany śro 02 cze 09:07

iPhone 3GS, widzę ze mamy tutaj Nokia club.

#15 peekPL

peekPL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów
  •  PSN: Haruka & Kahori Challenge | Maria Ozawa

Napisany śro 02 cze 11:33

Nokia 6300 :P

#16 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany śro 02 cze 14:48

SE Hazel. Świetny telefon, wygodny w użytkowaniu i bardzo szybko działa. :)

#17 ArczX

ArczX

Newbie

• Members
  • Pip
  • 243 postów
  •  PSN: There is something dark in me...its dark passenger

Napisany śro 02 cze 15:01

SE K800i ...

#18 forsa160

forsa160

Newbie

• Members
  • Pip
  • 452 postów

Napisany śro 02 cze 15:06

A ja od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Noki N95 8GB  0_+_0
Moim zdaniem jeden z najlepszych fonów jakie są teraz na rynku  ;)

#19 FlyBoy

FlyBoy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 335 postów
  •  PSN: Professional Troll

Napisany śro 02 cze 15:17

SE W950i, już powoli patrzeć na niego nie mogę~  :-\

#20 Groszek

Groszek

Member

• Members
  • PipPip
  • 1064 postów
  •  PSN: marcinpudziek

Napisany śro 02 cze 16:03

A ja od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Noki N95 ...

Moja ma już dwa lata i muszę przyznać, że bardzo fajna zabawka.  :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników