Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bez kontroli, bez moderacji!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2882 odpowiedzi na ten temat

#41 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany czw 25 mar 14:48

800000 mln pln - jaka to kwota? Nie lubię jak ludzie tak piszą kwoty.
Organizowanie imprez masowych w zamkniętym pomieszczeniu. Chyba ze strażą byś musiał być na 'Ty' :D

#42 Furio

Furio

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3387 postów

Napisany czw 25 mar 15:03

Pardon, chodziło mi osiemset tysięcy polskich złotych. Ja myślałem o takim biznesie całkiem poważnie i mam spore znajomości u ludzi, którzy robią na tym szmalec za naszą zachodnią granicą. Chodzi o to, żeby zawodnicy "world class" poznali i polubili takie miejsce. Wtedy zorganizowanie pokazów,, turniejów dj'skich, koncertów , graffiti jam'ów i zawodów to nie problem.

Organizowanie imprez masowych w zamkniętym pomieszczeniu. Chyba ze strażą byś musiał być na 'Ty

Dla tego napisłem, ze BHP to jest coś za czym trzeba polatać.
peace

#43 FlyBoy

FlyBoy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 335 postów
  •  PSN: Professional Troll

Napisany czw 25 mar 15:10

Welcome, to the real world :P

Nie ma to jak słowa otuchy ;P

Próbowałaś sama, czy opinia zasłyszana ???

Ojciec robi w firmie, która pomaga przedsiębiorstwom pozyskać fundusze unijne. No bo to przecież nie jest tak, że dają od ręki, tylko trzeba wyłożyć własny kapitał a oni po przyniesieniu im faktur zwrócą ewentualnie za kupiony sprzęt/usługę.

W ogóle zbulwersowałam się dzisiaj :/ Robiłam na marketing prezentacje o SCE, z okazji tego, że mnie to jakoś jara to miałam żywą i jak to określiła moja grupa "bardzo ciekawą" prezentację. Kobieta postawiła mi 3 bo nie ważne ile miałabym zainteresowań - jeśli jestem fanka playstation to jestem dla niej ograniczona @_@. W ogóle prace powinna ocenić a nie to czy lubię jazz czy muzykę elektroniczną ;P *już nie mogę się doczekać studenckich czasów, gdzie o mojej ocenie będzie decydować fakt czy kartka z moim egzaminem upadnie na biurko czy na podłogę, lol*

#44 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany czw 25 mar 15:35

hmmm... no nie wiem czy to jest akurat powod do radosci.. zwlaszcza, jezeli wykladowca oceniajacy twoja prace wchodzi na wyzyny w sposobie losowania szczesliwcow, np: zebrane kartki egzaminacyjne najpierw wysoko podrzuca, nastepnie rozbiera sie gatek, biega i podskakuje az zaleje sie potem, po czym rzuca sie na podloge i szalenczo turla po rozrzuconych kartkach papieru.. wybrancami losu zostaja osoby, ktorych prace przykleily sie do ciala egzaminatora.. to dopiero trzeba miec szczescie zeby zaliczyc w pierwszym podejsciu! historia nie jest calkiem wyssana z palca.. po wynikach z egzaminow, jestem przekonany, ze przynajmniej jeden z moich bylych wykladowcow stosowal taka figlarna taktyke..

#45 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany czw 25 mar 19:07

[...]

Ojciec robi w firmie, która pomaga przedsiębiorstwom pozyskać fundusze unijne. No bo to przecież nie jest tak, że dają od ręki, tylko trzeba wyłożyć własny kapitał a oni po przyniesieniu im faktur zwrócą ewentualnie za kupiony sprzęt/usługę.
[...]

Ja prowadzę własną firmę, która utrzymuje się tylko ze środków unijnych, ale to dość specyficzny biznes - w dodatku okresowy i z nałożonymi licznymi obwarowaniami prawnymi. Nie ma nic za darmo, choć jeśli nie da się ciała z biurokracją to ta okresowość jest mocno opłacalna w skali roku...

Ale nie ma co gadać, że łatwo czy trudno, trzeba mieć łeb na karku, pomysł i szczęście w życiu ...

#46 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów
  •  PSN: POZnan*

Napisany pią 26 mar 10:17

@picld - znałem takich agentów >:< i wcale nie było mi do śmiechu. Wiara oddawała testy z takimi samymi odpowiedziami i na cztery takie jedna zaliczała ;D
"Komora maszyny losującej jest pusta, następuje zwolnienie blokady i..." nie zdałeś stic-k

#47 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany pią 26 mar 10:28

A ja po pracy, odpoczywam.

#48 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany pią 26 mar 10:32

A ja za 2 godziny DO pracy  crayy
I cały dzień będę myślał tylko o tym, żeby skończyć i wrócić do FFXIII  Qw:

#49 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany pią 26 mar 11:20

Konsole do torby i jedziesz, szefu powiesz ze to nowa drukarka :P

#50 picld

picld

Member

• Members
  • PipPip
  • 1489 postów

Napisany pią 26 mar 11:26

ja jestem rozdarty pomiedzy HR i FFXIII. a doba ma tylko 24h  crayy
dzis do 2:30 nad ranem siedzialem zeby pierwszy raz skonczyc HR. mialem dosyc stresa, czy przypadkiem mi ktos nie zespojleruje kto jest origami killerem.. giera ryje beret, kopie cyce i miazdzy jadra jednak...

#51 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany pią 26 mar 12:14

A ja pada połamałem...

#52 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów
  •  PSN: POZnan*

Napisany pią 26 mar 12:24

Za co? Zrobił Ci coś '8[ :o

#53 Choody

Choody

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2617 postów
  •  PSN: Go berserk

Napisany pią 26 mar 12:28

Aż taka ostra i frustrująca gra była? :D

#54 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany pią 26 mar 13:49

Nie... to ja jestem tak a lama w Bad Company2 :)

#55 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany pią 26 mar 14:58

mialem dosyc stresa, czy przypadkiem mi ktos nie zespojleruje kto jest origami killerem..

Znam ten ból :D Też przysiadłem ostatnio prawie 4h i dokończyłem :D
Było warto!

#56 FlyBoy

FlyBoy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 335 postów
  •  PSN: Professional Troll

Napisany sob 27 mar 13:38

Weekend *___*~! I cholera cały prawie mi zejdzie na Public Relations/Marketingu :/. Mam nadzieję, że wychociaż macie ciekawsze plany :D

#57 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany sob 27 mar 16:58

Chciałem sobie poskakać na rowerze przez weekend, ale pogoda jest taka, że szkoda gadać. I jeszcze mnie gardło boli... :no

#58 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany sob 27 mar 18:25

Za ostro się zabawiałeś... na rowerze ;)

#59 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany sob 27 mar 18:28

Na to wychodzi, najpierw się rozgrzałem na stricie, a potem pojechaliśmy kopać hopki w lesie i się załatwiłem. :-\

#60 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany sob 27 mar 22:09

Całą sobotę czekałem aż obie córki zasną - jak już śpią to ja teraz padam na gębę i sam idę spać  stic-k

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników