Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bez kontroli, bez moderacji!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2882 odpowiedzi na ten temat

#1 FlyBoy

FlyBoy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 335 postów
  •  PSN: Professional Troll

Napisany wto 23 mar 11:11

Drugi z serii mega offtopowych topiców służących integracji :D

Temat do totalnego wyrażenia siebie ;D Rzuciła Cie panna? Zostałeś wywalony ze studiów? Właśnie pijany wróciłeś z imprezy czy może mama przysłała paczkę pełną jedzenia do akademika :D? Wszystkie dobre bądź złe informacje jakimi chcesz się podzielić trafiają tutaj~.
I się nie wstydźcie postować, bardzo dobrze wiem, że faceci to większe plotkary od panien ;D.

Od siebie mogę napisać iż właśnie dostaję głupawki z niewyspania, jestem przerażona jak bardzo FFXIII uszkodziło mój mózg oraz, że opuściłam (zapewne) arcy ciekawe zajęcia z marketingu oraz malarstwa.

I'm totally high on life :D
  • NellieKef, AlisaCace i IgniceRig lubi to

#2 Choody

Choody

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2617 postów
  •  PSN: Go berserk

Napisany wto 23 mar 11:21

Od siebie mogę napisać iż właśnie dostaję głupawki z niewyspania, jestem przerażona jak bardzo FFXIII uszkodziło mój mózg oraz, że opuściłam (zapewne) arcy ciekawe zajęcia z marketingu oraz malarstwa.

Tylko nie zapuść się za bardzo przez to niewyspanie i FF XIII bo później i Gilette MACH-5 z 8 ostrzami nie pomogą :P

Nuda w pracy, czytam Sagę Drizzta i badam forum od czasu do czasu Kontem O.K. :)

#3 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany wto 23 mar 11:24

No to ja się "pochwalę" że właśnie złożyłem szefowi wypowiedzenie. Chamstwo się szerzy, a zwalczać je trzeba "siłom i godniościom osobistom" [wężykiem, wężykiem].

#4 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów
  •  PSN: POZnan*

Napisany wto 23 mar 11:27

ja też chciałem uciec, z pracy ale dostałem awnsik i podwyżkę więc chyba jeszcze troszkę tam posiedzę pop:!

#5 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany wto 23 mar 11:32

Mnie taki chwyt "zastosowano" pół roku temu. Teraz to już naprawdę mam ich serdecznie dosyć i nie widzę perspektyw rozwoju, a o zarobkach to już w ogóle mogę pomarzyć. Dlatego od dzisiaj jestem wolnym strzelcem gotowym do podjęcia nowej pracy :D

#6 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów

Napisany wto 23 mar 11:35

A co robiłeś do tej pory, jak można spytać?

#7 FlyBoy

FlyBoy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 335 postów

Napisany wto 23 mar 11:37

Tylko nie zapuść się za bardzo przez to niewyspanie i FF XIII bo później i Gilette MACH-5 z 8 ostrzami nie pomogą :P

Chyba swoje OTP z sygnaturki wymienię na graficzkę z napisem "I'm a Geek Girl" ;D

ja też chciałem uciec, z pracy ale dostałem awnsik i podwyżkę więc chyba jeszcze troszkę tam posiedzę pop:!

Gratsy :D!

Dlatego od dzisiaj jestem wolnym strzelcem gotowym do podjęcia nowej pracy

Powodzenia w jej szukaniu, Zrobiłeś jakieś rozpoznanie/masz coś na oku już?

Ok chłopcy, bawcie się grzecznie. Na forum wrócę wieczorkiem i mam nadzieje, że będzie co czytać :D.

#8 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany wto 23 mar 11:39

U mnie dzień jak co dzień. Kac morderca mnie za szyję trzyma i muszę siedzieć w robo i drukować jakieś koszulki startowe. Kręcę się po biurze, pale lunty i czekam na ukochaną godzinę 15tą

#9 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany wto 23 mar 11:40

Pracowałem sam w sklepie komputerowym jako all-in-one. Czyli sprzedawca/serwisant/supply'owiec/marketingowiec. Wprowadziłem także sprzedaż i obsługę CB radia [z czego trzepałem niemałą kasę dla szefa]  Bez ogrzewania [jedynie piecyk gazowy], bez toalety i bez ciepłej wody. Po roku [kiedy nota bene postawiłem sklep na nogi po poprzednim pracowniku] szef stwierdził, że jakoś za mało sklep zarabia [tj. oskarżył mnie o odprowadzanie sobie kasy na lewo - chociaż mam na wszystko dokumenty i program w systemie sprzedaży, który ma wbite to samo co kasa fiskalna] stwierdziłem, że nie dam się tak upokarzać i niech sobie szuka innego frajera.

#10 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów

Napisany wto 23 mar 11:51

Ehh, niestety to mordęga dzisiejszych czasów... prawie nikt o pracownika nie dba, Tobie pot po dupie leci, a taki frajer ma to gdzieś i zbiera nierób kase... 

#11 Guest_Matt_*

Guest_Matt_*
  • Guests

Napisany wto 23 mar 11:55

Teraz to ja jego mam w dupie, a jemu pot leci [zbliżają się komunie, wiosna za pasem, więc i CB się będzie sprzedawało jak ciepłe bułeczki] i na gwałt będzie potrzebował pracownika. Dobra tyle ode mnie :D

#12 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów

Napisany wto 23 mar 12:00

Powiem Ci w tajemnicy ;D , że też kiedyś wydymałem jednego fagasa, robiłem w żabce jak wyrobnik, a ten wielkolud (160 kilo) wieczorem przyjeżdżał po hajs, myślał, że może mnie dymać, powiedzieliśmy mu z kilkoma osobami "do nie widzenia" i sam się musiał za robotę wziąć... cwaniak, płacił grosze, a sam dom budował. Na zakończenie mi powiedział, że się nie nadaję do tego ;D a miesiąc temu później się zatrudniłem w kolejnej firmie handlowej, gdzie już kilkukrotnie awansowałem i gdzie służę pomocą wielu osobom nade mną i jestem za to ceniony i jakoś się kurka okazało, że jednak się nadaję.

Także pozdrawiem Cię szefie z żabki, siedź sobie tam i nich Ci dopsko rośnie.
Ulżyło mi.

#13 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany wto 23 mar 12:06

Gdybym ja nie mieszał na zadupiu to też bym robo zmienił. Po pierwsze jestem zatrudniony jako grafik komputerowy. Po drugie robię co mam robić plus sitodruk, krojczy i kilka innych dodatków za j...e 1000zł angry_2 odliczam od tego busa za 210zł także za grosiki z......m, więc żeby jakoś żyć cza pić :D Może to się zmieni bo kuzyn szuka robo w Warszawie i może gdzieś mnie tam wkręci w coś normalnego

#14 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany wto 23 mar 12:18

Maras ja tysiaka to na pol etatu mam, a dzis wolne

#15 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów

Napisany wto 23 mar 12:25

To może pochwal się, czym się zajmujesz, że takie kokosy zbijasz?

#16 Klonik

Klonik

Member

• Members
  • PipPip
  • 943 postów

Napisany wto 23 mar 12:29

po zawodówie elektroniku mozesz zgadywac xDD

(jako slusarz? xD hehe... albo obsługa spycharki na budowie... chociaz z tego "podobno" jest duzo wiecej...

#17 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany wto 23 mar 14:36

W sklepie robie. Na serio to mialem 800 ale od marca podwyzki o 200 pln  ;D

#18 Klonik

Klonik

Member

• Members
  • PipPip
  • 943 postów

Napisany wto 23 mar 15:27

Chciałem powiedzieć Cukiernik xD

A ja... yyyy... nie moge 13 misjii w ParaWorld'zie przejść! Ehhhh...

(Ale strategia za
Spoiler
ebista :D )

#19 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany wto 23 mar 16:05

W hipermarkecie. Ide w demo JC2 grac.

#20 FlyBoy

FlyBoy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 335 postów

Napisany wto 23 mar 18:22

FlyBoy, żeby nie było niedomówień, poproszę w odpowiednim temacie Twoje foto (piszę w imieniu części męskiej załogi [img alt=;D]http://www.ps3team.pl/forum/Smileys/default/grin.gif[/img] )

Odpowiem na to tutaj coby mnie Pan Admin nie ubił za offtop~
Otóż fotki nie będzie przynajmniej do czasu aż wypełnię quest na pójście do fryzjera ;D (wzorek na głowie mi już zarósł :<)

Jak tak piszecie o pracy to przypomina mi się, że jeśli kiedykolwiek niechcący uda mi się strzelić 6 w lotto to... zostanę kierowca autobusu :D! W tej pracy można się poczuć jak Bóg~ Można przytrzasnąć staruszkę, zamknąć drzwi przed nosem jakiejś baby która biegnie z siatami albo - najlepsze - jadąc nocnym nie zatrzymać się mimo tego, że tłum, który marznie po wyjściu z klubu macha do ciebie ile się da :D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników