Skocz do zawartości

Zdjęcie

Just Cause 2

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
126 odpowiedzi na ten temat

#121 synchronick

synchronick

Newbie

• Members
  • Pip
  • 195 postów
  •  PSN: Quetzal_PL

Napisany pon 24 gru 15:20

Chodziło mi o trofeum właśnie za ukończenie gry na hardcore. Jeżeli się gra na niższym, to do platyny trzeba zaczynać od nowa (monotonia by mnie wykończyła). Inną sprawą jest przeszukiwanie miast i innych miejsc po to tylko, żeby znaleźć wszystkie skrzynki, zniszczyć to czy tamto, a co jest potrzebne do zrobienia 100%. Jeżeli chce się więc zrobić platynę w najkrótszym czasie, to najlepiej właśnie zacząć całą grę na hardcore od początku  :) .

#122 Hades

Hades

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów
  •  PSN: HadesHell_

Napisany pon 24 gru 15:23

Ech, mam 9h na liczniku na normal, nie chce mi się zaczynac na nowo :/ Robię juz sporo zadań na 100% (rozwalki itd) i wracac do tego znów, to hmm, może kiedyś, ale dziś na pewno nie :)

#123 Gregi

Gregi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany czw 24 lip 20:06

Panowie może ktoś pomoże.Mianowicie ukończyłem głowny wątek (zabicie prezydenta) i przeszedłem w tryb mercenary.Obecnie mam jakieś 42% ukończonej gry i nie mogę odblokować żadnych nowych misji.Mimo że wciąz odkrywam nowe miejsca i niszczę co się da...

#124 Pelson

Pelson

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany pon 28 lip 10:44

Żeby odblokowywać misje musisz nabijać punkty chaosu. Jak zdobędziesz cały pasek chaosu to na pewno się misje odblokują. 

#125 max454

max454

Newbie

• Members
  • Pip
  • 84 postów

Napisany śro 30 lip 09:17

Teraz gra jest w nowym Humble Bundle. Jak najbardziej ją polecam zwłaszcza z modem na multiplayer.

#126 Gregi

Gregi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany śro 30 lip 09:51

Żeby odblokowywać misje musisz nabijać punkty chaosu. Jak zdobędziesz cały pasek chaosu to na pewno się misje odblokują. 

Tylko że po przejściu w tryb Mercenary,nie ma już paska chaosu,są jedynie procentowe postępy w grze.

#127 AdamD

AdamD

Newbie

• Members
  • Pip
  • 79 postów

Napisany pią 01 sie 08:40

Moim zdaniem gra jest bardzo dobra, jak ktoś lubi sand-boxy. Moim zdaniem jest to trochę nie doceniona gra.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników