Skocz do zawartości

Zdjęcie

Just Cause 2

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
126 odpowiedzi na ten temat

#41 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany czw 11 mar 07:50

Porównałem sobie wersję PC z PS3 i różnicy dużej nie ma. Na PS3 nie ma zniszczeń samochodów albo za słabo waliłem czołówki :P Na PC za to łatwiej było mi zrobić ten myk co był na trailerach, gdzie przyczepiamy linkę do gościa i przyciągamy go w swoją stronę strzelając do niego jak wisi w powietrzu. Jakoś mychą za każdym razem mi to wychodziło, a na padzie prawie wcale '8[

Zrobiłem za to misję gdzie trzeba jakąś antenę wysadzić, a drugiej nie podołałem bo gościu był twardszy od czołgu.

Jedyne co mnie odpycha od tej gry to voice acting. Już dawno nie słuchałem tak popeliniastych, czytanych z kartki tekstów prawie jak teraz polacy się uczą dubingować. Pod tym względem gra kuleje strasznie :o

Po za tym gameplay jest świetny i co chwila jakieś nowe akrobacje wychodzą. Nie odpuszczę sobie tej gierki :)

#42 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów
  •  PSN: Make lol, not rotfl.

Napisany wto 23 mar 16:35

Na 5km w gore mozemy helikopterem sie wzbic, dlugo to troche trwa ale potem poltorej minuty szybujemy (sprawdzalem stoperem)

Kilka dni temu przeszedlem misje bo wczesniej tylko sie bawilem, no i co moge napisac to ze wygladaja jak filmy akcji.

Kupuje to ale pierw dodatki do gta z gowem 3 w00t

Edit:

http://polygamia.pl:...rticle_comments

#43 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów
  •  PSN: Don't think , Just Kill !

Napisany sob 27 mar 13:58

Macie już full v ? Ja dziś jadę do media i jak będą mieć za rozsądny sos to pewnie nabędę :) Po kilku materiałach ostro się napaliłem :) takie bardzo mocne 8+/10. Dobra nota jak na taki tytuł.

#44 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany nie 28 mar 12:23

Sprawdzilem ile zajmuje przelecenie z jednego konca mapy do drugiego, po przekatnej. 12 min, tak wiec gra jest gigantyczna :P

#45 Klonik

Klonik

Member

• Members
  • PipPip
  • 943 postów

Napisany nie 28 mar 12:40

demo czy full ?

#46 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany nie 28 mar 13:11

Demko. To ponad 40km, ale nie wiem ile dokladnie bo km do celu wyswietlily mi sie po jakims czasie i ujrzalem 38km.

Mapa gry to kwadrat o wymiarach 32,768km x 32,768km jak ktos pamieta ze szkoly jak obliczyc przekatna to moze sie pochwalic wiedza :P

#47 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany nie 28 mar 15:00

46,34 km
:)

#48 Alucard

Alucard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2108 postów
  •  PSN: Don't think , Just Kill !

Napisany nie 28 mar 17:19

Kurczaczek a jeszcze nie mam full v... Byłem w media, ale mają mieć dopiero w tym tygodniu ... Także akurat na 4 dni wolnego - święta z JC 2 :)

#49 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany nie 28 mar 18:03

46,34 km
:)

No to 12 minut lotu, na piechte nie chce mowic ile to by bylo godzin xD Ale w grze sa szybsze samoloty takie jak mysliwce, wiec moze ze 2 minuty odejmie.

#50 Larry_Nash

Larry_Nash

Member

• Members
  • PipPip
  • 1088 postów

Napisany śro 31 mar 19:05

Kurna, niezła ta gierka! :D Za pierwszym podejście wywaliłem demo po 10 minutach z bliżej mi nieznanych powodów, ale dziś dałem JC2 drugą szansę. Jeśli przymknie się oko na realizm (w końcu to nie symulator agenta CIA) i opanuje sterowanie, to gra się bardzo przyjemnie. Na przykład dorwałem w bazie wojskowej APC i zrobiłem taki
Spoiler
, że wyżyłem się za wsze czasy. 0_+_0 A pod względem wielkości świata, grafiki, grywalności i szczególnie płynności zmiata GTA4. :P

#51 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany czw 01 kwi 06:55

Ja zrobiłem błąd i zobaczyłem jak ta gra wygląda na PC. I teraz jak patrzę na wersję konsolową...  stic-k

#52 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany czw 01 kwi 06:59

Tak na PC gra wygląda fenomenalnie :) Konsole też dają rade a co mnie cieszy jeśli chodzi o demo że gra nie ma spadków FPS na co jestem uczulony. Jak spadnie z ceny to biorę bo warto pop:! Wiecie może jak duża jest cała mapa? Demo jest całkiem spore i oferuję masę zabawy. Fizyka rulez :D

#53 Hopek88

Hopek88

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  •  PSN: PS3team Member

Napisany czw 01 kwi 07:38

Witam, sam zastanawiam sie czy warto kupić tą gre może ktoś mi poradzi ten kto ma już pełną wersje tej gierki, bo nie wiem co kupic pierwsze JC 2 czy BF:BC2 ??

#54 Choody

Choody

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2617 postów
  •  PSN: Go berserk

Napisany czw 01 kwi 07:47

Wiecie może jak duża jest cała mapa? Demo jest całkiem spore i oferuję masę zabawy. Fizyka rulez :D

Gdzieś padło stwierdzenie, że przelot z jednego końca na drugi (po przekątnej) trwa jakieś 12 minut.

#55 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany czw 01 kwi 07:50

To całkiem sporo jeżeli chodzi o helikopter Qw:

#56 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany czw 01 kwi 10:10

Maras ja to tym samolocikiem co jest w demie sprawdzilem, helikopterem bylo by dluzej.

Powtarzam to co sam zbadalem:

Na 5km w gore mozemy sie wzbic helikopterem, a potem szybujemy w dol 1,5 min (skok z heli i lecenie w strone ziemi bez otwierania spadochronu, ma sie rozumiec.)
Mapa gry to 32,768km x 32,768km czyli 46,34 km przekatnej (thx olfeusz) i by ta przekatna przeleciec potrzeba 12 min. Wiadomo ze mysliwcem bedzie szybciej, moze 2 minuty zyskamy.

#57 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany czw 01 kwi 11:18

To z buta pewnie ponad pół godziny :D Świetnie to zrobili :)

#58 Pips

Pips

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6872 postów

Napisany czw 01 kwi 11:31

Na piechote, bez uzywania spadochronu i podciagania sie to bys musial raczej isc z 2 godziny, a w pol drogi przeplynac morze, a rico nie plywa szybko :P

#59 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów

Napisany czw 01 kwi 13:02

Dobrze chociaż że umie pływać :)

#60 Choody

Choody

Advanced Member