Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy gracie w gry bez trofeow/achievementow?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
68 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy gracie w gry ktore nie maja trofeow/achievementow? (93 użytkowników głosowało)

Czy gracie w gry ktore nie maja trofeow/achievementow?

1. Głosowano Tak, nie zwracam uwagi na trofea (26 głosów [27.37%])

Procent głosów: 27.37%

2. Głosowano Tak,ale preferuje gry ktore maja trofea (41 głosów [43.16%])

Procent głosów: 43.16%

3. Głosowano Rzadko lub tylko naprawde dobre hity (21 głosów [22.11%])

Procent głosów: 22.11%

4. Nie,chyba ze musze lub nie mam innego wyjscia (6 głosów [6.32%])

Procent głosów: 6.32%

5. Nigdy,gram tylko po to zeby zdobywac trofea (1 głosów [1.05%])

Procent głosów: 1.05%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Velius

Velius

Newbie

• Members
  • Pip
  • 202 postów

Napisany sob 16 sty 01:19

Jak w temacie,jestem ciekawy czy trofea odgrywaja powazna role w waszym "growym" zyciu?

Ja osobiscie ze wstydem przyznam ze preferuje gry ktore maja trofea,jesli gram w gre bez nich to jakos nie moge sie przemoc zeby zrobic jakies dodatkowe rzeczy,zbierac pierdolki i staram sie ja skonczyc jak najszybciej (chyba ze gram w jRPG,wtedy staram sie wszystko zrobic nie wazne czy maja trofea czy nie).
Gdyby nie trofea/achievementy to pewnie nie gralbym tez w niektore gatunki gier lub nigdy ich nie poznal,a tak chec zwiekszenia dorobku sprawila ze niegdys nastawiony tylko na RPGi sprobowalem tez innych gier.

Podsumowujac,grajac w gry ktore nie maja trofeow/achievementow czuje brak czegos gdy w grze osiagne jakas rzecz,brakuje mi mozliwosci "pochwalenia" sie tym.

A jak z tym jest u was?

• SahHoxexceece, NellieKef i IgniceRig lubi to

#2 Roku

Roku

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3797 postów
  •  PSN: A slime appeared!

Napisany sob 16 sty 01:30

Zupełnie mi to obojętne. Większość gier w które gram nie ma trofeów, przez co mam ich naprawdę niewiele, a te które mam zdobyłem przypadkiem, po prostu przechodząc grę  '8[

#3 1_error

1_error

Newbie

• Members
  • Pip
  • 324 postów
  •  PSN: http://zonkpl.w.interia.pl

Napisany sob 16 sty 06:14

Ja z kolei, teraz nie moglbym zagrac w gre bez trofeow. Jednak u mnie jest tak ze nie musze zdobyc wszystkich, najwazniejsze to aby jakiekolwiek trofeum wpadlo aby byl zapis w historii ze gralem w taka gre kiedys (nie wazne czy 5 min czy 43 hr). Pozatym i tak w miare w odpowiednim czasie kupilem konsole ze trofea juz byly raczej rzecza powszechna to nie bylo gier w ktore chcialem zagrac pomimo braku trofeow. Moze jedyny wyjatek stanowil GRID.

#4 glukas666

glukas666

Newbie

• Members
  • Pip
  • 136 postów
  •  PSN: AS WMT

Napisany sob 16 sty 10:07

ja gram po prostu w gry, ktore sa dobre i wciagaja mnie. puchary sa dodatkowym smaczkiem. jakbym mial dwie gry do wyboru, jedna bez, druga z trofeami? wybralbym ta z, na poczatek, a ta druga i tak bym zakupil, w pozniejszym terminie 0_+_0. jezeli by mi na nie bardzo zalezalo :D

#5 TrollJack

TrollJack

Member

• Members
  • PipPip
  • 1286 postów
  •  PSN: ...

Napisany sob 16 sty 10:11

odp. nr 1
Ile to ja już razy pisałem na forum, że mam mało czasu - tym bardziej czasu brak na trofiki, a prawie zawsze zdobycie platyny to długie i żmudne szukanie piórek/gołębi/świecidełek lub wybijanie poziomu w multi przez XX godzin - ja odpadam w przedbiegach...

A jedna z bardziej ulubionych gier bez trofików to dla mnie Race Driver: GRID :)

#6 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów
  •  PSN: anarom1

Napisany sob 16 sty 10:22

Kiedyś miałem w trofea w doopie. Ale zauważyłem że znacznie przedłużają żywotność gry :). Puchary często motywują, do co najmniej dwukrotnego przejścia.
Poza tym dzięki nim są dodatkowe wyzwania, które również przedłużają zabawę. Także wybieram głównie gry z trofeami, jeżeli już ich nie ma, to musi być naprawdę prawdziwy hit ;)

#7 Rhol

Rhol

Methuselah

• Members
  • PipPipPip
  • 2683 postów
  •  PSN: Rholek

Napisany sob 16 sty 10:32

Ogólnie trofea mogą być dobrym sposobem na przedłużenie gry, ale w mojej kolekcji gier mam więcej takich bez trofeów :)
Jednak trofea to nie wszystko, np nie będę się zmuszał do gry na multi tylko po to aby coś zdobyć, więc nic na siłę, bo trofea to tylko dodatek:)

#8 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów
  •  PSN: anarom1

Napisany sob 16 sty 10:45

Chciałem jeszcze dodać. Że wyjątkiem są gry z opcją gry online. Dla mnie jeżeli jest fajne multi, to kupuję nie myśląc czy są trofea :).

#9 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany sob 16 sty 11:09

Teraz nie kupuje gier, które tego nie obsługiwały bo wszystkie starsze, interesujące tytuły bez nich zaliczyłem. Prawda jest jednak też taka, że przy ostatniej wyprzedaży to one bez zastanowienia poleciały na Allegro (poza MGS4 i R&C no i MW). Teraz prawie nie ma szans bym kupił grę bez nich, nawet jeśli jest to pozycja z PSN. Tak więc opcja nr. 3 licząc od góry. :)

#10 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów
  •  PSN: P|69 Member

Napisany sob 16 sty 11:14

Ja tak jak olfeusz :P

#11 NooCniK

NooCniK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów
  •  PSN: The Good / Whisky Lover

Napisany sob 16 sty 11:44

Mi osobiście nie zależy na trofeach. Nie mam aż tyle czasu by masterować na 100% każdy posiadany tytuł a 1/3 gier z mojej kolekcji nie ma trofeów lub nie miała ich w momencie gdy je kończyłem. Jak już ktoś zauważył pucharki są fajnym dodatkiem bo mogą przedłużyć żywotność danej gry i motywować do tego by kilkukrotnie go przechodzić. 

#12 aigorr

aigorr

Member

• Members
  • PipPip
  • 898 postów

Napisany sob 16 sty 12:13

ja z kolei nie mam czasu na granie w gry bez trophy, mam go na tyle mało, że jak już mam wybierać grę z trofeami i bez to zawsze wybiorę te z pucharkami,
choć prawdę mówiąc gram na tyle długo, że w kolekcji mam kilka pozycji bez trophy, których za nic się nie pozbędę :)

#13 Godziro87

Godziro87

Newbie

• Members
  • Pip
  • 63 postów

Napisany sob 16 sty 18:37

ELO WSZYSTKIM Ja gram w gry które mają przewarznie trofea ponieważ można się pokazać że się ma tego skilla na tym rankingu i na światowym na ps3trophycard. jest to jedna z fajny rzeczy.  bearbear

#14 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany sob 16 sty 19:00

Ja wybrałem odpowiedz nr 2.
Kiedyś trofeów nie było i grając naprawdę tego nie odczuwałem.
Teraz jednak, wiele z nich motywuje do pociśnięcia danej gry.

#15 forsa160

forsa160

Newbie

• Members
  • Pip
  • 452 postów

Napisany sob 16 sty 19:14

Ja bez trofeów nie mógłbym grać w ogóle... no może tylko w jakieś bardzo dobre tytuły... Ostatnia gra w jaką grałem która nie posiadała trofeów był Assassin's Creed i od tamtego momentu kupuję tylko gry z trofeami....
Smutne ale prawdziwe  fuckover

#16 Public Enemy

Public Enemy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7074 postów

Napisany sob 16 sty 19:15

No właśnie, smutne, że wiele osób gra dla trophy, a nie dla fabuły, mechaniki rozrywki, czystego funu...

#17 Borys85

Borys85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów
  •  PSN: POZnan*

Napisany sob 16 sty 19:20

Zaznaczyłem opcję numer 2. Trudno mi zaznaczyć co innego, większość gier starej daty, które mnie interesowały już sprawdziłem, a wszystkie nowe mają trofki. Nie jest to jednak wyznacznik grania, jeśli dostaję coś co mi nie podchodzi, to nawet gry nie kończę, a już na pewno nie masteruję...

#18 fatality

fatality

Newbie

• Members
  • Pip
  • 70 postów
  •  PSN: =>_<=

Napisany sob 16 sty 19:34

Obojętne mi czy są trofea czy nie, byleby fabuła i gameplay mi przypasowały. Jeśli gra nie jest fajna to nawet nie chce mi się trofeów zdobywać, po prostu tylko w to co lubię xd

#19 maxelm

maxelm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1792 postów
  •  PSN: Mam HEADSET

Napisany sob 16 sty 19:47

Opcja pierwsza.

#20 Godziro87

Godziro87

Newbie

• Members
  • Pip
  • 63 postów

Napisany sob 16 sty 20:38

Ja bez trofeów nie mógłbym grać w ogóle... no może tylko w jakieś bardzo dobre tytuły... Ostatnia gra w jaką grałem która nie posiadała trofeów był Assassin's Creed i od tamtego momentu kupuję tylko gry z trofeami....
Smutne ale prawdziwe  fuckover

popieram :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników