Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klawiatura do PS3

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
32 odpowiedzi na ten temat

#1 Velius

Velius

Newbie

• Members
  • Pip
  • 202 postów

Napisany czw 31 gru 13:51

Wiem ze jest ta oficjalna klawiatura bezprzewodowa do PS3,czytalem juz recenzje na forum itd,ale jestem ciekawy czy mozna podlaczyc jakas inna klawiature,np poprzez USB,zwykly,tani egzemplarz z marketu,czy koniecznie juz musze sie pakowac w ta?

#2 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany czw 31 gru 13:57

Oczywiscie, że można.

Osobiście zakupiłem kompaktowy model A4 Techa i bardzo sobie ją chwalę.

#3 1_error

1_error

Newbie

• Members
  • Pip
  • 324 postów
  •  PSN: http://zonkpl.w.interia.pl

Napisany czw 31 gru 14:03

stary byleby miala usb. Ja kupilem taka za 3 funty i smiga :)

#4 Velius

Velius

Newbie

• Members
  • Pip
  • 202 postów

Napisany czw 31 gru 14:05

A mozecie jeszcze powiedziec czy jest to jakas wieksza roznica? W ktora powinienem zainwestowac,zwykly standard z marketu czy szarpnac sie na ta oficjalna Sony? Bede jej raczej uzywal tylko i wylacznie do PS3,pieniedzy mi nie szkoda bo mam troche odlozone,ale mimo wszystko jestem ciekawy jakie argumenty przemawiaja za to zeby wylozyc te 150zl na klawiature Sony.

#5 saperman

saperman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2059 postów

Napisany czw 31 gru 14:12

hmm, jest bezprzewodowa - choć jakis inny, pełnowymiarowy bezprzewodowy zestaw tez mozesz kupic ale dzialajacy radiowo. A tu masz bluetooth. Co jeszcze... Swojego rodzaju TouchPad z klawiszy, kompaktowe rozmiary. Niestety wątpie czy długo wytrzymasz grając z tą klawiaturą doczepioną do pada. Od taki gadgecik, który dla mnie jest zbędny bo mam normalną klawiaturkę, która jest o niebo wygodniejsza od tej ze stajni SONY ;)

Minusem klawiaturki dedykowanej ps3 może być rozmiar twoich palców  Qw:
Przyciski są naprawdę małe ale myślę, że jakby dłużej tego używać, da radę się przyzwyczaić 0_+_0

A to moje cudo. Śmiesznie tanie - chyba z 30 zł ale praktyczne i wygodne do bólu!

Dodany obrazek

#6 Hades

Hades

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów
  •  PSN: HadesHell_

Napisany czw 31 gru 14:16

W zasadzie każda klawa bez udziwnień działa pod PS3, miałem kilka i kilka działało! Oczywiście jeśli szukasz rozwiązań multimedialnych w jednej klawiaturze pod PS3 to niektóre 'skróty' do multimediów nie będą działać, ale normalna część klawiatury jak najbardziej.

Co do oficjalnej Sony, mam ją i nie narzekam. Od dnia premiery służy dobrze, mało trzeba ładować, w sumie od premiery ładowałem z 3x tylko a pisałem sporo. Jeśli miałbym wybierać, to wolę jednak tą Sony, poza klawiaturą QWERTY ma jeszcze kilka przydatnych bajerów, jak np do przeglądania stron - płaszczyzna przycisków jest lekko polerowana i służy jako touchpad w lapku do poruszania kursorem w przeglądarce w PS3.

#7 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany czw 31 gru 15:43

W 2010 roku chyba kupię sobie tę klawę doczepianą do pada... Wszyscy ją chwalą, a mnie by może było lepiej pisać na klawie...

#8 Velius

Velius

Newbie

• Members
  • Pip
  • 202 postów

Napisany czw 31 gru 15:44

Doczepiana do pada to chyba bardzo niewygodne musi byc...Teraz sie tylko zastanawiam czy jak wezme klawiature na USB to czy kabel do kanapy dosiegnie,bo np jak gram i laduje pada to siedze tylkiem na samym krancu i sie wychylam.

#9 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany czw 31 gru 19:01

Szczerze? Ja tej doczepianej często gęsto używam osobno. Nie ma z tym żadnych problemów. Co wybrać? Nie przeszkadza Ci kabel oraz rozmiary normalnej klawiatury? Bierz komputerową wersję, jeśli jest odwrotnie kupuje oryginalną. Nie powinieneś się zawieźć.

#10 Velius

Velius

Newbie

• Members
  • Pip
  • 202 postów

Napisany czw 31 gru 19:14

Tzn mam rozumiec ze klawiaturka od Sony nie musi byc wczepiona w pada zeby dzialac? Moge ja sobie poprostu polozyc obok i uzywac jak pisze wiadomosc?

#11 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany czw 31 gru 19:22

Jest dokładnie tak jak mówisz.

#12 koperrr

koperrr

Newbie

• Members
  • Pip
  • 69 postów

Napisany sob 09 sty 18:54

a czy w normalnej klawiaturze dziala Alt do wpisywania polskich znakow, bo mam ta oficjalna klawiaturke i jest fajna tylko nie ma Altu :( albo ja nie wiem gdzi jest??? '8[

#13 kulwik

kulwik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 58 postów

Napisany pon 25 sty 14:16

Przecież ta do pada jest niewygodna to już lepiej zwykła klawiature wziąć do tego http://www.wasserman...uct&prod_id=361 jak masz duży pokój. Chyba że wolisz bez kabla z tą malutką to już twoja sprawa.

#14 Guest_kirex_*

Guest_kirex_*
  • Guests

Napisany pon 25 sty 14:34

Przecież ta do pada jest niewygodna to już lepiej zwykła klawiature wziąć do tego http://www.wasserman...uct&prod_id=361 jak masz duży pokój. Chyba że wolisz bez kabla z tą malutką to już twoja sprawa.

a skąd wiesz że nie wygodna ? ja mam i nie narzekam, mała (co w cale nie utrudnia pisania) i pod ręka, nie muszę pada odkładać aby coś napisać :P

#15 kulwik

kulwik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 58 postów

Napisany sob 30 sty 10:04

Mam iphona jak mam pisać coś na nim to po kilku smsach szlag trafia nawet na tej dużej klawiaturze jak przekręce go na bok. Wole dużą klawiaturę którą czuje pod dwiema rękami ale napisałem że to kwiasta gustu.

#16 stevenek

stevenek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  •  PSN: NEW PLAYER !

Napisany wto 09 lut 03:10

Klawiaturka ciekawa i jedna z lepszych Logitech Cordless MediaBoard Pro? moge polecic .

Btw. kolego jezeli chodzi o iphona to rowniez go posiadam od dluzszego czasu i Ci powiem , ze ja na nim wymiatam jezeli chodzi o szybkosc pisania jest to dla mnie tel n1 qwerty rox .

#17 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany wto 09 sie 08:55

istnieje taka przejściówka żeby podłączyć klawiaturę i grać  np. w bijatyki?

#18 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany wto 09 sie 09:04

Bijatyki na klawiaturze? sh-ock/

#19 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany wto 09 sie 09:08

a jak? ^-^ kciuk od D-pada mnie boli jak gram :o

EDIT:

znalazłem emulator, ale nie mam linuxa więc to mi nie pomoże. Chcę jakiś cholerny adapter >:(

#20 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany wto 09 sie 09:47

D-padem? Hmm ja analogiem gram ;)
No ale przecież jest adapter ten pod który można podpiąć mychę i klawę i grać choćby w FPSy. Mapuje się przyciski na klawie i myszce pod przyciski pada i jazda.
Nie pamiętam nazwy ale poszukaj pod 'jak grać w FPS'y z PS3 na k&m' ;)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników