Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsze filmy jakie oglądaliście

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
180 odpowiedzi na ten temat

#1 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów
  •  PSN: anarom1

Napisany pon 26 sty 20:24

Był już temat o waszych topowych aktorach i aktorkach , ale ja jako maniakalny kinomaniak chciałbym również wiedzieć jakie filmy z co najmniej kilku gatunków rzuciły was na kolana , wiem że każdy ma mnóstwo faworytów ale postarajcie się podać te naprawdę dla was najlepsze ,  kto wie , może dzięki wam ktoś nadrobi swoje filmowe zaległości , na początek moja lista.

Komedia - Piątek , Głupi i Głupszy , Griswoldowie
Akcja,Sensacja - Sin City , Ricochet , Man on Fire , Gorączka
Horror - Poltergeist , Co kryje prawda , Gdy zapada zmrok , Gothika
Film walki - Enter the Dragon , Tom yum goong
SF,Fantasy - 300 , Obcy , Władca Pierścieni , Terminator 2
Thiller - Pachnidło
Wojenny - Szeregowiec Ryan , Wróg u bram
Animowany - Potwory i spółka , Epoka lodowcowa

#2 FloreK

FloreK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6368 postów

Napisany pon 26 sty 20:32

...Władcy Pierścienia...

Władca Pierścieni raczej  :P Ja bym dorzucił Pulp Fiction, Byliśmy Żołnierzami i pewnie wiele innych których sobie teraz nie przypomnę;)

#3 Allu

Allu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 142 postów
  •  PSN: Angry PlayStation Nerd

Napisany pon 26 sty 20:40

Za dużo by pisać...

#4 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany pon 26 sty 20:46

Tyle tych filmów było... wymienię najlepsze jakie wlazły mi w pamięć:
SF: Saga Star Wars, Obcy i Predator (wszystkie jakie się pojawiły), Terminator 2 i 3, Batman oprócz Batman i Robin,
Thriller komedia: Las Vegas Parano
Komedie: Piątek (wszystkie części), Ściągany, Milczenie Baranów, Straszny Film 2, Kosmiczne Jaja, Onion Movie (cebulowy film)
Wojenne: Szeregowiec Ryan, Helikopter w ogniu, 9ta Kompania
Horrory: Koszmar z ulicy Wiązów, The Ring
Anime: Hellsing, Dragon Ball

było tego więcej ale już se nie przypomnę

#5 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów

Napisany pon 26 sty 20:52

Władca Pierścieni raczej  :P Ja bym dorzucił Pulp Fiction, Byliśmy Żołnierzami i pewnie wiele innych których sobie teraz nie przypomnę;)

Czy to ważne ?  miałeś problem z odgadnięciem o jaki film chodzi ? , ale jak poprawi ci to samopoczucie to rzeczywiście , popełniłem błąd w tytule,wybacz i już dla ciebie poprawiam . Maras , wymieniłeś film o tytule Las Vegas Parano , nie oglądałem go wcześniej , zaufam twojemu gustowi i go chyba wciągnę.

#6 Allu

Allu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 142 postów
  •  PSN: Angry PlayStation Nerd

Napisany pon 26 sty 21:53

Maras , wymieniłeś film o tytule Las Vegas Parano , nie oglądałem go wcześniej , zaufam twojemu gustowi i go chyba wciągnę.

Dokładnie to nazywa się Fear and Loathing in Las Vegas i jest pokręcony na maksa... Jedna z najdziwniejszych ról Depp'a.
Cała historia jest jak jeden wielki narkotykowy majak, albo sen - nie każdy lubi taką stylistykę. Mnie pasowało. Oglądasz na własną odpowiedzialność!

#7 FloreK

FloreK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6368 postów

Napisany pon 26 sty 22:18

Czy to ważne ?  miałeś problem z odgadnięciem o jaki film chodzi ? , ale jak poprawi ci to samopoczucie to rzeczywiście , popełniłem błąd w tytule,wybacz i już dla ciebie poprawiam .

Ale kolega nerwowy, wybacz jeśli moja uwaga tak Cię uraziła. Nie miałem takiego zamiaru.. trochę więcej dystansu.

#8 Forty

Forty

Member

• Members
  • PipPip
  • 974 postów
  •  PSN: This is living

Napisany pon 26 sty 22:22

Filmów obejrzałem dużo i dużo uważam za świetne Aprob: Nie będę wymieniał owych filmów, bo by życia mi brakło :P, ale wymienię jeden tytuł:
FOREST GUMP
Kocham ten film i często do niego wracam, co najważniejsze, zawsze oglądam go z uwagą Aprob: 

#9 Zaan

Zaan

Member

• Members
  • PipPip
  • 1237 postów

Napisany pon 26 sty 22:53

A ja mam króciutka listę:
Fantasy: Trylogia Tolkiena (Jacksona :) ),
S-F: Terminator II,
Animacja: Ghost in the Shell,
Dramat: Forrest Gump,
Sensacja: Trylogia Bourne'a
Kino... hmm... młodzieżowe: Harry Potter (a właśnie że tak)

#10 Maras

Maras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 10225 postów
  •  PSN: give nuclear missile to us, lider enemy boss

Napisany pon 26 sty 23:31

Dokładnie to nazywa się Fear and Loathing in Las Vegas i jest pokręcony na maksa... Jedna z najdziwniejszych ról Depp'a.
Cała historia jest jak jeden wielki narkotykowy majak, albo sen - nie każdy lubi taką stylistykę. Mnie pasowało. Oglądasz na własną odpowiedzialność!

Dokładnie :) Tego typu filmy trzeba lubić. Warto zobaczyć choć by dla tego co dragi robią z ludzi. Ja uśmiałem się przy tym filmie nie raz, a oglądałem go dziesiątki razy. Do tej pory nie rozumiem zakończenia tego filmu :P Świetnie jest w nim wszystko pokazane w jaki sposób działają różne "tematy" na psychikę człowieka.

#11 maxelm

maxelm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1792 postów
  •  PSN: Mam HEADSET

Napisany wto 27 sty 00:19

Kompania braci- fabuła,efekty,aktorzy. Wróg u bram-pamiętam że kiedyś jarałem się snajperami i te ściąganie przeciwników w bloku nad przepaścią:). Szeregowiec Rayan-Za to że jest brutalny. Deja Vu-tak pokręcona końcówka filmu i fabuła że 2dni musiałem myśleć o co w tym chodzi.Killer 1i2,Chłopaki nie płaczą-za teksty,obsadę i za wesołość,Dzień Świraza pokazanie polaków w prawdziwym filmie o nas.

#12 3pstrzy

3pstrzy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany wto 27 sty 00:28

W większości oglądałem i doceniłem filmy wymienione przez kolegów
Od siebie bym dodał "Requiem dla snu"

#13 Guest_marcin_d24_*

Guest_marcin_d24_*
  • Guests

Napisany wto 27 sty 07:49

W większości oglądałem i doceniłem filmy wymienione przez kolegów
Od siebie bym dodał "Requiem dla snu"

Podobnie jest u mnie. "Requiem dla snu" ciężki film, ale dobry. Ja bym jeszcze dopisał:
Blow
Las Vegas Parano
Predator I część
Wesele  ;D kultowy film

#14 anarom

anarom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2444 postów

Napisany wto 27 sty 15:50

Ale kolega nerwowy, wybacz jeśli moja uwaga tak Cię uraziła. Nie miałem takiego zamiaru.. trochę więcej dystansu.

Nie ma sprawy , to ja cię przepraszam rzeczywiście przesadzam z tym czepianiem się , miałeś rację i tyle , pozdrawiam i szacuneczek. Wracając do tematu to czy ktoś oglądał film  Uprowadzona z Liamem Neesonem bo cały czas się waham czy go obejrzeć .

#15 Marcin

Marcin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 174 postów

Napisany wto 27 sty 20:43

Wracając do tematu to czy ktoś oglądał film  Uprowadzona z Liamem Neesonem bo cały czas się waham czy go obejrzeć .

Tak ja. Byłem w kinie i mi się podobał. Tylko weź poprawkę, że ja jestem fanem tego rodzaju kina, gdzie mamy do czynienia z agentami, brudasami-terrorystami i takimi tam klimatami.

#16 liqu_

liqu_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 166 postów

Napisany wto 27 sty 22:03

Nie ma sprawy , to ja cię przepraszam rzeczywiście przesadzam z tym czepianiem się , miałeś rację i tyle , pozdrawiam i szacuneczek. Wracając do tematu to czy ktoś oglądał film  Uprowadzona z Liamem Neesonem bo cały czas się waham czy go obejrzeć .

Obejrzałem, fajny. Może nie jakiś mega ambitny, ale da się go obejrzeć ;D.

#17 xpolx

xpolx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 456 postów

Napisany wto 27 sty 22:14

ja mam tylko 2 ulubione filmy.
Forrest Gump, Szeregowiec Ryan.

#18 kyzio

kyzio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 356 postów
  •  PSN: B.I.G. Team // Dead and Gone

Napisany wto 27 sty 22:16

Scarface with Al Pacino. Dla mnie film kultowy. Zachęcam też do obejrzenia w Pogoni za szczęściem . Naprawdę genialny film.

#19 FloreK

FloreK

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6368 postów

Napisany śro 28 sty 04:13

..pozdrawiam i szacuneczek..

No i zgoda  Aprob: mam nadzieję że będziemy służyć sobie pomocą i radą na tym forum, a nie kłócić się o takie bzdety  ;) Chciałbym jeszcze dorzucić film "Willow" (kojarzy ktoś?), nie wiem czy jest wiele osób którym przypadł on do gustu, ale dla mnie to film dzieciństwa, oglądałem go nałogowo, a rodzice nie mogli mnie odciągnąć od tv kiedy sobie go zapodawałem z VHS.;) Od niego zaczęła się moja fascynacja fantasy, potem zeszło na komiksy. Pewnie dzięki niemu trylogia Tolkiena stała się dla mnie tak ważnym filmem, który gości w moim DVD regularnie.

#20 samael16

samael16

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany śro 28 sty 16:37

Większość filmów została wymieniona czyli
Komedia - Killer 1i2, Dzień Świra

Akcja,Sensacja - Sin City, cała twórczość Taranino, Brudny Harry

Horror - Martwe zło, Resident Evil, Dog Soldiers, Jeździec bez głowy, Blade, Van Hellsing

Film walki - Pijany mistrz, szczególniej za cytat ("to nie przeciwnicy byli silniejszy, tylko wino za słabe" cytat z pamięci), większość z Jackie Chanem

SF- Obcy (tylko 2 pierwsze części, III i IV są tylko dobre, a to co ostatnio się pokazało to strata czasu), Terminator I i II, Predator I, Saga Star Wars, Ucieczka z Nowego Jorku, i Los Angeles, ogólnie cała twórczość poatomowa( fan Fallouta), Dzień niepodległości, Meggido, Mad Max, Tajemnica Syriusza

Fantasy - 300 , Władca Pierścieni , Willow, Armia Boga( wszystkie części), Ostatni Smok, Nieśmiertelny, Conan  i wiele innych, które przepadły w mojej pamięci a zasługują na przypomnienie

Wojenny - Szeregowiec Ryan , Kompania Braci(wersja na BD wymiata), Helikopter w Ogniu, Full Metal Jacket, Pluton, Cienka czerwona linia

Animowany - Ghost in the Shell (wszystkie części), Spawn, Neon Genesis Evangelion, Karas, Ergo Proxy, Hellsing OAV, Murder Princess, saga Macross, Maria+ Holic, Shakugan no Shana I i II sezon, Fate Stay Night, Full Metal Panic! i wiele innych

Seriale- głownie stare, Drużyna A, Nieustraszony, Miami Vice, Świat według Bundych, Battlestar Galactica, Jericho, Stargate.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników