Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry z PSS

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
716 odpowiedzi na ten temat

#41 tomci

tomci

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany pon 21 gru 19:41

Forty wczoraj sprawdzałem serwery i dużo ludzi gra chyba przez obniżkę ceny BF

#42 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany pon 21 gru 19:59

Jak wygląda sprawa z Battlefilde 1943 z PSS. Kurde jest w cenie 29 zł ale nie wiem czy ludzi na serwerach znajdę >:<

Sam niedawno kupiłem i ludzie jest pełno. Praktycznie każdy mecz to full opcja czyli 12 vs 12.

#43 Forty

Forty

Member

• Members
  • PipPip
  • 974 postów
  •  PSN: This is living

Napisany pon 21 gru 20:06

No to się chyba zaopatrzę na święta w00t gunfirebandana

#44 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany pon 21 gru 20:12

Na prawdę warto, prosta, łatwo przyswajalna gra, która daje sporo funu.

#45 Forty

Forty

Member

• Members
  • PipPip
  • 974 postów

Napisany pon 21 gru 20:51

A jeszcze możecie mi powiedzieć jak to jest z ta ilością ściągnięć zakupionej gry? bo przymierzam się do wymiany dysku (powoli 40 MI nie starcza, a nie mam na co backupa robić). Każdą zakupioną grę można pobrać 5 razy? jak to jest?

#46 Player One

Player One

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2743 postów
  •  PSN: My boot, your face; the perfect couple.

Napisany pon 21 gru 20:55

Każdą zakupioną grę można ściągnąć na 5 aktywowanych systemów.

#47 D4Ru73K

D4Ru73K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5311 postów

Napisany pon 21 gru 20:56

Gra jest kupiona z Twojego głównego konta i do niego przypisana. Może podzielić się 5x (albo coś się ostatnio zmieniło z nowym regulaminem) z innymi znajomymi, a sam na swoją konsolę ściągasz nieograniczoną ilość razy crazol - będzie wtopa? ;D

#48 Forty

Forty

Member

• Members
  • PipPip
  • 974 postów

Napisany pon 21 gru 21:08

Hmmm a to podzielenie się na jakiej zasadzie polega? np: u kolegi zakładam "swoje konto" i ściągam na jego konsole ową grę robię tak jeszcze u 3 (czyli w sumie jest 5x aktywne moje konto), pada mi konsola (dysk), kupuję nową zakładam "swoje konto". Jak by nie patrzeć jest to 6 "swoje konto" jakie aktywowałem i teraz już nie mogę na nie pobrać bo wcześniej pobrałem tą grę na 5 różnych systemach z "swoim kontem". Ciężko mi się to czyta ba_g ale dobrze rozumiem?

Wyprzedzając moje pytanie:
Jest limit na ilu systemach (PS3) mogę aktywować "moje konto = Forty89PL" po czym SONY je zbanuje/usunie/nic nie zrobi?

#49 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów
  •  PSN: rospondek

Napisany pon 21 gru 22:05

Tak dobrze rozumiesz. 6 instalka konta i nie możesz ściągnąć zakupionych gier.
Konto możesz sobie 'zainstalować' na dowolnej liczbie konsol.

#50 Forty

Forty

Member

• Members
  • PipPip
  • 974 postów

Napisany pon 21 gru 23:07

Hmm.. to muszę przyznać, że dość specificzny system Sony wprowadziło, aż się proszą o dzieleni zawartością z PSS rotfl/ ale to swoją drogą...

Jutro Battlefield 1943 trzeba zagrać :P za takie pieniądze, aż szkoda ominąć ba_g

#51 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany pon 21 gru 23:10

Ciekawe co byś powiedział jakbyś miał tylko jedną możliwość ściągnięcia i padłaby Ci konsola z kilkudziesięcioma kupionymi rzeczami.
Tyle offa.

#52 Guest_froniu_*

Guest_froniu_*
  • Guests

Napisany pon 21 gru 23:36

Gra ktoś w nowe Pixel Junk Shooter ? Jakie wrażenia ? Przymierzam się do kupna i chciałbym wiedzieć czy warto 'grosza' na to wydać :)

#53 Forty

Forty

Member

• Members
  • PipPip
  • 974 postów

Napisany wto 22 gru 00:01

Ciekawe co byś powiedział jakbyś miał tylko jedną możliwość ściągnięcia i padłaby Ci konsola z kilkudziesięcioma kupionymi rzeczami.

Ja akurat mało, BARDZO MAŁO kupiłem w PSS bardziej martwił bym się o staty (konto i trofea) i to bardzo chciałem wiedzieć czy jest jakiś limit na "ile razy założyłem swoje konto na różnych konsolach"

Tyle offa.

RACJA ;D

#54 tomci

tomci

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany wto 22 gru 00:28

Gra ktoś w nowe Pixel Junk Shooter ? Jakie wrażenia ? Przymierzam się do kupna i chciałbym wiedzieć czy warto 'grosza' na to wydać :)

Jeśli lubisz albo inaczej masz sentyment do klasyków z amigi commodore to bierz w ciemno :)

#55 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany wto 22 gru 17:46

1 strona tematu, 4 post.

#56 misiopuchatek

misiopuchatek

FAQ Crew

• Members
  • PipPipPip
  • 22408 postów

Napisany wto 22 gru 17:56

Kto kupuje Hustle Kings? bad-gerl
Zapowiada się na jedną z lepszych odsłon poola (w przyszłości snookera). Będzie nawet możliwość wgrywania filmów na YT.
Do tego mocno rozbawił mnie system trofeów. Trofea mamy zdobywać online od innych graczy. Czyli jeżeli wygrasz online z kimś kto ma trofeum a Ty go nie masz to zdobywasz trofeum. Gdzie jest haczyk?
Haczyk jest w tym, że na dzień dobry zestawy trofeów będą mieli tylko deweloperzy. Ktoś się pisze na dokopanie twórcom gry? ;D

#57 Velius

Velius

Newbie

• Members
  • Pip
  • 202 postów

Napisany wto 22 gru 18:19

Moznaby sie zlozyc w kilka osob i kupic.

//Larry: REGULAMIN!  write-s

Co regulamin? Przeczytalem regulamin i nie mam pojecia o co sie mnie czepiasz i wpychasz do mojego posta?

#58 olfeusz

olfeusz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6999 postów

Napisany śro 23 gru 21:42

Zapewne chodzi o:

-oferować sprzedaż gier z PSStore lub namawiać w swoich postach do udostępnienia konta PSN;

ale jak by nie patrzeć ten punkt w żaden sposób nie zabrania składać się na kupno gier z PSS.

#59 Forty

Forty

Member

• Members
  • PipPip
  • 974 postów

Napisany śro 23 gru 22:06

Racja Olfeusz, Velius zaproponował, a nie namawia :P

A ja napieram w B1943 od wczoraj i powiem, że jest świetnie w00t dobrze mi służy takie beztroski MULTIPLAYER ;)

#60 Desert4PL

Desert4PL

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1519 postów
  •  PSN: P|69 Member

Napisany czw 24 gru 14:38

Przez misia chyba kupuję tego bilarda :D Tak mnie nakręciłeś :P Lepiej kupić na amerykańskim koncie czy na PL?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników